لیبیزاسیون ایران؛ خواب آشفته شیطان برای براندازی جمهوری اسلامی ایران

پروژه لیبیزاسیون ایران - خواب آشفته شیطان برای براندازی جمهوری اسلامی ایران

ظهور انقلاب اسلامی به عنوان اولین حلقه از زنجیره تمدن نوین اسلامی در سال 1357 ، نه تنها منافع مادی مستکبرین عالم را در منطقه غرب آسیا به خطر انداخت، بلکه به مرور زمان و برجسته شدن شاخصه های تحقق حلقه های دوم و سوم از زنجیره مذکور(یعنی تشکیل حکومت اسلامی و دولت اسلامی) نگرانی جدی‌ای را در بین شیاطین عالم به جهت تعارض مکتبی موجود در تفکر انقلابی و لیبرالی و خطر فراگیر شدن آرمان های انقلاب اسلامی در میان حق خواهان، عدالت طلبان و مستضعقین جهان به وجود آورد. موضوعی که حزب الشیطان را بر آن داشت تا ابتدائاً با ترور و جنگ های داخلی، سپس از طریق جنگ نظامی 8 ساله، پس از آن از طریق براندازی نرم و در دوره حاضر و پس از تجارب موفق مشابه در جهان(از جمله لیبی) با بکارگیری توأمان نفوذ، جنگ نرم، مذاکره و جنگ سخت حصول هدف بنماید.

مجموعه تحلیل و بررسی میدانی پیرامون ماجرای قبول قطعنامه 598 و دلایل وقوع آن

مجموعه تحلیل و بررسی میدانی پیرامون ماجرای قبول قطعنامه 598 و دلایل وقوع آن

سال های پس از انقلاب اسلامی، پر است از رازهای سر به مهر که گاهاً با مرور زمان بر اهمیت آن افزوده می شود؛ یکی از آن موارد مربوط است به قطعنامه 598 ؛ قطعنامه ای که بر خلاف معادلات سیاسی امام جامعه اسلامی و با تصویرسازی خواص تحمیلگر در مقابل ولایت مطلقه فقیه به عنوان جام زهری در راه حصول اهداف مدّنظر وی و در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران پس از سال ها دفاع از حریم مرزهایش، نفس تازه ای در جبهه های نبرد حق علیه باطل گرفته بود و موج عملیات های برون مرزی ایران ترس بر اندام صدام و حامیانش انداخته بود مسئله ای لاینحل و پرتردید باقی مانده است.

واکاوی تشابهات شخصیتی و سیاست های اجرایی حسن روحانی با گورباچوف

واکاوی تشابهات شخصیتی و سیاست های اجرایی حسن روحانی با گورباچوف

هر چند به استناد ادله متغن و بنا بر نگاه امام جامعه اسلامی، جمهوری اسلامی ایران با اتحاد جماهیر شوروی قابل مقایسه نبوده و علیرغم دست و پا زدن معاندان داخلی و خارجی، امکان براندازی جمهوری اسلامی ایران به سبک فروپاشی شوروی که تحت سناریوی و طراحی مشخصی و به فاصله زمانی چندساله اجرا گشت، وجود ندارد لیکن این موضوع مانع از آسیب شناسی سیاسی و کشف حفره های بصیرتی در میان خواص و عوام جامعه به جهت آشنایی با تفکرات هم سنخ و همراستا با سیاست های غرب که آگاهانه یا ناخودآگاه بسترساز تغییرات اساسی در حاکمیت و اجرایی شدن سیاست های کلان ایشان می شوند، نمی گردد. موضوعی که به شک منجر به تصمیمات آگاهانه و اعتقادی در بزنگاه های اصلی نظام خواهد شد.

امام صادق رئیس مذهب جعفری

توصیه های رئیس مذهب جعفری(ع) پیرامون فتنه های آخرالزمان و وظایف شیعه در عصر ظهور

در عصر غيبت مهم‌ترين تكليف براى مردم، عمل به وظايف امر است، نه فقط خواستن و دل بستن و دعا كردن؛ زيرا نجات دنيا و آخرت انسان در عمل به وظيفه است، نه صرف آرزو و دعا و...در نظر داشته باشيم كه خواستن چيزى است و عمل به وظيفه چيز ديگر. هيچ‌گاه بيمار دلش نمى‌خواهد دواى دردش را بخورد، امّا موظف است كه بخورد، چون شفايش در آن نهفته و علاجش به خوردن آن بستگى دارد. البتّه ممكن است در مواردى خواستن با وظيفه هم جمع شود، امّا معيار عمل به وظايف است.

امام صادق رئیس مذهب جعفری

شناخت نشانه ها و تجهیز و آمادگی منتظران ظهور در دوران آخرالزمان از زبان امام صادق(ع)

اهمیت حوادث آخرالزمان و نقش شیعیان و منتظران ظهور منجی عالم بشریت در آن دوران به عنوان شاهراه وصول به آن وعده بزرگ الهی به قدری حائز اهمیت است که رئیس مذهب شیعه و استاد أعظم تمامی علوم حاضر در دست بشریت، در 13 قرن پیش نسبت به ارائه نشانه های آخرالزمان و راهکارهای نجات و برون رفت از فتنه های آن دوران به تفصیل بحث نموده است؛ حوادثی که غربال گون، پیاپی و فراگیر، دامن تمامی اهل زمین و به ویژه مدعیان وفاداری به آخرین ذخیره الهی را فرا گرفته و موجبات روسیاهی منافقین و عزت و مرتبت شیعیان و منتظران واقعی ظهور را فراهم خواهد نمود. 

