ـ ترور فرمانده سپاه قدس ایران در شرایط و زمان خاص، راهبرد نظامی و شرایط مواجهه نظامی و قدرت نمایی ایران و آمریکا را به مرحله جدیدی وارد نمود؛ مرحله ای که با ترور ناجوانمردانه و پرحاشیه سردار سپهبد قاسم سلیمانی آغاز و پس از تأکید امام خامنه ای مبنی بر انتقام سخت از عوامل این ترور و دولت آمریکا، تهدید ترامپ بر حمله به 52 نقطه فرهنگی ایران، حمله موشکی ایران به عین الأسد، سوء استفاده جاسوسی آمریکا از هواپیمای اوکراینی و تحمیل هدف قرار دادن آن توسط پدافند هوایی سپاه و نهایتاً تهدید ترامپ به ترور سایر فرماندهان برون مرزی ایران، مسئولین ایرانی را مجاب نمود تا سطح جدیدی از قدرت نظامی خود را برای تأدیب مقامات گستاخ آمریکایی رونمایی کنند؛ به گونه ای که هم بخشی از انتقام از طراحان و دست اندرکاران ترور فرمانده سپاه قدس و توطئه های دهه اخیر آمریکا در خاورمیانه بوده و هم افسار گاوچران های آمریکایی را بکشد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی تبیینی رئیس جمهور ما، امید دانا در ویدئوی حاضر، به بررسی اسناد ارائه شده از سوی شبکه تلویزیونی آمریکایی CNN و تلویزیون رسمی ایرلند پیرامون رؤیت مکرر پرنده های ناشناخته و به عبارتی همان یوفوها در آسمان بیشتر ایالت های آمریکا در روزهای اولیه پس از ترور سردار سلیمانی و همچنین در مراسم تشییع آن فرمانده بزرگ در تهران پرداخته و آنرا نمونه ای از قدرت نمایی و خط و نشان ایران برای آمریکا و دلیل بر اعتماد به نفس بالای مقامات ایرانی در تهدید ایالات متحده دانسته و دلیل ترس ترامپ از مواجهه نظامی با ایران عنوان می نماید.
موضوعی که عملاً با جدی نگرفتنش از سوی مقامات آمریکایی، مسئولین جمهوری اسلامی ایران را بر آن داشت تا تنها چند هفته پس از ترور مذکور، برگه جدیدی را از توان نظامی ایران رونمایی و موجبات پشیمانی آمریکایی ها را فراهم آورند.
پایگاه تحلیلی تبیینی رئیس جمهور ما، قبلاً طی تحت عنوان «دستیابی ایران به قدرت ماورایی بشقاب پرنده ها ؛ فناوری پلاسما در اختیار یوفوهای ایرانی» مطلبی به بررسی جزئیات این موضوع پرداخته بود که لینک و بخشی از متن آن را ذیلاً مشاهده می نمایید:

ساعت ۱:۱۰ ظهر روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ یک فروند «بمباردیه E-11A» آمریکایی در نزدیکی روستای سدوزی شهرستان «ده یک» ولایت غزنی دچار سانحه شد، سانحه‌ای که ابتدا به یک فروند بوئینگ مسافربری متعلق به هواپیمایی ملی آریانا نسبت داده شد ولی ساعاتی بعد گروه طالبان مدعی شد که یک فروند هواپیمای نیروی هوایی آمریکا را که حامل تعداد زیادی از مقامات ارشد نظامی و اطلاعاتی و اعضاء عالی رتبه آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) آمریکا بوده در ولایت غزنی ساقط کرده است.
ادعایی که در برخی اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های ایران به نقل از منابع اطلاعاتی روسیه تکرار شد. تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی نیز به نقل از برخی رسانه‌ها که نامی از آنها نبرد، اعلام کرد که مایک دی‌آندریا، افسر ارشد اطلاعاتی آمریکا، معروف به «آیت‌الله مایک» که در خبر «طراح ترور» قاسم سلیمانی و عماد مغنیه یاد شده، در میان کشته‌شدگان هواپیمای ساقط شده آمریکا بوده است.

مطلب مرتبط : دستیابی ایران به سلاح پیشرفته A2AD و دست برتر نظامی ایران در مواجهه با آمریکا

پایگاه خبری تحلیلی «وترنز تودی» به‌نقل از منابع اطلاعاتی روسیه نوشت مایک دی آندرا که مسئول پرونده ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی بود در حادثه سقوط هواپیمای آمریکایی در افغانستان کشته شده است.
آندرا شاخص‌ترین چهره سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود. وی مسئول عملیات‌های سیا علیه عراق،‌ ایران و افغانستان بوده است.
نیویورک تایمز در مقاله‌ای به‌تاریخ ژوئن سال 2017، (12 خرداد 1396) از «مایکل دی آندریا» اسم به‌میان آورد. در CIA به او لقب‌ «شاهزاده تاریکی» و «آیت‌الله مایک» داده‌اند.
پیش از این منابع خبری به‌نقل از «فابیو کاریسو» مدیر مسئول gospanews گزارش دادند که وی در صفحه توئیتری خود درباره این موضوع نوشته بود: «آیت‌الله مایک» مدیر میز خاورمیانه CIA ممکن است در جریان اسقاط هواپیمای [آمریکایی] در افغانستان مرده باشد.

مطلب مرتبط : بررسی دلایل عدم امکان و توان مواجهه نظامی آمریکا با ایران توسط کارشناس ارشد اطلاعاتی آمریکا + فیلم

حال ، علاوه بر کشته شدن طراح و مسئول اصلی و بخش زیادی از دست اندرکاران ترورهای اخیر علیه مقامات نظامی ایران در حادثه سقوط هواپیمای یادشده و همچنین سکوت مقامات آمریکایی در خصوص چگونگی وقوع این حادثه و تعداد و مشخصات کشته شدگان آن(علیرغم اهمیت عملیات مذکور)، آنچه در سقوط هواپیمای مذکور مورد تأمل است اینست که هواپیمای جاسوسی عملیاتی یادشده چگونه مورد حمله قرار گرفته که هیچ هشدار راداری قبل از اصابت موشک(به فرض) دریافت نکرده و یا پیامی در این خصوص با مرکز مبادله ننموده، و از طرفی دیگر برخلاف ادعای طالبان که مدعی ساقط کردن هواپیما با دوش پرتاب و آرپی‌جی! بوده و می بایست هواپیما از قسمت پایین مورد اصابت و انهدام قرار می گرفت، تصاویر منتشر شده از لاشه هواپیمای E-11A آمریکا، مبین انهدام بخش بالایی(منتهی به سقف) آن هواپیما هستند! به گونه ای که منجر به انهدام کامل بدنه و تکه شدن آن نگردیده ، بلکه صرفا بخش بالایی و سقف را از بین برده است!
موضوعی که از نگاه برخی رسانه های غربی نیز پنهان نماند و احتمال قدرت نمایی و حمله ایران با استفاده از تکنولوژی UFO به هواپیمای حامل مقامات نظامی و اطلاعاتی دخیل در ترور فرماندهان نظامی آن کشور را (به ویژه مایک دی آندرا) را تقویت نمود...

..:: ourpresident.ir ::..