مستند در میانه آتش - اولین و آخرین گفتگوی مطبوعاتی شهید سپهبد قاسم سلیمانی

مستند در میانه آتش - اولین و آخرین گفتگوی مطبوعاتی شهید سپهبد قاسم سلیمانی

این مصاحبه، اولین و آخرین گفتگوی مطبوعاتی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه اشاره‌ها و توصیه‌های رهبر انقلاب در جریان جنگ ۳۳ روزه با رژیم صهیونیستی است که توسط دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه ای با فرمانده وقت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفته و در ۹ مهر ۱۳۹۸ منتشر گردید.

درمان عفونت های ریوی و کرونا با بخور جوش شیرین + فیلم

معجزه بخور جوش شیرین برای درمان عفونتهای ریوی و کرونا- نسخه استاد دکتر روازاده

طب سنتی، آن بخشی از تجربه دوران ها و تاریخ بشریت است که در حوادث و بیماری های معمول و غیرمعمول به کمک انسان ها آمده و سهم زیادی از درمان بشر را به دوش کشیده است؛ موضوعی که با تلاش دولت های نهم و دهم به اوج جایگاه حاکمیتی خود در ایران رسید و با روی کار آمدن دولت یازدهم و تاکنون به مظلومانه ترین وضعیت خویش در طی سالهای پس از انقلاب رسید. از جمله اتفاقات خوبی که در کنار حادثه تلخ کرونا به وقوع پیوست، استمداد شجاعانه وزیر بهداشت از علمای طب سنتی برای کمک به درمان و ریشه کنی ویروس منحوس کرونا بود که با استقبال ایشان مواجه شد. مطلب ذیل به توصیه ای از استاد روازاده (از حکمای بزرگ طب سنتی ایران) به درمان عفونت های ریوی و از جمله کرونا با استفاده از جوش شیرین می پردازد.

بمب الکترومغناطیس؛ سلاح مخوف و دست برتر ایران در جنگ نوین

بمب الکترومغناطیس؛ سلاح مخوف و دست برتر ایران در جنگ نوین

گزارش جدید منتشره از سوی ارتش ایالات متحده که تمرکز اصلی آن بر روی تاثیرات مخرب حمله الکترومغناطیسی بر روی ارتش آمریکا است، به کنگره آمریکا هشدار داده است که وقوع حمله با استفاده از بمب های الکترومغناطیس می تواند 90 درصد جمعیت ساکن در ساحل شرقی ایالات متحده را در طول مدت یکسال از میان برده، شبکه برق رسانی را نابود یا مختل کرده، و ترابری، فرآوری مواد غذایی و خدمات درمانی را فلج کند.

مانور یوفوها در آسمان ایران و آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی

مانور یوفوها در آسمان ایران و آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی + فیلم

ـ ترور فرمانده سپاه قدس ایران در شرایط و زمان خاص، راهبرد نظامی و شرایط مواجهه نظامی و قدرت نمایی ایران و آمریکا را به مرحله جدیدی وارد نمود؛ مرحله ای که با ترور ناجوانمردانه و پرحاشیه سردار سپهبد قاسم سلیمانی آغاز و پس از تأکید امام خامنه ای مبنی بر انتقام سخت از عوامل این ترور و دولت آمریکا، تهدید ترامپ بر حمله به 52 نقطه فرهنگی ایران، حمله موشکی ایران به عین الأسد، سوء استفاده جاسوسی آمریکا از هواپیمای اوکراینی و تحمیل هدف قرار دادن آن توسط پدافند هوایی سپاه و نهایتاً تهدید ترامپ به ترور سایر فرماندهان برون مرزی ایران، مسئولین ایرانی را مجاب نمود تا سطح جدیدی از قدرت نظامی خود را برای تأدیب مقامات گستاخ آمریکایی رونمایی کنند؛ به گونه ای که هم بخشی از انتقام از طراحان و دست اندرکاران ترور فرمانده سپاه قدس و توطئه های دهه اخیر آمریکا در خاورمیانه بوده و هم افسار گاوچران های آمریکایی را بکشد.

بررسی توزیع شاخصه های قدرت در جنگ احتمالی ایران و آمریکا

بررسی توزیع شاخصه های قدرت در جنگ احتمالی ایران و آمریکا

ویدئوی حاضر ضمن پرداختن به تحلیل روزنامه رأی الیوم پیرامون قدرت موشکی ایران و جزئیات سلاح های راهبردی جمهوری اسلامی در این حوزه، به جزئیات چگونگی مواجهه ایران با حمله احتمالی آمریکا یا اسرائیل پرداخته و سرنوشت جنگ مذکور را بررسی می نماید.