بازخوانی یک حماسه؛ سوم تیرماه 84، نقطه عطف احیاء گفتمان امام و انقلاب در تقابل با گفتمان تجدیدنظرطلبانه و منحرف از  اصول انقلاب

بازخوانی یک حماسه؛ سوم تیرماه 84، نقطه عطف احیاء گفتمان امام و انقلاب در تقابل با گفتمان تجدیدنظرطلبانه و منحرف از اصول انقلاب

سوم تیرماه سال یکهزار و سیصد و هشتاد و چهار زمانیکه در حلقه مشاوران هاشمی کسی حضور دکتر احمدی نژاد را جدی نمی گرفت، عصر سیاست ورزی جسورانه ای در راستای بازگشت قطار انقلاب به ریل اصلی‌اش شروع شد که علاوه بر زنده نمودن شعارهای اصیل و اولیه انقلاب اسلامی و تحقق شعار خدمت بی منّت و فراگیر، لیبرالیسم  و تفکرات انحرافی حاصل از آن را پس از دهها سال سکانداری و سیطره در قوه مجریه تحت الشعاع قرار داد. دورانی که نه تنها حلاوت خدمات، ثمرات و تابوشکنی های قهرمانانه مدیران آن در عرصه های مختلف مدیریتی وتحولی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی به کام ایرانیان و به ویژه مستضعفین و مردم انقلابی خوش آمد، بلکه مفتخر به دریافت لقب «زنده کننده گفتمان امام و انقلاب» در آغاز پیدایش، حین خدمت و حتی پس از آن از سوی امام جامعه اسلامی گردید.

وجود و شکوه منجی آخرالزمان در کتاب مقدس مسیحیان

وجود و شکوه منجی آخرالزمان در کتاب مقدس مسیحیان

سفر مکاشفات یا مکاشفه یوحنا آخرین کتاب از عهد جدید در مجموعه عهدین (کتاب مقدسBible) است. در این نوشتار می خواهیم اجمالا نگاهی به برخی از عبارات فصل 12 از سفر کنونی مکاشفات داشته باشیم. فراموش نکنیم که بسیاری از مسیحیان معتقدند که عبارات این کتاب درباره رخدادهای پس از حضرت عیسی علیه السلام است.

حاشیه ای بر مصاحبه عجیب اصغر فرهادی با خبرنگار اسرائیلی و عذر بدتر از گناه دفتر روابط عمومی او

چند روز پیش مصاحبه عجیبی از اصغر فرهادی با یک روزنامه صهیونیستی- هاآرتص- منتشر شد که فرهادی در آن گفته بود: «سیاستمدارها علاقه‌ای به حل مشکلات (بین ایران و اسراییل) ندارند چون چیزهای زیادی برای از دست دادن دارند. تنها امید من به مردم است، نه به سیاستمداران. من امید چندانی به مردم ندارم،  چرا که رسانه‌ها  و سیاستمدارها بر باورها و افکارشان تأثیر می‌گذارند.  سیاستمدارها ترس و وحشت ایجاد می‌کنند تا به اهداف خودشان مشروعیت ببخشند، و متأسفانه تا به حال هم موفق بوده‌اند. بنجامین نتانیاهو نمونه بارز این مدعا است. ما هم (محمود) احمدی نژاد را تجربه کردیم.»

بررسی ابعاد پروژه نفوذ در نهضت ملی نفت و انحراف آن از آرمان های اولیه

در نهضت ملی می‌توان از دو جریان نفوذ نام برد: جریانی در دولت مصدق که خواهان حذف دین از سیاست بودند و با میدان دادن به رفتارهای غیرمذهبی، عملاً به تقابل با مذهبیون روی آوردند. مخالفت با «قانون منع مسکرات» به بهانه‌ی کسب سود اقتصادی برای دولت از جمله بارزترین نمونه‌های اقدامات این جریان بود. همچنین از دیگر اقدامات آنها می‌توان به میدان دادن به عناصر بهایی و حزب توده نام برد.

از نظر مخالف / تحلیل رسانه سیاسی یکی از نهادهای انقلابی پیرامون "بود و نمود جریان احمدی نژاد" در انتخابات آینده

سایت بصیرت با نگاهی هدفمند به افعال و رویکرد جریان پیرامون رئیس دولت های نهم و دهم و یکسو خواندن آرمان و سیاست های احمدی نژاد، مشایی و بقایی، عمق رویکرد ذهنی و پس زمینه جریان احمدی نژاد در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری را با تفسیر نامه مشایی به خاتمی به تصویر کشیده و طی آن سعی می نماید عدم هویت سیاسی، پشتوانه مردمی ضعیف و عملکرد پر ایراد دولت های نهم و دهم را به خواننده القا نماید.