عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: دولت نهم روحيه ايثار، شهادت و مقاومت را در جامعه نهادينه كرد.

محمد كرمي‌راد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در كرمانشاه افزود: علي‌رغم تلاش‌هاي گسترده قدرت‌هاي زياده‌خواه و محدوديت‌هايي كه براي ايران در دنيا به وجود آورده‌اند، دولت نهم با اتكا به خودباوري و فرهنگ ايثار و شهادت از حقوق ملت در بحث‌هاي مختلف دفاع كرد و در اين دولت بود كه پرچم افتخار و عزت هسته‌اي ما برقلل رفيع هسته‌اي جهان به اهتزاز درآمد.

وي ادامه داد: امروز به بركت انقلاب و پايداري دولتمردان نظام جمهوري اسلامي شاهد آزمايش موفق سجيل 2 با سوخت جامد بوديم كه دوستان ايران را شاد و دشمنان ما را نگران كرد و به عنوان يك شاخصه قدرت دفاعي جمهوري اسلامي ايران دل آنان را لرزاند.

كرمي‌راد افزود: اين قدرت دفاعي ما توسط جوانان بسيجي و مومن اين سرزمين در شرايط تحريم به دست آمده كه با توكل به خدا و ايمان آنان در پرتو ولايت به فناوري‌هاي مختلفي از جمله فناوري هسته‌اي، ساخت ماهواره، سلول‌هاي بنيادي، فناوري نانو و تجهيزان مخابراتي مدرن دست يافته‌ايم.

نماينده مردم كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: در آستانه انتخابات رياست جمهوري هستيم و انتخابات به عنوان شاخصه قدرت ملي و توان مقبوليت هر نظام در سطح بين‌الملل مطرح است كه نيازمند حضور گسترده و حداكثري مردم در صحنه و انتخاب فرد اصلح از بين نامزدها هستيم و در اين عرصه بايد همچنان قدرت جمهوري اسلامي ايران را به رخ جهانيان كشيده و پايبندي خود را به نظام و ارزش‌هاي آن نشان دهيم.

وي افزود: اين آزمايش جديد پيامي مهم براي دشمنان ايران داشت و آن اين بود كه بدانيد ما همواره براي دفاع از آب و خاك و سرزمين خود آماده‌ايم و امروز با پيشرفته‌ترين جنگ‌افزارهاي نظامي كه توان رديابي آنها وجود ندارد از ميهن خود دفاع خواهيم كرد.