روایت و اسناد مشاهده و تقابل نیروی هوایی ایران با یوفوها در تهران

روایت و اسناد مشاهده و تقابل نیروی هوایی ایران با یوفوها در تهران

یکی از موارد تعقیب و گریز یوفو‌ها در تهران به اواخر تابستان سال ۱۳۵۵ شمسی برمی‌گردد. در تاریخ ۲۸ شهریور سال ۱۳۵۵ (مطابق با ۱۹ سپتامبر ۱۹۷۶) ساعت ده و نیم شب مردم در تماس با نیروی هوایی ارتش، خبر از رویت شی پرنده در افق شمالیِ تهران در منطقه شمیران دادند. در آن زمان حسین پیروزی، مسئول وقت برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران بود. اين حادثه به سرعت مورد توجه و تحقیق سازمان اطلاعات دفاعي آمريكا(DIA) , سازمان امنيت ملي آمريكا (NSA) و سازمان اطلاعات مركزي آمريكا(CIA) قرار گرفت. در ادامه وقایع آن شب را از زبان وی می‌خوانید.

پیشگوئیهای نوسترآداموس درباره جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران و علائم ظهور

پیشگوئیهای نوسترآداموس درباره جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران و علائم ظهور

نوسترآداموس در اغلب سانتوری ها از جمله سانتوری 5 نسبت به فتح جهان به وسیله شریعت حضرت محمد (ص) به غرب و تمدن غربی هشدار می دهد و به جهانیان اعلام می کند که روزی مسلمانان به رهبری ایران و تمدن ایرانی بر جهان مسلط خواهند شد که این بی شک در پیوند با گسترش و جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران است.

افشای حقایقی جدید از مستند بی‌بی‌سی درباره «سردار سلیمانی» با عنوان فرمانده سایه

افشای حقایقی جدید از مستند بی‌بی‌سی درباره «سردار سلیمانی» با عنوان فرمانده سایه

در ۲۳ اسفند ۹۷ شبکه دو بی‌بی‌سی به پخش مستندی انگلیسی با عنوان «فرمانده در سایه» درباره فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام کرد. در این مستند با استفاده از تصاویر آرشیوی و ویدئو‌های شبکه‌های اجتماعی سعی کرده بودند به بررسی اقدامات سرلشکر قاسم سلیمانی در منطقه بپردازند. تلاش بی‌بی‌سی در این مستند، القای نقش سردار سلیمانی در عراق بدون توجه به جایگاه دستگاه سیاست خارجی ایران بود. درباره این مستند روزنامه فرهیختگان با مارکو کارنلوس، سفیر سابق ایتالیا در عراق که پیش از آن مشاور چند نخست‌وزیر ایتالیا در مسائل غرب آسیا و شمال آفریقا بوده، به گفتگو نشسته است.

لیبیزاسیون ایران؛ خواب آشفته شیطان برای براندازی جمهوری اسلامی ایران

پروژه لیبیزاسیون ایران - خواب آشفته شیطان برای براندازی جمهوری اسلامی ایران

ظهور انقلاب اسلامی به عنوان اولین حلقه از زنجیره تمدن نوین اسلامی در سال 1357 ، نه تنها منافع مادی مستکبرین عالم را در منطقه غرب آسیا به خطر انداخت، بلکه به مرور زمان و برجسته شدن شاخصه های تحقق حلقه های دوم و سوم از زنجیره مذکور(یعنی تشکیل حکومت اسلامی و دولت اسلامی) نگرانی جدی‌ای را در بین شیاطین عالم به جهت تعارض مکتبی موجود در تفکر انقلابی و لیبرالی و خطر فراگیر شدن آرمان های انقلاب اسلامی در میان حق خواهان، عدالت طلبان و مستضعقین جهان به وجود آورد. موضوعی که حزب الشیطان را بر آن داشت تا ابتدائاً با ترور و جنگ های داخلی، سپس از طریق جنگ نظامی 8 ساله، پس از آن از طریق براندازی نرم و در دوره حاضر و پس از تجارب موفق مشابه در جهان(از جمله لیبی) با بکارگیری توأمان نفوذ، جنگ نرم، مذاکره و جنگ سخت حصول هدف بنماید.

مجموعه تحلیل و بررسی میدانی پیرامون ماجرای قبول قطعنامه 598 و دلایل وقوع آن

مجموعه تحلیل و بررسی میدانی پیرامون ماجرای قبول قطعنامه 598 و دلایل وقوع آن

سال های پس از انقلاب اسلامی، پر است از رازهای سر به مهر که گاهاً با مرور زمان بر اهمیت آن افزوده می شود؛ یکی از آن موارد مربوط است به قطعنامه 598 ؛ قطعنامه ای که بر خلاف معادلات سیاسی امام جامعه اسلامی و با تصویرسازی خواص تحمیلگر در مقابل ولایت مطلقه فقیه به عنوان جام زهری در راه حصول اهداف مدّنظر وی و در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران پس از سال ها دفاع از حریم مرزهایش، نفس تازه ای در جبهه های نبرد حق علیه باطل گرفته بود و موج عملیات های برون مرزی ایران ترس بر اندام صدام و حامیانش انداخته بود مسئله ای لاینحل و پرتردید باقی مانده است.

