جزوه بررسی کامل مباحث مهدویت

این جزوه طی 15 فصل به بررسی زندگی حضرت مهدی(عج) پیرامون ضرورت طرح مباحث مهدویت و کلیات امامت، امام مهدی (عج) در یک نگاه، دوران اختفا و پنهان زیستن حضرت مهدی، امام مهدی (عج) در آینه قرآن و روایات، امام مهدی (عج) در نگاه اهل سنت، غیبت امام زمان (عج) و علل آن، فوائد امام غائب (عج) و اهداف، ملاقات و طول عمر حضرت (عج) و اهداف، انتظار، شرایط و علایم ظهور، ظهور و اهداف حکومت جهانی حضرت مهدی، برنامه های حکومت جهانی حضرت مهدی، دستاوردها، قلمرو و مدت حکومت حضرت مهدی، رجعت، آسیب شناسی مباحث مهدویت می پردازد.

کتاب احمدی‌نژاد و انقلاب جهانی پيش‌رو -احمدي نجاد و الثورة العالمیة المقبلة

کتاب احمدی‌نژاد و انقلاب جهانی پيش‌رو -احمدي نجاد و الثورة العالمیة المقبلة

«احمدي‌نژاد و انقلاب جهاني پيش‌رو» نام کتابي‌ست از شادي فقيه، که سال 2006 انتشارات دارالعلم لبنان آن را منتشر کرده است. دارالعلم يکي از انتشاراتي‌هاي شيعيان لبنان است و بيشتر کتابهايي در زمینه ظهور امام زمان چاپ مي کند. طرح جلد کتاب عکسي از احمدي نژاد و پس زمينه‌اي از سربازان آمريکايي است و دو جمله که يکي را به نقل از برخي رهبران انقلاب آورده: احمدي‌نژاد رهبر سربازان مهدي است که قدس را آزاد مي‌کند و ديگري را خطاب به احمدي‌نژاد و اين باز از قول برخي علما به او آورده که به او توصيه کرده‌اند چون انرژي هسته‌اي با ظهور امام زمان مرتبط است، کوتاه نيا.

دانلود کتاب «آفتاب در مصاف»؛علل و ابعاد حادثه‌ی عاشورا در 722 صفحه

این کتاب در 722 صفحه تدوین شده است و شامل مجموعه تمام گفتارها و مطالب مقام معظم رهبری از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۰ درباره‌ وجود مقدّس امام حسین‌(علیه‌السلام)، و تحلیل وقایع قبل و بعد از عاشورای سال ۶۱ هجری قمری می‏باشد. امام‎حسين، عاشورا، ياران عاشورا، دشمنان عاشورا، زيارات و ادعيه از جمله بخش‏‌های این کتاب است.

نرم افزار «کشتی نجات»

نرم افزار کشتی نجات در ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با هدف پشتیبانی از سفیران مکتب حسینی، نرم افزار کشتی نجات با موضوع پرسش ها و پاسخ هایی پیرامون زندگانی و قیام امام حسین(ع)، توسط مرکز ملی پاسخکوئی به سؤالات دینی تولید گشته که بدینوسیله به جامعه دینی تقدیم می گردد.

خط حزب الله ۵۰ | سفیر انقلاب اسلامی در نیویورک

پنجاهمین شماره هفته‌نامه خبری-تبیینی خط‌ حزب‌الله با گزارشی از سفر امام خامنه ای به نیویورک و سخنرانی در صحن علنی سازمان ملل در سال ۶۶ با عنوان «سفیر انقلاب در نیویورک» منتشر شد. همچنین در آستانه فرارسیدن عیدالله الاکبر، عید سعید غدیرخم، خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی خود با عنوان «دو پیام مهم غدیر» به تبیین دو جریان انحرافی مقابل اسلام ناب تحت عناوین "مروجان اسلام سلفی" و "طرفداران اسلام سکولار" پرداخته است. 

کتابچه "جنایت شجره ملعونه"؛ بررسی ناگفته ها و ابهامات فاجعه منا + دانلود

کتابچه حاضر به بررسی و واکاوی برخی از مهم‌ترین ابهامات فاجعه منا، که هریک کیفرخواستی سنگین را علیه مسببین این فاجعه به رخ می‌کشد، می پردازد که از جمله‌ی آن، انسداد مسیر توسط پلیس سعودی، هدایت مردم به‌سمت خیابان فاقد امکانات و فاقد ظرفیت لازم، عدم امدادرسانی سریع در حین حادثه و پس از حادثه و جلوگیری از امدادرسانی دیگر کشورها، نگه‌داری ابدان مطهر شهدا در وضعیت غیرمناسب و عدم اعطای دسترسی کنسولی به پیکرها و مجروحین، سانسور رسانه‌ای، اخفای اطلاعات و آمار مربوط به فاجعه و امحای مستندات مربوط به فاجعه و دفن غیرقانونی و غیرشرعی اجساد است.

ویژه نامه تحلیلی "توطئه ای علیه مقاومت"؛ تشریح جزئیات خطرات امنیتی و تحریمی ناشی از توافق اخیر موسوم به FATF

برخی از کارشناسان اقتصادی دولت معتقدند «برجام» صرفاً یک پوستة سیاسی است که برای رسیدن به مغز(هدف) اقتصادی آن، مقدمات و زمینه سازی‌هایی لازم دارد که یکی از این زمینه‌ها پذیرش تعهدات FATF است. قرار است FATF در این دوره یکساله، اقدامات ایران برای اجرایی کردن «تفاهم‌نامه» را رصد کرده و در پایان برای گامهای بعدی تصمیم‌گیری کند بنابراین ایران همچنان در لیست کشورهای «غیرهمکار» باقی می‌ماند و در عین حال این «تفاهمنامه مبهم» به منزله زمینه‌سازی برای پذیرش تعهداتی است که روابط محرمانه مالی ایران را تحت نظارت سازمان‌های بین‌المللی قرار می‌دهد و تبعات فراوانی برای ایران به دنبال دارد که در این ویژه نامه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

چهل و نهمین شماره نشریه خط حزب الله با گزارشی از خدمت آل سعود به شیطان بزرگ با عنوان «در خدمتِ شیطان»

این روزها که بحث بر سر موضوع تفاهم‌های مربوط به روابط بانکی و تعهدات ناشی از آن، در محافل اجتماعی و سیاسی کشور بر سر زبان‌ها است، خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی خود با عنوان «چشمان باز» به تبیین چگونگی مواجهه با این موضوع پرداخته است.

چهل و هشتمین شماره نشریه خط حزب الله / چرایی تاکید رهبر معظم انقلاب بر توجه دولتمردان به بنگاه های کوچک اقتصادی

گزارش این شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله به بیانات منتشر نشده امام خامنه ای درباره زن و خانواده با عنوان «اساس خانواده با امواج بی‌رحمانه‌ غرب دچـار تـهدید است» و تصویر ویژه این شماره به عکسی کمتر دیده شده از آخرین عیادت مقام معظم رهبری از مرحوم آیت‌الله خرم‌آبادی اختصاص یافته است.

بررسی نگاه امام خامنه ای به دو عنصر خدمت و کار جهادی برای تحقق کارآمدی نظام اسلامی + دانلود

چهل و هفتمین شماره نشریه خط حزب الله به موضوعاتی تحت عناوین "جهاد بزرگِ «شهید حکیم»"؛ "دو عنصر خدمت و کار جهادی برای تحقق کارآمدی نظام اسلامی"؛ "مبنای حمایت یا مخالفت در نگاه کلان سیاسی

"؛ و اخبار هفته می پردازد.