متاسفانه ولایتمداری برای بسیاری به لقلقه زبان تبدیل شده به طوری که همه اقدامات غیرانسانی و نادرست خود را به پای مقدسات می نویسند و این بزرگترین ظلم در حق نظام و رهبری است.

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ضمن تشریح نقاط قوت دولت احمدی نژاد، افزود: هیچکس مدعی نیست دولت ضعف ندارد اما زمانی از نقد سازنده، مستدل و منصفانه استقبال می شود که سیاه نمایی؛ تخریب و رواج تهمت علیه بدنه مومن و خدوم دولت وجود نداشته باشد زیرا این امر برخلاف اصول اخلاقی اسلام است.
به گزارش ایرنا، مهندس مجید امیدی درجمع تعدادی از فعالان دانشجویی در محل خبرگزاری، برخی از معیارهای ولایتمداری را تشریح کرد و افزود: متاسفانه ولایتمداری برای بسیاری به لقلقه زبان تبدیل شده به طوری که همه اقدامات غیرانسانی و نادرست خود را به پای مقدسات می نویسند و این بزرگترین ظلم در حق نظام و رهبری است.

وی ادامه داد: در حالی که مقام معظم رهبری همواره با سیاه نمایی مخالف بوده اند اما متاسفانه امروز هنگام مطالعه بسیاری از سایتها و روزنامه ها چیزی جز سیاه نمایی و ایجاد یاس در ملت نمی بینیم.این در حالی است که در این شرایط فقط احمدی نژاد است که از آینده روشن انقلاب اسلامی برای ملت و افکار عمومی سخن می گوید.

مدیرعامل ایرنا در پاسخ به سئوال دانشجویی مبنی بر معرفی گزینه انتخاباتی دولت، گفت: در مرحله اول باید تلاش کنیم پیگیر فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری باشیم که این امر بیمه کننده انقلاب اسلامی در صحنه بین الملل است زیرا انتخابات حداقلی برخلاف خواست مقام معظم رهبری و دولت است.

امیدی اضافه کرد که اگر فضای سیاسی کشور را بررسی کنید ملاحظه خواهید کرد که همه گروهها و جناحهای سیاسی از ماهها و حتی سالهای قبل در حال برگزاری جلسات و فعالیت های انتخاباتی هستند و در این میان تنها دولت احمدی نژاد است که تاکید می کند تا لحظه و حتی ثانیه آخر این دولت باید در خدمت مردم باشد.

امیدی در پایان ضمن تشریح ویژگی های مثبت دانشجویان؛ از آنها خواست که هر جا بی عدالتی و تخلفی دیدند فریادگر عدالتخواهی باشند و عدالت را از دستگاههای اجرایی و قوای سه گانه مطالبه کنند، زیرا نخبگان جامعه می توانند الگوی حرکتی و کنش توده های ملت باشند.

گفتنی است در ابتدای این نشست؛ چند تن از دانشجویان به بیان نظرات خود در مورد فضای سیاسی کشور، انتخابات آینده ریاست جمهوری و غیره پرداختند و امیدی نیز به سئوالات آنها پاسخ داد.