مستند پوریم - بررسی جریان نفوذ یهود در حکومت هخامنشی و قتل عام ایرانیان به دست خشایارشاه

مستند پوریم - بررسی جریان نفوذ یهود در حکومت هخامنشی و قتل عام ایرانیان به دست خشایارشاه

مستند پوریم از یک سو به موضوع جریان نفوذ یهودیان در حکومت هخامنشی و قتل سرداران غیور لشگر ایران و به ویژه هامان(وزیر زیرک خشایارشاه و سرلشگر سرافراز و پرافتخار ایران)به فرمان پادشاه نالایق وقت در آن زمان پرداخته و از سویی دیگر با رجوع به شهروندان رژیم اسرائیل، نظر ایشان را در خصوص آن حادثه تلخ تاریخی جویا می شود؛ جالب اینجاست که در انتهای این مستند، یهودیان صهیونیست ضمن تطبیق ویژگی های هامان و دکتر احمدی نژاد در عصر حاضر، وی را هامانی می دانند که از اعماق تاریخ برای انتقام از یهودیان بازگشته و ایشان را نابود خواهد نمود...

مستند بقا Thrive - راز بقا و تسلط مافیای قدرت در جهان

مستند بقا Thrive - راز بقا و تسلط مافیای قدرت در جهان

این مستند در سال 2011 در ایالات متحده تولید گردیده و به اسرار تعادل انرژی و سوء استفاده دلالان و مافیای اقتصادی از شاهراه های ارتزاق مردم به کمک استثمار، تغییر ژنتیک مواد غذایی، فقر تحمیلی، تعریف سیاست های اقتصادی هدفمند برای کشورهای در حال توسعه به منظور بهره کشی هر چه بیشتر از ایشان و ... می پردازد. 

مستند اقدامات فعال ؛ نقش پوتین و مافیای‌ اطلاعاتی روسیه در نظام سیاسی جهان

مستند اقدامات فعال - نقش پوتین و مافیای‌ اطلاعاتی روسیه در نظام سیاسی جهان

Active Measures مستندی سیاسی به کارگردانی جک برایان است که برای اولین بار در سال 2018 در ایالات متحده آمریکا اکران گردید. این نخستین مستند طولانی است که به ادعاهای "تبانی" میان مبارزات انتخاباتی ترامپ و نمایندگان کشور روسیه می پردازد. کارگردان در این مستند نشان می دهد که سازمان های اطلاعاتی روسیه و ولادیمیر پوتین در پشت یک تاریخ 30 ساله جنگ سیاسی پنهان در جهان قرار دارند. این فیلم شامل مصاحبه هایی با افرادی چون: شلدون وایتهاوس ، مایکل مک فائول ، جان مک کین ، ایوان مکملین ، هیلاری کلینتون و بسیاری از سیاستمداران مشهور دنیاست.

توپ لیزری ؛ سلاح نابودگر و افسانه ای ایران در تقابل با اهداف هوایی و فراجوی

توپ لیزری؛ سلاح نابودگر و افسانه ای ایران در تقابل با اهداف هوایی و فراجوی

متخصصان جمهوری اسلامی ایران پس از ساخت تسلیحات پیشرفته‌ای، چون جنگنده صاعقه، آذرخش، کوثر یا تانک کرار و تجهیزات مدرن موفق شدند به دانش ساخت سلاحی دست پیدا کنند که قادر است هر وسیله جاسوسی دشمنان را خارج از جو زمین رهگیری و منهدم کند؛ آن سلاح توپ لیزری است. دانشی که امروز بسیاری از کشور‌های پیشرفته، چون آمریکا، روسیه و آلمان هم به دنبال آن هستند. ساخت چنین سلاحی نشان دهنده آن است که ایران به فناوری‌های بسیار پیشرفته‌ای در به دست گرفتن کنترل وسایل پرنده دست یافته و با وجود چنین سلاحی در چارچوب برنامه دفاعی جمهوری اسلامی ایران هر کشوری که قصد جسارت یا حتی جاسوسی از ایران را داشته باشد شکست خواهد خورد؛ مانند اتفاقی که برای ماهواره جاسوسی آمریکا رخ داد.

