قائم مقام دبيركل حزب اعتماد ملي گفت: كسي كه با يك تَشر صدايش مي‌لرزد چگونه مي‌تواند از حق ملت دفاع كند.

 

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، رسول منتجب‌نيا شامگاه چهار شنبه شب در جمع حاميان كروبي كه در سالن تختي قزوين برگزار شد، بيان داشت: كسي مي‌تواند اين وضعيت را تغيير بدهد كه اعتقاد به تغيير و اصلاحات داشته باشد و كسي كه اصلاح‌طلب نباشد و با جرأت نتواند بگويد من اصلاح طلب هستم، نمي‌تواند تغييري دهد.

وي ادامه داد: كروبي با كمال افتخار مي‌گويد من شيخ اصلاحات هستم، دوم خرداد را كروبي به وجود آورد و خاتمي را از گوشه كتابخانه به اوج رياست جمهوري رساند.

قائم مقام دبيركل حزب اعتماد ملي اضافه كرد: هشت سال دولت اصلاحات را يك قدرت مردمي بزرگ به نام مهدي كروبي پشتيباني كرد و الا قادر به تداوم نبود.

وي تصريح كرد: حال چرا برخي اصلاح طلبان به موسس اصلاحات وفاداري نكردند، چرا نمك خوردند و نمكدان را شكستند و كروبي قهرمان را به ديگري معاوضه كردند، فقط جواب مي‌دهم دنيا دار بي‌وفايي است و بسياري از انسان‌ها وفادار نيستند، آنها كه مديون و مرهون كروبي بودند از پشت به كروبي خنجر زدند و بي‌وفايي كردند.

منتجب نيا عنوان داشت: با اين وجود كروبي ايستاد و گفت اگر شما اصلاحات را مصادره كرديد و به غلط اصلاحات را در انحصار خود درآورديد من با كمال افتخار مي‌ايستم و بيان مي‌كنم من شيخ اصلاح‌طلبان هستم من اگر رئيس جمهور شوم اصلاح طلبان را عزيز كرده و به عزت مي‌رسانم ولي ديگران چه، مگر مي‌شود اصلاح‌طلبي و اصولگرايي در كنار هم باشد.

وي تأكيد كرد: چه كسي مي‌تواند ويراني‌ها را اصلاح كند و خم به ابرو نياورد، فقط كروبي است كه مي‌تواند در برابر اينها ايستادگي كند و بيراهه نرود و برخي كساني كه بيراهه رفتند فردا پيشمان مي‌شوند، بنابراين فقط كروبي اعتقاد به تغيير دارد و آب را به مسير اول خود بازمي‌گرداند.

قائم مقام دبيركل حزب اعتماد ملي اعلام كرد: اگر خداي ناخواسته اين روند چهار سال ديگر ادامه يابد ما بايد شاهد از دست رفتن سرمايه‌هاي زياد مادي و معنوي باشيم همانطور كه اكنون هستيم و كم خسارت به ما وارد نشده است، ملت ما را ذليل كردند و اقتصاد ما را فلج و مردم را بيچاره كردند آن وقت بيان مي‌كنند تورم نيست.

وي يادآور شد: وقتي انسان بخواهد دروغ بگويد، وقتي كسي عادت كرد به دروغ گفتن، در جلسه، مناظره و مصاحبه دروغ مي‌گويد و فقط كروبي مي‌تواند در برابر اينها ايستادگي كند.

منتجب نيا تصريح كرد: من موسوي را مي‌شناسم، انسان شريفي است ولي اگر كروبي از همسر موسوي دفاع نكرده بود، موسوي از همسرش نيز دفاع نمي‌كرد، كسي كه يك تشر بزنند صدايش لرزان مي‌شود چگونه مي‌تواند از حق ملت، زنان و جوانان دفاع كند.

وي تأكيد كرد: مردم بايد روز جمعه قيام كنند و اين موضوعي ساده نيست كروبي با شجاعت، شهامت و برنامه‌هاي متنوع وارد صحنه شده است، كروبي براي همه برنامه دارد و يك تيم اقتصادي بيش از يكسال است كه روي برنامه‌هاي كروبي كار مي‌كنند.