ملت ايران احمدي‌نژاد پاك و مظلوم را در اقتدار عليه مافياگران حمايت مي‌كند، تا ظهور حجت حق عليه اين دجال‌ها و سفياني‌ها را بسترسازي نمايد و آن روز اين گروه مهاجم عدالت‌ستيز را ندا دهد:

 «بگو بسوز كه مهدي دين‌پناه رسيد» اف بر اين قدرت‌پرستي شرك‌آلود و اف بر اين دسته‌بندي عدالت‌ستيز، دروغ‌گو و اجير./ تا ظهور حجت حق عليه اين دجال‌ها و سفياني‌ها را بسترسازي نمايد و آن روز اين گروه مهاجم عدالت‌ستيز را ندا دهد: «بگو بسوز كه مهدي دين‌پناه رسيد و..

به قلم فاطمه رجبی

 

ماه رجب است، ماه ولادت علي عليه‌السلام، ماه ولادت عدالت، ماه ولادت مظلوميت، و ما ملت ايران، ملت شيعه علي عليه‌السلام، شاهد تكرار مظلوميت علي در انتخابات رياست‌جمهوري هستيم. ده روز از انتخابات مي‌گذرد. احمدي‌نژاد با 5/24 ميليون راي پيروزي شگفت‌آوري كسب كرده است، و البته مشاركت 40 ميليوني مردم، بي‌سابقه‌ترين راي اعتماد به يك دولت در جمهوري اسلامي بوده است.

 

اين يعني احمدي‌نژاد پاك‌ترين و مطمئن‌ترين رئيس‌دولت‌ها در طول سي‌سال عمر جمهوري اسلامي، اما: هاشمي رفسنجاني، مافياي قدرت و ثروتش را از قبل از انتخابات به راه انداخت تا ملت را و نظام و اسلام را در صورت شكست ناپاكي‌ها، تبعيض‌ها، ثروت‌اندوزي‌ها و قدرت‌مداري‌هاي خود و خانواده و مديرانش از پاي درآورد. چنين است كه خانواده او دست به جنايات خياباني زدند و خود او در مخفي‌گاه نظاره‌گر و فرمانده سياست‌هاي اين كارزار.

 

موسوي خون ريخت، چرا كه خونخوار شده است، از بغض عدالت و پاكي احمدي‌نژاد.

 

كروبي و خاتمي به همراه او كاسه‌هاي خون مردم را سر مي‌كشيدند، چرا كه از فرط كينه مردم به دليل آراي آنها به پاكي و صداقت احمدي‌نژاد تشنه خون شدند.

 

لاريجاني و باهنر، فتنه‌گرانه به مصاف عدالت و پاكي آمدند تا دَينشان به هاشمي ادا كنند و البته در كارزار تباهي‌ها با صداقت‌ها شريك.

 

اما آنها نمي‌دانند كه مردم، مي‌بينند، مي‌شنوند، مي‌فهمند، و در كارنامه آينده اين قدرت‌طلبان نمره مي‌گذارند. نمره‌هايي با كمي و فقط كمي فاصله با نمره هاشمي، موسوي و خاتمي. اين است راست ناراست، شريك و رفيق قافله چپ منحرف. الهي ما را قرار بده، غير مغضوبين و ضالين.

 

در مقابل اين طيف مهاجم، برانداز و بنيان‌فكن، تيرانداز و فتنه‌گر، احمدي‌نژاد راست‌قامت ايستاده است و همراه او و در كنار او، يك ملت، و او با پشتوانه ولايت‌فقيه. ملتي طالب عدالت، دوستدار صداقت، خواهان پاكي‌ها، و البته شيفته اقتدار. چنين است كه احمدي‌نژاد در تكرار تاريخ صدر اسلام، مي‌شود نماد پاك‌ترين‌ها، مقتدر‌ترين‌ها، اما مظلوم‌ترين‌ها.

 

اف بر اين قدرت‌پرستي شرك‌آلود و اف بر اين دسته‌بندي عدالت‌ستيز، دروغ‌گو و اجير.

 

اينك در تاريخ ايران، مهد فرهنگ و تمدن و تنها كشور شيعي، ثبت مي‌شود كه: احمدي‌نژاد، پاك‌ترين، مقتدرترين اما مظلوم‌ترين رئيس‌جمهور است، زيرا شمشير عدالت را به تبعيت از علي عليه‌السلام، عليه برندگان بيت‌المال و آقازاده‌هاي فاسد و پيرشده از خوردن و بردن، از نيام بركشيدند، ولي امروز هزار و چهارصد سال پيش نيست، مظلوميت علي عليه‌السلام، حقانيت همه عدالت‌خواهان راستين را در تاريخ شيعه، ثبت كرده است. به همين جهت ملت ايران احمدي‌نژاد پاك و مظلوم را در اقتدار عليه مافياگران حمايت مي‌كند، تا ظهور حجت حق عليه اين دجال‌ها و سفياني‌ها را بسترسازي نمايد و آن روز اين گروه مهاجم عدالت‌ستيز را ندا دهد: «بگو بسوز كه مهدي دين‌پناه رسيد»