رمز و راز نهفته در تکنولوژی و قدرت برتر ماورایی موجود در پرنده های فرازمینی مشهور به یوفوها(UFO) عامل اصلی جلب توجه در بین انسان ها و دولت ها و به ویژه قدرت های نظامی دنیا بوده و آن ها را به تصرف تکنولوژی مذکور به منظور اشراف نظامی بر دیگران سوق داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی تبیینی رئیس جمهور ما، بدنبال اقدام ناشیانه و معنادار ایالات متحده آمریکا در ترور سردار حاجی زاده در سوریه(یک هفته قبل از ترور شهید سلیمانی و مجروحیت وی در این عملیات)، ترور سردار عبدالرضا شهلایی، معاون سپاه قدس در یمن(دو روز قبل از ترر شهید سلیمانی و جان سالم به در بردن وی از این عملیات تروریستی) و نهایتاً ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران و ابومهدی المهندس(معاون حشدالشعبی عراق) در ۱۳ دی ۱۳۹۸ و اذعان کم نظیر مسئولین آمریکایی در خصوص تأیید انجام عملیات های ترورریستی یادشده توسط ایشان که به معنی آغاز فصل جدیدی از رویارویی نظامی بین ایران و آمریکا بود، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، آمریکا را به انتقام سخت در قبال رفتار اخیر وی هشدار داد؛ انتقامی که حمله موشکی ایران به عین الاسد در چند روز پس از ترور فرمانده سپاه قدس،(علیرغم اینکه از بعد نظامی طی 80 سال گذشته در مواجهه با پایگاه های نظامی آمریکا در دنیا بی سابقه بود) در بیان امام خامنه ای ، تنها به عنوان یک سیلی به آمریکا تعبیر گردید.

مطلب مرتبط : مانور یوفوها در آسمان ایران و آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی

دانلود لینک مستقیم فیلم با کیفیت بالا و حجم 107 مگابایت

24 روز بعد از ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی و پس از انتصاب فرمانده جدید سپاه قدس و تهدید ترامپ مبنی بر ترور سایر فرماندهان نظامی و عملیاتی ایران :

ساعت ۱:۱۰ ظهر روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ یک فروند «بمباردیه E-11A» آمریکایی در نزدیکی روستای سدوزی شهرستان «ده یک» ولایت غزنی دچار سانحه شد، سانحه‌ای که ابتدا به یک فروند بوئینگ مسافربری متعلق به هواپیمایی ملی آریانا نسبت داده شد ولی ساعاتی بعد گروه طالبان مدعی شد که یک فروند هواپیمای نیروی هوایی آمریکا را که حامل تعداد زیادی از مقامات ارشد نظامی و اطلاعاتی و اعضاء عالی رتبه آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) آمریکا بوده در ولایت غزنی ساقط کرده است.
ادعایی که در برخی اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های ایران به نقل از منابع اطلاعاتی روسیه تکرار شد. تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی نیز به نقل از برخی رسانه‌ها که نامی از آنها نبرد، اعلام کرد که مایک دی‌آندریا، افسر ارشد اطلاعاتی آمریکا، معروف به «آیت‌الله مایک» که در خبر «طراح ترور» قاسم سلیمانی و عماد مغنیه یاد شده، در میان کشته‌شدگان هواپیمای ساقط شده آمریکا بوده است.

مطلب مرتبط : توپ لیزری؛ سلاح نابودگر و افسانه ای ایران در تقابل با اهداف هوایی و فراجوی

پایگاه خبری تحلیلی «وترنز تودی» به‌نقل از منابع اطلاعاتی روسیه نوشت مایک دی آندرا که مسئول پرونده ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی بود در حادثه سقوط هواپیمای آمریکایی در افغانستان کشته شده است.
آندرا شاخص‌ترین چهره سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود. وی مسئول عملیات‌های سیا علیه عراق،‌ ایران و افغانستان بوده است.
نیویورک تایمز در مقاله‌ای به‌تاریخ ژوئن سال 2017، (12 خرداد 1396) از «مایکل دی آندریا» اسم به‌میان آورد. در CIA به او لقب‌ «شاهزاده تاریکی» و «آیت‌الله مایک» داده‌اند.
پیش از این منابع خبری به‌نقل از «فابیو کاریسو» مدیر مسئول gospanews گزارش دادند که وی در صفحه توئیتری خود درباره این موضوع نوشته بود: «آیت‌الله مایک» مدیر میز خاورمیانه CIA ممکن است در جریان اسقاط هواپیمای [آمریکایی] در افغانستان مرده باشد.

مطلب مرتبط : دستیابی ایران به سلاح پیشرفته A2AD و دست برتر نظامی ایران در مواجهه با آمریکا

حال ، علاوه بر کشته شدن طراح و مسئول اصلی و بخش زیادی از دست اندرکاران ترورهای اخیر علیه مقامات نظامی ایران در حادثه سقوط هواپیمای یادشده و همچنین سکوت مقامات آمریکایی در خصوص چگونگی وقوع این حادثه و تعداد و مشخصات کشته شدگان آن(علیرغم اهمیت عملیات مذکور)، آنچه در سقوط هواپیمای مذکور مورد تأمل است اینست که هواپیمای جاسوسی عملیاتی یادشده چگونه مورد حمله قرار گرفته که هیچ هشدار راداری قبل از اصابت موشک(به فرض) دریافت نکرده و یا پیامی در این خصوص با مرکز مبادله ننموده، و از طرفی دیگر برخلاف ادعای طالبان که مدعی ساقط کردن هواپیما با دوش پرتاب و آرپی‌جی! بوده و می بایست هواپیما از قسمت پایین مورد اصابت و انهدام قرار می گرفت، تصاویر منتشر شده از لاشه هواپیمای E-11A آمریکا، مبین انهدام بخش بالایی(منتهی به سقف) آن هواپیما هستند! به گونه ای که منجر به انهدام کامل بدنه و تکه شدن آن نگردیده ، بلکه صرفا بخش بالایی و سقف را از بین برده است!
موضوعی که از نگاه برخی رسانه های غربی نیز پنهان نماند و احتمال قدرت نمایی و حمله ایران با استفاده از تکنولوژی UFO به هواپیمای حامل مقامات نظامی و اطلاعاتی دخیل در ترور فرماندهان نظامی آن کشور را (به ویژه مایک دی آندرا) را تقویت نمود...
در آینده بیشتر در این رابطه بحث خواهیم کرد...

حمید دیانی

.:: ourpresident.ir ::..