انتخابات ایران ابعاد جهانی داشته و تاثیرات آن بین‌المللی خواهد بود

22 ارديبهشت 1392

امروز صف بندی‌ها در دنیا شکل گرفته که همه ملت‌ها و تقریبا همه دولت‌ها اخبار انتخابات ایران را روزانه رصد کرده و نسبت به آن حساس بوده و تحلیل و نظر دارند

رییس جمهور با بیان اینکه به فضل الهی امسال ماه رجب با حماسه سیاسی ملت ایران همراه خواهد بود، خاطرنشان کرد: انتخابات ایران به خصوص در این دوره و از این پس ابعاد جهانی داشته و تاثیرات آن بین‌المللی خواهد بود و تنها انتخاب در حیطه جغرافیا نیست.

دکتر محمود احمدی نژاد در جلسه امروز (یکشنبه) هیات دولت ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب و میلاد امام محمد باقر(ع) اظهار داشت: بالاترین بهره مندی‌ها از ماه رجب خدمت به ملت و کشور است و باید این رکورد را ثبت کنیم که یک دولت تا روز آخر منسجم و محکم کار کرد و اجازه نداد تا در هیچ بخشی سستی ایجاد شود؛ چرا که این برای کشور و نظام مفید خواهد بود.

رییس جمهور همچنین با اشاره به اهمیت انتخابات آینده در ایران، ادامه داد: امروز صف بندی‌ها در دنیا شکل گرفته که همه ملت‌ها و تقریبا همه دولت‌ها اخبار انتخابات ایران را روزانه رصد کرده و نسبت به آن حساس بوده و تحلیل و نظر دارند و آثار آن را در ادامه مدیریت جهان و مناسبات بین‌المللی مورد بررسی قرار می‌دهند که این نشان دهنده این است که جایگاه ملت ایران بالا رفته و منتخبین ملت ایران قادر هستند کارهای بزرگی را در سطح جهانی به انجام برسانند.

وی با بیان اینکه انرژی عظیم ملت ایران هنگامی که آزاد می‌شود قادر است کارهای بزرگی را به انجام برساند اظهار امیدواری کرد؛ تا در انتخابات آینده حماسه‌ای عظیم خلق شده و به واسطه آن تراز ملت ایران در جهان بیش از پیش ارتقاء یابد.

دکتر احمدی نژاد همچنین در این جلسه تصریح کرد: ماه رجب ماه برخورداری از رحمت و برکات بی پایان الهی و پالایش و شستشوی روح و ماه دلدادگی و عشق ورزی با خداوند است که در این ماه باید به طور ویژه نسبت به عبادات و انجام فرایض توجه داشت.

در جلسه امروز هیات دولت مصوباتی در خصوص تامین منابع مورد نیاز بانکها برای ارائه تسهیلات ازدواج و ودیعه مسکن به جوانان در شرف ازدواج و ایجاد منابعی برای کمک به زلزله‌زدگان بشاگرد در استان هرمزگان نیز داشته‌اند.
 

  • دیدگاه‌های امام خمینی
  • آخرین دیدگاه‌های امام خامنه ای
  • آخرین دیدگاه‌های دکتر روحانی
  • آخرین دیدگاه‌اهای دکتر احمدی نژاد
Top