سخنرانی دکتر حسن عباسی با موضوع مهندسی سیاسی انقلاب اسلامی در خرداد 1384

دکتر حسن عباسی در طی سال های 1383 و 1384 طی سخنرانی هایی به افشای لایه پنهان مافیای ثروت و قدرت در دورن جمهوری اسلامی ایران پرداخت که با توجه به نوگرایی، افشاگری، و استدلالی بودن مباحث مطروحه از سوی وی به فاصله اندکی پس از آن از سوی مدافعین قبلی اش، متهم به بی سوادی، مدرک دکترای جعلی، عدم وجود مرکز دکترینال سپاه، پاسدار اخراجی، داشتن درجه گروهبانی و ... نهایتاً شکایات متعدد علیه وی، انحلال مرکز دکترینال امنیت بدون مرز، ممنوعالتصویری و ممنوع السخنرانی شدن وی تا سال ها گردید؛ فیلم حاضر مربوط به یکی از سخنرانی های  جنجالی آن دوران دکتر حسن عباسی در دانشگاه تهران در 3 خرداد 84 با موضوع «مهندسی سیاسی انقلاب اسلامی» به مدت 1 ساعت و 39 دقیقه می باشد.

سخنرانی دکتر حسن عباسی با موضوع «منافقین قدیم ، منافقین جدید» در مرداد 1383

دکتر حسن عباسی در طی سال های 1383 و 1384 طی سخنرانی هایی به افشای لایه پنهان مافیای ثروت و قدرت در دورن جمهوری اسلامی ایران پرداخت که با توجه به نوگرایی، افشاگری، و استدلالی بودن مباحث مطروحه از سوی وی به فاصله اندکی پس از آن از سوی مدافعین قبلی اش، متهم به بی سوادی، مدرک دکترای جعلی، عدم وجود مرکز دکترینال سپاه، پاسدار اخراجی، داشتن درجه گروهبانی و ... نهایتاً شکایات متعدد علیه وی، انحلال مرکز دکترینال امنیت بدون مرز، ممنوعالتصویری و ممنوع السخنرانی شدن وی تا سال ها گردید؛ فیلم حاضر مربوط به یکی از سخنرانی های  جنجالی آن دوران دکتر حسن عباسی در محل دانشگاه اصفهان در 3 خرداد 84 با موضوع «منافقین قدیم ، منافقین جدید» و به مدت 46 دقیقه می باشد. 

سخنرانی جنجالی دکتر حسن عباسی با موضوع قاچاق دختران ایرانی به امارات در خرداد 1383

دکتر حسن عباسی در طی سال های 1383 و 1384 طی سخنرانی هایی به افشای لایه پنهان مافیای ثروت و قدرت در دورن جمهوری اسلامی ایران پرداخت که با توجه به نوگرایی، افشاگری، و استدلالی بودن مباحث مطروحه از سوی وی به فاصله اندکی پس از آن از سوی مدافعین قبلی اش، متهم به بی سوادی، مدرک دکترای جعلی، عدم وجود مرکز دکترینال سپاه، پاسدار اخراجی، داشتن درجه گروهبانی و ... نهایتاً شکایات متعدد علیه وی، انحلال مرکز دکترینال امنیت بدون مرز، ممنوع التصویری و ممنوع السخنرانی شدن وی تا سال ها گردید؛ فیلم حاضر مربوط به یکی از سخنرانی های  جنجالی آن دوران دکتر حسن عباسی در محل تالار سینای مشهد در 4 تیر 83 با موضوع قاچاق دختران ایرانی به امارات و به مدت یک ساعت و 10 دقیقه می باشد.

بازخوانی خاطراتی تلخ از روزهای پذیرش قطعنامه 598

بازخوانی خاطراتی تلخ از روزهای پذیرش قطعنامه 598

به گزارش پايگاه تحليلي تبييني رئيس جمهور ما، سردار سعید قاسمی از فرماندهان اطلاعات سپاه دوران دفاع مقدس، در کلیپ اول به تشریح اشتیاق دشمنان برای پایان دادن به جنگ تحمیلی و آغاز جنگ نرم از همان لحظات اولیه پذیرش  قطعنامه و در کلیپ دوم به آفات تحمیلگری خواص بی خواص و عواقب و عبرت های قطعنامه 598 می پردازد.

