نفوذ

بازخوانی افشاگری سپهبد محمود منصور افسر ارشد اطلاعات مصر درباره هواپیمای اوکراینی

با وجود گذشت یکسال از ساقط شدن هواپیمای مسافربری اوکراینی در نزدیکی تهران و بیانیه ای که ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درباره این حادثه صادر و در آن اعلام کرد که هواپیمای مسافربری اوکراینی "بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد" هدف پدافند ضد هوایی قرار گرفته و سرنگون شده است، با این حال قضیه ساقط شدن این هواپیما همچنان بحث داغ محافل داخلی و خارجی است.

بررسی جزئیات شکل گیری حکومت آخرین سپاه شیطان در منطقه ظهور + جزوه

بررسی جزئیات شکل گیری حکومت آخرین سپاه شیطان در منطقه ظهور + جزوه

چند کانون مرکزی در تحولات و حوادث قبل از ظهور و آینده جهان، وجود دارد که شناخت و رصد کردن تحولات مربوط به آنها از اهمیت زیادی برخوردار است و می‏تواند ما را در تحلیل درست رویدادها و مباحث مرتبط با آخرالزمان و ظهور امام زمان(ع) در علم "آینده پژوهی"، یاری دهد. این کانون های مرکزی عبارت است از: منطقه شام و سوریه، ایران، عراق، فلسطین و عربستان؛ کشورهای مذکور در جغرافیایی عصر ظهور و در مثلث "مکه ـ کوفه ـ قدس"، مرکز تحولات و رویدادهای مهمی خواهند بود و در آینده این کشورها، قبل از ظهور اتفاقاتی بسیار سریع و شگفت آور رخ خواهد داد که تاثیرات داخلی و منطقه ای و حتی جهانی خواهند گذاشت. 

شأن و فضیلت منتظران واقعی ظهور در آخرالزمان و وظایف ایشان در آن دوران

شأن و فضیلت منتظران واقعی ظهور در آخرالزمان و وظایف ایشان در آن دوران

مردم آخر الزمان در شرایطی به سر می برند که اوج فتنه ها و شبه ها آنها را احاطه کرده است. به گونه ای که در روایات داریم، حفظ دین در آخر الزمان، مانند نگه داشتن آتش کف دست است. این در حالی است که آنها همچون نسلهای گذشته خود، امام زمانشان را ندیده اند و از این رو حفظ ایمان در چنین شرایطی، ارزشش بیش از موقعی است که مردم امام زمانشان رادیده اند. از این رو در روایات آمده که مؤمنین آخر الزمان از مؤمنین دیگر زمان بهتر هستند و اجرشان هم بیشتر است. چرا که طبیعی است که هرچه امتحان سخت تر باشد، امتیازش بالاتر است. بنا بر این در روایتی دیگر داریم:« إنّ عظیمَ الأجر لمَعَ عَظیم البَلاء». یعنی بالاترین اجرها با سخت ترین بلاهاست. در این گفتار به بررسی شأن و فضیلت منتظران واقعی ظهور در آخرالزمان و وظایف ایشان در آن دوران می پردازیم.

تبیین اندیشه‌ مهدویت در تفکر بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران

تبیین اندیشه‌ مهدویت در تفکر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران

از آنجا که حضرت امام ‌خمینی (رحمت الله علیه) با عملکرد خود، جامعه‌ی اسلامی را متوجه مهدی‌نگری، مهدی‌باوری، مهدی‌یاوری و مهدی‌محوری کرد، ضروری است که در پرتوی بینش و اندیشه‌ی ضلالش، معیاری را برای تشخیص مهدویت صحیح از مهدویت کاذب یافت. این گفتار به مقولاتی از قبیل جایگاه امامت و مهدویت، فلسفه‌ی غیبت، مفهوم انتظار، تشکیل حکومت اسلامی، فلسفه‌ی ظهور و ... در اندیشه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران می پردازد.

روایت و اسناد مشاهده و تقابل نیروی هوایی ایران با یوفوها در تهران

روایت و اسناد مشاهده و تقابل نیروی هوایی ایران با یوفوها در تهران

یکی از موارد تعقیب و گریز یوفو‌ها در تهران به اواخر تابستان سال ۱۳۵۵ شمسی برمی‌گردد. در تاریخ ۲۸ شهریور سال ۱۳۵۵ (مطابق با ۱۹ سپتامبر ۱۹۷۶) ساعت ده و نیم شب مردم در تماس با نیروی هوایی ارتش، خبر از رویت شی پرنده در افق شمالیِ تهران در منطقه شمیران دادند. در آن زمان حسین پیروزی، مسئول وقت برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران بود. اين حادثه به سرعت مورد توجه و تحقیق سازمان اطلاعات دفاعي آمريكا(DIA) , سازمان امنيت ملي آمريكا (NSA) و سازمان اطلاعات مركزي آمريكا(CIA) قرار گرفت. در ادامه وقایع آن شب را از زبان وی می‌خوانید.