بازخوانی مستند شاخص با موضوع امام و انتظار + متن

بازخوانی مستند شاخص با موضوع امام و انتظار + متن

به گزارش پایگاه تحلیلی تبیینی رئیس جمهور ما، چند سال پیش مستند شاخص با موضوع سیره عملی زندگی امام خمینی (رحمت الله علیه) توسط صدا و سیما پخش شد که قسمتی از آن مجموعه پیرامون انتظار فرج در اندیشه امام، به افشاگری علیه انجمن حجتیه می پرداخت؛ متأسفانه پس از مدت اندکی و متعاقب فشار سیاسی جریان منحرف مذکور ، مستند یادشده از بیشتر رسانه ها و سایت های خبری و حتی از سایت صدا و سیما نیز حذف گردید. به بهانه سالروز میلاد خجسته حضرت بقیة‌الله‌الأعظم(عج)، این مستند را بازنشر می کنیم.

بررسی دلایل عدم امکان و توان مواجهه نظامی آمریکا با ایران توسط کارشناس ارشد اطلاعاتی آمریکا

بررسی دلایل عدم امکان و توان مواجهه نظامی آمریکا با ایران توسط کارشناس ارشد اطلاعاتی آمریکا + فیلم

41 سال مواجهه استراتژیک و ایدئولوژیک انقلاب اسلامی ایران با تفکر لیبرالی و شیطانی حاکم بر نظام استکباری دنیا و به ویژه شیطان بزرگ، که منجر به خسارت های سنگین آبرویی و حتی دنیوی برای ایشان شده و زنگ خطر انزوا و شاید نابودی آنها را به صدا درآورده، بر می تابد تا قدرت های نظامی دنیا هر از گاهی با شیطنت و یا تحریک برخی سیاستمداران کوته فکر نسبت به تهدید نظامی ایران و به خیال خامشان پایان تراژدی و کابوس گسترش جهانی آرمان های انقلاب اسلامی ایران، لب به سخن گشوده و لاف قدرت نمایی سر بدهند؛ اما به راستی چرا در 30 سال گذشته هیچگاه تهدیدات ایشان و به ویژه آمریکا عملی نگشته و قطعاً نخواهد گشت؟

مستند پوریم - بررسی جریان نفوذ یهود در حکومت هخامنشی و قتل عام ایرانیان به دست خشایارشاه

مستند پوریم - بررسی جریان نفوذ یهود در حکومت هخامنشی و قتل عام ایرانیان به دست خشایارشاه

مستند پوریم از یک سو به موضوع جریان نفوذ یهودیان در حکومت هخامنشی و قتل سرداران غیور لشگر ایران و به ویژه هامان(وزیر زیرک خشایارشاه و سرلشگر سرافراز و پرافتخار ایران)به فرمان پادشاه نالایق وقت در آن زمان پرداخته و از سویی دیگر با رجوع به شهروندان رژیم اسرائیل، نظر ایشان را در خصوص آن حادثه تلخ تاریخی جویا می شود؛ جالب اینجاست که در انتهای این مستند، یهودیان صهیونیست ضمن تطبیق ویژگی های هامان و دکتر احمدی نژاد در عصر حاضر، وی را هامانی می دانند که از اعماق تاریخ برای انتقام از یهودیان بازگشته و ایشان را نابود خواهد نمود...

مستند بقا Thrive - راز بقا و تسلط مافیای قدرت در جهان

مستند بقا Thrive - راز بقا و تسلط مافیای قدرت در جهان

این مستند در سال 2011 در ایالات متحده تولید گردیده و به اسرار تعادل انرژی و سوء استفاده دلالان و مافیای اقتصادی از شاهراه های ارتزاق مردم به کمک استثمار، تغییر ژنتیک مواد غذایی، فقر تحمیلی، تعریف سیاست های اقتصادی هدفمند برای کشورهای در حال توسعه به منظور بهره کشی هر چه بیشتر از ایشان و ... می پردازد.

مستند اقدامات فعال ؛ نقش پوتین و مافیای‌ اطلاعاتی روسیه در نظام سیاسی جهان

مستند اقدامات فعال - نقش پوتین و مافیای‌ اطلاعاتی روسیه در نظام سیاسی جهان

Active Measures مستندی سیاسی به کارگردانی جک برایان است که برای اولین بار در سال 2018 در ایالات متحده آمریکا اکران گردید. این نخستین مستند طولانی است که به ادعاهای "تبانی" میان مبارزات انتخاباتی ترامپ و نمایندگان کشور روسیه می پردازد. کارگردان در این مستند نشان می دهد که سازمان های اطلاعاتی روسیه و ولادیمیر پوتین در پشت یک تاریخ 30 ساله جنگ سیاسی پنهان در جهان قرار دارند. این فیلم شامل مصاحبه هایی با افرادی چون: شلدون وایتهاوس ، مایکل مک فائول ، جان مک کین ، ایوان مکملین ، هیلاری کلینتون و بسیاری از سیاستمداران مشهور دنیاست.