بازخوانی ابعاد فراموش شده پیام بنیانگذار جمهوری اسلامی در پذیرش قطعنامه 598

امام خمینی(رحمت الله علیه) در پیامی که به پذیرش قطعنامه 598 مشهور شد، از یک سو به نکات تأمل برانگیز و ابعاد پنهانی از ماجرای پایان 8 سال جنگ تحمیلی و از سوی دیگر برنامه پیش رو و تکلیف نسل های آینده را در راه حصول اهداف انقلاب اسلامی تصویر می نمایند که استاد حسن رحیم پور ازغدی طی کلیپ حاضر به بررسی برخی از این نکات پرداخته است.

بررسی موشک های بالستیک ایران در شبکه تلویزیونی «شنجن» چین

بررسی موشک های بالستیک ایران در شبکه تلویزیونی «شنجن» چین

برنامه تلویزیونی «وضعیت نظامی» شبکه «شنجن» چین در جدیدترین برنامه خود ضمن شبیه سازی سیلوها و شهرهای زیرزمینی پرتاب موشک ایران به بررسی توان موشک‌های بالستیک کشورمان پرداخت. در این قسمت از برنامه ابتدا به تاریخچه ساخت موشک شهاب 3 و برد آن می‌پردازد و سپس شهر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و چگونگی شلیک‌های موشک‌ دوربرد سپاه شبیه‌سازی و بررسی می‌گردد.

کلیپ طرحی برای ایران - براندازی نرم جمهوری اسلامی با تکرار مراحل سقوط شوروی

کلیپ طرحی برای ایران - براندازی نرم جمهوری اسلامی با تکرار مراحل سقوط شوروی

کلیپ طرحی برای ایران، به پیاده سازی استراتژی شوروی سازی ایران با استفاده از نیروهای نفوذی، غربگرا، تغییر الگوی مصرف و ذائقه فرهنگی مردم به سمت و سوی غرب ، تضعیف اقتصاد داخلی، اشرافیگری و ترجیح کالای خارجی و ... می پردازد.

مستند مزه مذاکره - قسمت اول از مجموعه مستند ارباب رخنه ها

مستند مزه مذاکره - قسمت اول از مجموعه مستند ارباب رخنه ها

مجموعه مستند ارباب رخنه ها با توجه به شرايط اين روزهاي حاکم بر کشور و غفلت برخي از نهادهاي کشور به موضوع تکنيک هاي نفوذ آمريکا به کشور مي پردازد. «مزه مذاکره» اولين قسمت اين مجموعه مي باشد.

مستند آرایش غلیظ - قسمت دوم از مجموعه مستند ارباب رخنه ها

مستند آرایش غلیظ - قسمت دوم از مجموعه مستند ارباب رخنه ها

آرايش غليظ روايتي مستند براساس اسناد نهادهاي امنيتي و اتاق هاي فکر استراتژيک ايالات متحده طي هشت سال گذشته درخصوص پاک کردن نفرت فراگير و رو به گسترش مردم دنيا و به ويژه جهان اسلام از سياستهاي کدخدامآبانه و استکباري اين کشور و نيز تلاش برخي صاحبان رسانه و تريبون هاي سياسي در داخل کشور جهت بزک چهره آمريکا مي باشد.

مستند پدرخوانده - قسمت سوم از مجموعه مستند ارباب رخنه ها

مستند پدرخوانده - قسمت سوم از مجموعه مستند ارباب رخنه ها

مستند پدرخوانده که ماحصل ده‌ها سند و گزارش غير قابل انکار است، براي اولين بار پرده از  يک سلسله روابط عميق و گسترده دوازده ساله برمي دارد که طي آن خاندان راکفلرها، از ثروتمندترين و پرنفوذترين خاندان‌هاي  آمريکايي با طرف‌هاي ايراني خود بارها به صورت محرمانه در کشورهاي ثالث ديدار و گفتگو کرده‌اند.