تطبیق روایات آخرالزمانی با حوادث روز دنیا

تطبیق روایات آخرالزمانی با حوادث روز دنیا

در روایت وارده پیرامون حوادث آخرالزمان، علاوه بر 5 واقعه حتمی و متصل به ظهور (قیام یمانی، فتنه سفیانی، صیحه آسمانی،‌ قتل نفس زكیه و شكافتن زمین و فرو رفتن عده ای در بیابان یا همان خسف البیداء ) به نشانه ها و علائم غیرحتمی زیادی در دوران آخرالزمان اشاره گردیده که برخی از آن به صورت عام در طول تاریخ، تکرار گردیده و لیکن برخی دیگر جنبه نسبتاً انحصاری در دوران حاضر دارند؛ کلیپ حاضر به بررسی برخی از این روایات می پردازد.

مجموعه پیشگویی های مشهور پیرامون حوادث ایران و جهان در سال 2020

مجموعه پیشگویی های مشهور پیرامون حوادث ایران و جهان در سال 2020

مجموعه پیشگویی های افراد مشهور دنیا در خصوص حوادث احتمالی ایران و جهان در سال 2020 ؛ از جمله نوستراداموس Nostradamus ، نیکلاس اوجولا Nicolas Aujula ، بابا وانگا baba vanga ، همیلتون پارکر hamilton parker ، جودی هونلی judy hevenly ، آزلی گودر Aslı Güder ، نیکولاس آیوجولا nicolas aujula ، کیرکه kirke ، جین دیکسون jeane dixon را در متن و فیلم این مطلب مشاهده می نمایید.

دستیابی ایران به سلاح پیشرفته A۲AD و دست برتر نظامی ایران در مواجهه با آمریکا

دستیابی ایران به سلاح پیشرفته A2AD و دست برتر نظامی ایران در مواجهه با آمریکا

روزنامه لبنانی البناء در یادداشتی به قلم «محمد صادق الحسینی» با این عنوان که «سلاح سری ایران که ترامپ را مهار کرد چیست؟»، توسعه طیف گسترده‌ای از فناوری‌ها و سلاح‌های جنگ الکترونیک ایران را مانع مهم برابر آمریکا برای هر گونه تجاوز نظامی علیه ایران توصیف کرد. طی این مطلب به بررسی یادداشت فوق و تحلیل های موجود در خصوص ویژگی های سلاح پیشرفته A2AD و امکان دستیابی ایران به این سلاح سرنوشت ساز در جنگ های احتمالی بعدی می پردازیم.

مرد ۱۵ میلیون دلاری، عبدالرضا شهلایی مرموزترین فرمانده برون مرزی سپاه قدس در یمن کیست؟

مرد ۱۵ میلیون دلاری؛ عبدالرضا شهلایی مرموزترین فرمانده برون مرزی سپاه قدس در یمن کیست؟

امید دانا در برنامه رودست به تحلیل مصاحبه برایان هوک و گزارش منتشر شده از سوی رادیو فردا پیرامون شخصیت نظامی مرموز ، تأثیرگذار ، و ترس آمریکایی ها از سردار عبدالرضا شهلایی (مشهور به معاون سپاه قدس ایران) می پردازد.

مستند فرمانده سایه ؛ گل به خودی شبکه BBC با موضوع مغز متفکر نظامی ایران

مستند فرمانده سایه ؛ گل به خودی شبکه BBC با موضوع مغز متفکر نظامی ایران

دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی‌بی‌سی، در ۲۳ اسفند ۹۷ اقدام به پخش سناریویی به اسم مستند، در مورد سرلشکر حاج قاسم سلیمانی می کند؛ در این سناریو که برگرفته از اوهام سازندگان صهیونیستی آن است، تلاش شده تا وجه پرصلابت حاج قاسم تخطئه شود، اما بالعکس این به اصطلاح مستند بر ابهت سردار دل‌ها افزوده است.

از پیشگویی کرونا تا مرگ ترامپ در سیمپسون‌ها

از پیشگویی کرونا تا مرگ ترامپ در سیمپسون‌ها

کارتون «سیمپسون ها» بلندترین مجموعه تلوزیونی «کمدی موقعیت» آمریکایی است که از ۱۷ دسامبر ۱۹۸۹ تاکنون، از شبکه فاکس پخش می شود. این مجموعه فیلم در شهر ساختگی اسپرینگ فیلد، اجرا می‌شود که فرهنگ آمریکایی، ارتباطات تلویزیونی و دیگر رفتارهای انسانی را به تصویر می‌کشد. مدتی است که انیمیشن سیمپسون‌ها (The Simpsons) با پیش‌بینی‌ها یا پیشگویی‌هایی که درباره آینده داشته‌اند، به شهرت زیادی دست پیدا کرده است.