واکاوی تشابهات شخصیتی و سیاست های اجرایی حسن روحانی با گورباچوف

واکاوی تشابهات شخصیتی و سیاست های اجرایی حسن روحانی با گورباچوف

هر چند به استناد ادله متغن و بنا بر نگاه امام جامعه اسلامی، جمهوری اسلامی ایران با اتحاد جماهیر شوروی قابل مقایسه نبوده و علیرغم دست و پا زدن معاندان داخلی و خارجی، امکان براندازی جمهوری اسلامی ایران به سبک فروپاشی شوروی که تحت سناریوی و طراحی مشخصی و به فاصله زمانی چندساله اجرا گشت، وجود ندارد لیکن این موضوع مانع از آسیب شناسی سیاسی و کشف حفره های بصیرتی در میان خواص و عوام جامعه به جهت آشنایی با تفکرات هم سنخ و همراستا با سیاست های غرب که آگاهانه یا ناخودآگاه بسترساز تغییرات اساسی در حاکمیت و اجرایی شدن سیاست های کلان ایشان می شوند، نمی گردد. موضوعی که به شک منجر به تصمیمات آگاهانه و اعتقادی در بزنگاه های اصلی نظام خواهد شد.

امام صادق رئیس مذهب جعفری

توصیه های رئیس مذهب جعفری(ع) پیرامون فتنه های آخرالزمان و وظایف شیعه در عصر ظهور

در عصر غيبت مهم‌ترين تكليف براى مردم، عمل به وظايف امر است، نه فقط خواستن و دل بستن و دعا كردن؛ زيرا نجات دنيا و آخرت انسان در عمل به وظيفه است، نه صرف آرزو و دعا و...در نظر داشته باشيم كه خواستن چيزى است و عمل به وظيفه چيز ديگر. هيچ‌گاه بيمار دلش نمى‌خواهد دواى دردش را بخورد، امّا موظف است كه بخورد، چون شفايش در آن نهفته و علاجش به خوردن آن بستگى دارد. البتّه ممكن است در مواردى خواستن با وظيفه هم جمع شود، امّا معيار عمل به وظايف است.

امام صادق رئیس مذهب جعفری

شناخت نشانه ها و تجهیز و آمادگی منتظران ظهور در دوران آخرالزمان از زبان امام صادق(ع)

اهمیت حوادث آخرالزمان و نقش شیعیان و منتظران ظهور منجی عالم بشریت در آن دوران به عنوان شاهراه وصول به آن وعده بزرگ الهی به قدری حائز اهمیت است که رئیس مذهب شیعه و استاد أعظم تمامی علوم حاضر در دست بشریت، در 13 قرن پیش نسبت به ارائه نشانه های آخرالزمان و راهکارهای نجات و برون رفت از فتنه های آن دوران به تفصیل بحث نموده است؛ حوادثی که غربال گون، پیاپی و فراگیر، دامن تمامی اهل زمین و به ویژه مدعیان وفاداری به آخرین ذخیره الهی را فرا گرفته و موجبات روسیاهی منافقین و عزت و مرتبت شیعیان و منتظران واقعی ظهور را فراهم خواهد نمود. 

بازخوانی یک حماسه؛ سوم تیرماه 84، نقطه عطف احیاء گفتمان امام و انقلاب در تقابل با گفتمان تجدیدنظرطلبانه و منحرف از  اصول انقلاب

بازخوانی یک حماسه؛ سوم تیرماه 84، نقطه عطف احیاء گفتمان امام و انقلاب در تقابل با گفتمان تجدیدنظرطلبانه و منحرف از اصول انقلاب

سوم تیرماه سال یکهزار و سیصد و هشتاد و چهار زمانیکه در حلقه مشاوران هاشمی کسی حضور دکتر احمدی نژاد را جدی نمی گرفت، عصر سیاست ورزی جسورانه ای در راستای بازگشت قطار انقلاب به ریل اصلی‌اش شروع شد که علاوه بر زنده نمودن شعارهای اصیل و اولیه انقلاب اسلامی و تحقق شعار خدمت بی منّت و فراگیر، لیبرالیسم  و تفکرات انحرافی حاصل از آن را پس از دهها سال سکانداری و سیطره در قوه مجریه تحت الشعاع قرار داد. دورانی که نه تنها حلاوت خدمات، ثمرات و تابوشکنی های قهرمانانه مدیران آن در عرصه های مختلف مدیریتی وتحولی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی به کام ایرانیان و به ویژه مستضعفین و مردم انقلابی خوش آمد، بلکه مفتخر به دریافت لقب «زنده کننده گفتمان امام و انقلاب» در آغاز پیدایش، حین خدمت و حتی پس از آن از سوی امام جامعه اسلامی گردید.

وجود و شکوه منجی آخرالزمان در کتاب مقدس مسیحیان

وجود و شکوه منجی آخرالزمان در کتاب مقدس مسیحیان

سفر مکاشفات یا مکاشفه یوحنا آخرین کتاب از عهد جدید در مجموعه عهدین (کتاب مقدسBible) است. در این نوشتار می خواهیم اجمالا نگاهی به برخی از عبارات فصل 12 از سفر کنونی مکاشفات داشته باشیم. فراموش نکنیم که بسیاری از مسیحیان معتقدند که عبارات این کتاب درباره رخدادهای پس از حضرت عیسی علیه السلام است.