"شما چند نفر روشنفکر باصطلاح خودتان که می‏خواهید کمونیست را در ایران تقویت بکنید، یا چند نفر دیگری که می‏خواهید به خیال خودتان امریکا بازگردد، من به شما عرض می‏کنم تا شما زنده‌‏اید آمریکا برنمی‌‏گردد، شوروی هم برنمی‏‌گردد. در نسلهای آتیه، اگر ملتها در نسلهای آتیه به همین روش حرکت کنند و روحانیون در همه جا حاضر باشند و مردم در صحنه باشند و قوای نظامی و انتظامی، قوای نظامی و انتظامی اسلام باشد، این در طول تاریخ هم ان‏شاءاللّه‏ نخواهد شد."

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ امام خمینی (رضوان الله علیه) در مورخ 1362/3/1 در پاسخ کوبنده و قاطع به کارچاق کن های رابطه با آمریکا می فرمایند:

"آمریکا با آن قدرتش در ایران سرکوب شد، و شوروی با آن قدرت بزرگش در ایران سرکوب شد، و طرفدارهایش را علناً از ایران یک دسته‌‏ای را بیرون کرده‌‏اند و یک دسته‏‌ای را حبس کرده‏‌اند و به جزای خودشان خواهند رساند. منافقین که عده‏‌شان زیاد بود و تبلیغاتشان دامنه‌‏دار بود، و جوانهای بسیاری را از ما گول زده بودند، آنها هم به زباله‌‏دان ریخته شده‌‏اند. شما چند نفر چه می‏گویید. شما چند نفر روشنفکر باصطلاح خودتان که می‏خواهید کمونیست را در ایران تقویت بکنید، یا چند نفر دیگری که می‏خواهید به خیال خودتان امریکا بازگردد، من به شما عرض می‏کنم تا شما زنده‌‏اید آمریکا برنمی‌‏گردد، شوروی هم برنمی‏‌گردد. در نسلهای آتیه، اگر ملتها در نسلهای آتیه به همین روش حرکت کنند و روحانیون در همه جا حاضر باشند و مردم در صحنه باشند و قوای نظامی و انتظامی، قوای نظامی و انتظامی اسلام باشد، این در طول تاریخ هم ان‏شاءاللّه‏ نخواهد شد. "(+)

دريافت لينک مستقيم فيلم با حجم 8.5 مگابایت

 

"Our President, analytical news site"