مدیرکل سیاسی - امنیتی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: دو مشخصه بارز مرتضوی، ضدیت با فتنه و فساد است که همین موضوع برای برخی ها گران تمام شده است.

مجید امیدی در گفت و گو با شبکه ایران با تاکید بر اینکه برخی تنها به دنبال تسویه حساب های شخصی هستند گفت: عده ای برای رسیدن به اهداف شخصی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند حتی اگر به قیمت هزینه از جیب نظام تمام شود.آنچه مهم است اینکه قطعا قضاوت مردم در خصوص عملکرد مسئولین درست خواهد بود.
وی با اشاره به حاشیه سازی ها پیرامون سازمان تامین اجتماعی افزود: سازمان تامین اجتماعی سازمانی گسترده با مخاطبینی از اقشار مختلف جامعه است لذا ایجاد هرگونه تشنج آفرینی برای آن با هر هدفی نتیجه ای جز آسیب رساندن به جمعیت گسترده تحت پوشش این سازمان نخواهد داشت.
مدیرعامل ایرنا، افزود: مدعیان مردمسالاری اگر واقعا به فکر منفعت مردم هستند کافی است از مردم نظرسنجی کنند تا ببینند که در طی تصدی گری مرتضوی بر این سازمان چه اقداماتی صورت گرفته است. آیا همین مردمی که عده ای مغرض در حمایت از حقوق ایشان فریاد حق طلبی سر داده اند نیز همین نظر را دارند؟

وی ادامه داد: نظرسنجی ها از مخاطبین سازمان تامین اجتماعی و اتحادیه های کارگری نشان می دهد که مدیریت مرتضوی بر این سازمان موجب رشد، پیشرفت و رفع مشکلات سازمان شده است.

امیدی تاکید کرد: در همین زمان اندک به رغم تمام چالش های به وجود آمده برای مدیریت سازمان تامین اجتماعی بسیاری از بدهی های این سازمان پرداخت شده است.

مدیرکل سیاسی - امنیتی نهاد ریاست جمهوری با طرح این سوال که اگر مرتضوی ضعف مدیریتی دارد به کدام دلیل قاطبه خدمت گیران تامین اجتماعی از وی راضی هستند، تصریح کرد: خوب است کسانی که سنگ مردم را به سینه می زنند و از جیب مردم و ولایت هزینه می کنند، ارزیابی کنند که آیا مردم از مدیریت ایشان راضی هستند یا خیر؟

وی گفت: در شرایطی که ما می توانیم با همدلی و ایران را به پیشرفت برسانیم عده ای به نام مردم، مرتکب خیانت و ظلم به مردم می شوند.

مدیرکل سیاسی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه رفتار برخی مسئولین بازی کردن در میدانی است که دشمن فراهم کرده است گفت: برخی سیاسیون نه تنها دولت را به عنوان بازوی اجرای ولی امر مسلمین یاری نمیدهند بلکه دائم در حال سنگ اندازی و تخطئه هستند و اثرات سو این نوع رفتارها در خدمات رسانی شایسته به ملت آشکار می شود.
وی تصریح کرد: متاسفانه برخی تصمیمات از سر بی تدبیری و بدون در نظر گرفتن شرایط زمانی و مکانی صورت می گیرد که ثمری جز اخلال در روند خدمت رسانی در پی ندارد.
امیدی با اشاره به زمان بازداشت مرتضوی ادامه داد: بازداشت رییس سازمان تامین اجتماعی در زمانی صورت گرفت که رییس جمهور عازم سفر مصر بودند مشابه این جریان بازداشت علی اکبر جوانفکر در زمان سفر نیویورک بود. لازم است که تئوریسین های این دست اقدامات باید بدانند اقدامات این چنین هزینه دارد و هزینه آن در سبد نظام باقی می ماند و جز سیاه نمایی نظام سودی ندارد.
مدیرکل سیاسی - امنیتی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به بی اخلاقی های صورت گرفته نسبت به خدمتگزاران نظام و مردم گفت: متاسفانه برخی ها از انسان ها به عنوان ابزار استفاده می کنند. تا زمانی که افراد در اختیار مجموعه هایشان هستند و نفعی برایشان دارند، از آن ها استفاده می کنند و در غیر این صورت کمر به تخریب آن ها می بندند.
وی با اشاره به سوابق مرتضوی بیان کرد: کارنامه سعید مرتضوی برای همه مردم روشن است و دلسوزان نظام از این مسئله با خبرند.

مدیرکل سیاسی - امنیتی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: دو مشخصه بارز مرتضوی، ضدیت با فتنه و فساد است که همین موضوع برای برخی ها گران تمام شده است.
مدیرعامل ایرنا افزود: زمانی که جهالت های خواص، جامعه را نگران کرده بود، مرتضوی محکم و شجاعانه ایستاد و عادلانه از حیثیت نظام دفاع کرد . اما حال برخی را چه شده است که خدمات ارزنده ویرا به صرف غرض های شخصی نادیده می گیرند و مرتکب خیانت به ملت می شوند.
وی با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دو سال پیش نیز در همین ایام با بی اخلاقی از دولت قربانی گرفتند و آقای بهبهانی را از دولت خارج کردند.
امیدی گفت: افراد باید برای عملکرد خود استدلالی منطقی داشته باشند نه انیکه تنها به صرف حب و بغض های شخصی دست به تصمیم گیری بزنند.

وی ادامه داد: چرا به صرف اینکه گوشه عبای برخی لکه دار شده است باید به ناحق و در زمانی که رییس جمهور عازم سفر بین المللی است، شاهد چنین قضاوت هایی باشیم.
امیدی با ابراز تاسف از رفتار قوه قضاییه اظهار داشت: برخی رفتارها به سخره گرفتن انسانیت است، هر چند مردم به شعار ها و مغلطه کاری ها توجهی ندارند و فارغ از سیاسی کاری مسئولان تصمیم خود را می گیرند.
مدیر کل دفتر سیاسی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه در جمهوری اسلامی منطقه ممنوعه وجود ندارد گفت: انقلاب شد که خط قرمزها کنار رود، انقلاب شد که فامیل سالاری ها و امپراتوری ها برداشته شود نه اینکه برخی افراد خود را مبری از همه چیز بدانند.
وی تاکید کرد: آنهایی که تخریب علیه دولت خدمتگزار را مهندسی می کنند بدانند که این رفتارها به صلاح نظام نیست و تلاشی آشکار برای پیشبرد اهداف دشمنان نظام و انقلاب است.