پیشگوئیهای نوسترآداموس درباره جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران و علائم ظهور

پیشگوئیهای نوسترآداموس درباره جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران و علائم ظهور

نوسترآداموس در اغلب سانتوری ها از جمله سانتوری 5 نسبت به فتح جهان به وسیله شریعت حضرت محمد (ص) به غرب و تمدن غربی هشدار می دهد و به جهانیان اعلام می کند که روزی مسلمانان به رهبری ایران و تمدن ایرانی بر جهان مسلط خواهند شد که این بی شک در پیوند با گسترش و جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران است.

افشای حقایقی جدید از مستند بی‌بی‌سی درباره «سردار سلیمانی» با عنوان فرمانده سایه

افشای حقایقی جدید از مستند بی‌بی‌سی درباره «سردار سلیمانی» با عنوان فرمانده سایه

در ۲۳ اسفند ۹۷ شبکه دو بی‌بی‌سی به پخش مستندی انگلیسی با عنوان «فرمانده در سایه» درباره فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام کرد. در این مستند با استفاده از تصاویر آرشیوی و ویدئو‌های شبکه‌های اجتماعی سعی کرده بودند به بررسی اقدامات سرلشکر قاسم سلیمانی در منطقه بپردازند. تلاش بی‌بی‌سی در این مستند، القای نقش سردار سلیمانی در عراق بدون توجه به جایگاه دستگاه سیاست خارجی ایران بود. درباره این مستند روزنامه فرهیختگان با مارکو کارنلوس، سفیر سابق ایتالیا در عراق که پیش از آن مشاور چند نخست‌وزیر ایتالیا در مسائل غرب آسیا و شمال آفریقا بوده، به گفتگو نشسته است.

لیبیزاسیون ایران؛ خواب آشفته شیطان برای براندازی جمهوری اسلامی ایران

پروژه لیبیزاسیون ایران - خواب آشفته شیطان برای براندازی جمهوری اسلامی ایران

ظهور انقلاب اسلامی به عنوان اولین حلقه از زنجیره تمدن نوین اسلامی در سال 1357 ، نه تنها منافع مادی مستکبرین عالم را در منطقه غرب آسیا به خطر انداخت، بلکه به مرور زمان و برجسته شدن شاخصه های تحقق حلقه های دوم و سوم از زنجیره مذکور(یعنی تشکیل حکومت اسلامی و دولت اسلامی) نگرانی جدی‌ای را در بین شیاطین عالم به جهت تعارض مکتبی موجود در تفکر انقلابی و لیبرالی و خطر فراگیر شدن آرمان های انقلاب اسلامی در میان حق خواهان، عدالت طلبان و مستضعقین جهان به وجود آورد. موضوعی که حزب الشیطان را بر آن داشت تا ابتدائاً با ترور و جنگ های داخلی، سپس از طریق جنگ نظامی 8 ساله، پس از آن از طریق براندازی نرم و در دوره حاضر و پس از تجارب موفق مشابه در جهان(از جمله لیبی) با بکارگیری توأمان نفوذ، جنگ نرم، مذاکره و جنگ سخت حصول هدف بنماید.

مجموعه تحلیل و بررسی میدانی پیرامون ماجرای قبول قطعنامه 598 و دلایل وقوع آن

مجموعه تحلیل و بررسی میدانی پیرامون ماجرای قبول قطعنامه 598 و دلایل وقوع آن

سال های پس از انقلاب اسلامی، پر است از رازهای سر به مهر که گاهاً با مرور زمان بر اهمیت آن افزوده می شود؛ یکی از آن موارد مربوط است به قطعنامه 598 ؛ قطعنامه ای که بر خلاف معادلات سیاسی امام جامعه اسلامی و با تصویرسازی خواص تحمیلگر در مقابل ولایت مطلقه فقیه به عنوان جام زهری در راه حصول اهداف مدّنظر وی و در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران پس از سال ها دفاع از حریم مرزهایش، نفس تازه ای در جبهه های نبرد حق علیه باطل گرفته بود و موج عملیات های برون مرزی ایران ترس بر اندام صدام و حامیانش انداخته بود مسئله ای لاینحل و پرتردید باقی مانده است.

واکاوی تشابهات شخصیتی و سیاست های اجرایی حسن روحانی با گورباچوف

واکاوی تشابهات شخصیتی و سیاست های اجرایی حسن روحانی با گورباچوف

هر چند به استناد ادله متغن و بنا بر نگاه امام جامعه اسلامی، جمهوری اسلامی ایران با اتحاد جماهیر شوروی قابل مقایسه نبوده و علیرغم دست و پا زدن معاندان داخلی و خارجی، امکان براندازی جمهوری اسلامی ایران به سبک فروپاشی شوروی که تحت سناریوی و طراحی مشخصی و به فاصله زمانی چندساله اجرا گشت، وجود ندارد لیکن این موضوع مانع از آسیب شناسی سیاسی و کشف حفره های بصیرتی در میان خواص و عوام جامعه به جهت آشنایی با تفکرات هم سنخ و همراستا با سیاست های غرب که آگاهانه یا ناخودآگاه بسترساز تغییرات اساسی در حاکمیت و اجرایی شدن سیاست های کلان ایشان می شوند، نمی گردد. موضوعی که به شک منجر به تصمیمات آگاهانه و اعتقادی در بزنگاه های اصلی نظام خواهد شد.