در این قسمت ازمجموعه نبض روضه به این واقعیت پرداخته شده که چگونه یک پیروزی مسلم باتوطئه و نیرنگ دشمن و عدم ولایت مداری مردم به شکست و تفرقه تبدیل میشود.اگر سپاهیان علی درجنگ صفین ولایت مداری به خرج میدادند و از علی پیروی میکردند و مالک را مجبور به بازگشتن نمیکردند و استقامت بر پیروی بر امر ولی میکردند شاید هیچ گاه حادثه عجیب کربلا رخ نمیداد.

Published in صوت و فیلم

چرا همه دشمنان درجه یک ایران اسلامی از برجام دفاع و حمایت می کنند ...

پشت پرده این حمایت ها چیست ...

در برابر این جریان تحمیلگری چه باید کرد...

Published in صوت و فیلم

در زمان امیرالمؤمنین تحمیلگری به چنان حدی رسید که ایشان فرمودند لقد کنت امس امیرا و اصبحت مامورا .دیشب امیر بودم و امروز مامور هستم.حضرت خطاب به دوستانش فرمود شما به من امر میکنید.شما نمیگذارید من انجام بهترین را بر عهده داشته باشم.این جریان کارش به جایی رسید که هنگامی که امام حسین(ع) درمقابل جریان تحمیلگری ایستاد وی را به قتل رسانددند و شهید کردند.

Published in صوت و فیلم

شهر کوفه کجاست؟ که منتظر حکومت آخرین امام است. گویی باید مساله شهر کوفه در جهان حل شود تا مساله ظهور حل شود. اگر مساله نخبگان مدعی و خودخواهی که از ولایت سر باز می زنند حل شد، امام ظهور می کنند. اگر خواص، تحمیل گری نداشته باشند امام ظهور می کنند.

هر کسی منتظر ظهور و حکومت حضرت هست باید به قول دانشجویان دو واحد کوفه شناسی را پاس کرده باشد. باید یک پیش نیازی را به عنوان آگاهی پشت سر گذاشته باشد و آن هم این است که رازهای شهر کوفه را بداند. معمولاً هر موقع شهر کوفه را پیش ما نام می برند، یاد کلمۀ بی وفایی می افتیم.
«حسین! میا به کوفه، کوفی وفا ندارد.»

Published in صوت و فیلم
جمعه, 24 مهر 1394 20:58

نقطه صفر تحمیلگری

کلیپ "نقطه صفر تحمیلگری" را با موضوع تلاش برخی خواص بی خواص انقلاب در اعمال فشاربر امام جامعه برای پذیرش قطعنامه 598 در ادامه ببینید.

Published in صوت و فیلم

"دردِ همیشه‌ی تاریخ، همین جماعت بی خیال و سهل اندیش اند....

روزی به "ولی" لفظ "امام" می دهد و روزی فرمان نهی آشکار "ولی" را بر زمین می گذارد...و به نفوذ دشمن در چشم بر هم زدنی رسمیت می بخشد!"

در زمان مذاکرات برخی از مسئولین ادامه جنگ را به صلاح کشور نمی دانستند و سعی در پایان دادن جنگ و استقرار آتش بس بین ایران و عراق داشتند. این مسئولین به امام خمینی رهبر کبیر انقلاب پیشنهاد میدادند که یک توافق جامع با وساطت سازمان ملل بین ایران و عراق امضا شود و هر چه زودتر پایان جنگ اعلام شود.

در راستای تبیین گفتمان امام و انقلاب و لزوم آگاهی بخشی عمومی در حوزه مذاکرات و توافق هسته ای، «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» بسته «بصیرت هسته ای» را مشتمل بر مجموعه 14 گفتار تبیینی تحلیلی به شرح ذیل منتشر نمود.

تاریخ گواه است که سه روز پس از پذیرش قطعنامه 598 دشمن همه سرزمین هایی که همت و باکری ها با خون خود حفظ کرده بودند را چگونه غصب کرد...

Published in صوت و فیلم
صفحه1 از3
  • دیدگاه‌های امام خمینی
  • آخرین دیدگاه‌های امام خامنه ای
  • آخرین دیدگاه‌های دکتر روحانی
  • آخرین دیدگاه‌اهای دکتر احمدی نژاد
Top