دبير سياسي هفته نامه پرتو با اشاره به دادگاه متهمان اخير خاطرنشان كرد: جاي فرزندان هاشمي كه باز هم در حاشيه امن پدر هستند، پشت ميزهاي محاكمه خالي است.

وقتي حلقه 108 نفري كيان دستگير شد، سعيد حجاريان كه در ماهنامه كيان فعاليت مي كرد، گفت: چرخه اصلاحات در دفتر رياست جمهوري در زمان هاشمي رفسنجاني در مركز مطالعات استرتژيك زده شد.

 

 به گزارش خبرگزاری ها از رشت، حجت الاسلام قاسم روان بخش ديشب در نشست خبري دانشجويان استان گيلان كه در تالار معين دانشكده تربيت بدني برگزار شد، اظهار داشت: در اين ايام موضع بسيار مهم حركت بسيار حساب شده و دقيق و نرم روياي مخملي است كه همچنان ادامه دارد و هر روز كه مي گذرد، زوايايي از اين جريان بازتر و روشن تر مي شود و شخصيت هايي كه در اين جريان نقش داشتند معرفي مي شوند.

 

وي انقلاب اسلامي را يك انقلاب ايدئولوژيك ارزيابي كرد و افزود: دشمن تمام توان خود را جهت به زانو درآوردن اين نظام از ساليان سال آغاز كرده است.

 

روان بخش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري كه فرمودند «مراقب مسجد ضرار كه از طريق مسجد ضرار مي آيند مي آيند تقوا را مي كوبند»، افزود: ما اگر از تاريخ اسلام استفاده و از مسجد ضرارها و برخوردهايي كه با پيامبر (ص) و امير مومنان (ع) كردند درس بگيريم، امروز به هيچ وجه فريب حيله ها و دسيسه هاي دشمنان را نخواهيم خورد.

 

دبير سياسي هفته نامه پرتو باورهاي ديني، روحانيت و مردم را سه راه دشمنان براي از بين بردن اين نظام عنوان كرد.

 

وي گفت: كودتاي مخملي ممكن است در يك برهه شتاب پيدا كند كه در حقيقت در دولت آقاي هاشمي رفسنجاني اين شتاب رخ داد.

 

روانبخش ماهنامه كيان را نمادي از تهاجم به باورهاي ديني و باورها و اعتقادات  نسل جوان خواند و خاطرنشان كرد: وقتي حلقه 108 نفري كيان دستگير شد، سعيد حجاريان كه در ماهنامه كيان فعاليت مي كرد، گفت: چرخه اصلاحات در دفتر رياست جمهوري در زمان هاشمي رفسنجاني در مركز مطالعات استرتژيك زده شد.

 

دبير سياسي هفته نامه پرتو همچنين با اشاره به كميته صيانت از آرا در انتخابات دهم افزود: تشكيل اين كميته يعني در انتخابات دهم تقلب قطعي بوده است كه به عنوان حركتي در همه استان ها شكل گرفت.

 

وي مناظره ها را يكي از راه هاي مهم بر ملا شدن برخي واقعيت ها عنوان و تصريح كرد: در مناظره ها احمدي نژاد همه را به زمين كوباند.

 

دبير سياسي هفته نامه پرتو با اشاره به دادگاه متهمان اخير خاطرنشان كرد: جاي فرزندان هاشمي كه باز هم در حاشيه امن پدر هستند پشت ميزهاي محاكمه خالي است.