رئيس جمهور گفت: امروز يك جنگ رواني با حجم سنگين تهمت و دروغ در جريان است تا حافظه تاريخي مردم را به حاشيه ببرند كه اين حجم سنگين از تهمت و هتاكي در تاريخ كشورمان بي‌سابقه است.

 

به گزارش دولت يار به نقل از دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري، دكترمحمود احمدي نژاد رئيس جمهور كشورمان امروز درادامه برنامه سفر هاي استاني تهران در ديدار علما و روحانيون استان تهران با بيان اينكه انقلاب اسلامي ادامه حركت پيامبر گرامي اسلام و ائمه طاهرين است، اظهار داشت: انقلاب اسلامي را با حركت هاي سياسي تاريخ متفاوت مي دانيم، اين انقلاب گامي در استمرار حركت نوراني پيامبر اسلام (ص) براي رسيدن به مقصد نهايي است .

وي تصريح كرد: همه ارزشهاي انقلاب اسلامي و اصل مترقي ولايت فقيه پيوستگي با امام عصر (عج) است .

رييس جمهور خاطر نشان كرد: انقلاب اسلامي ظرفيت فراواني دارد و نبايد در جغرافياي محدودي محصور شود چرا كه ذات انقلاب ما جهاني استو

رئيس جمهور در ادامه با اشاره به فشارهايي كه عليه دولت در موضع سياست خارجي و بويژه هسته اي وارد مي كنند، تصريح كرد: در موضوع هسته اي دولت را تحت سنگين ترين بمباران تهمت و دروغ قرار دادند.

احمدي نژاد خاطر نشان كرد: قدرتهاي غربي در اتهام و هجمه به دولت دوهدف اصلي را دنبال مي كنند؛ اولين هدف مخدوش كردن عزت و كرامت ملت ايران است تا اينكه بگويند ملتي كه 27 سال در برابر هيمنه قدرت ها قيام كرده بود بالاخره مجبور به تسليم شد . آنها دنبال اين بودند كه سند ذلت ملت ايران را امضا كنند و حتي پس از امضاي دو پيمان هسته‌اي در دوره قبل عملا جشن پايان انقلاب اسلامي را برپا كردند.

وي گفت : پس از آن همه سازش و همكاري در موضوعات داخلي و منطقه اي، قدرتهاي زورگو، كشورمان را در محور شرارت قرار دادند اشتباه هم از جايي شروع شد كه عده اي در داخل، شوراي امنيت را خط قرمز خود قرار دادند به نحوي كه از ترس نرفتن پرونده به شوراي امنيت مدام در مقابل زياده خواهي هاي آنان عقب نشيني و از مطالبات نا حق تمكين مي شد.

رئيس جمهور در ادامه با بيان اينكه هر كشوري به علم و فناوري پيشرفته دسترسي داشته باشد در جرگه كشورهاي پيشرفته قرار مي‌گيرد، گفت: چند كشور در دنيا وجود دارند كه نمي خواهند كشور جديدي به جمع آنها اضافه شود؛ علوم هسته‌اي، هوافضا، نانوتكنولوژي و سلول‌هاي بنيادين از علوم پيشتاز در دنيا به شمار مي روند و آنها نمي خواستند اجازه دهند ملت ايران در اين مرز از دانش قرار گيرد.

احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه پس از روي كار آمدن دولت نهم خط قرمز كشورمان را عزت و منافع ملي ايران قرار داديم تصريح كرد: آنها ابتدا خيال مي كردند اگر فشار بياورند و قطعنامه صادر كنند مانند سابق دوباره عقب نشيني خواهيم كرد ؛ اما پس از هر قطعنامه يك گام به پيش برداشتيم و امروز به جايي رسيده ايم كه با كمترين هزينه هم هسته‌اي شده ايم و هم در علوم فضايي پيشرفت كرده‌ايم.

وي اضافه كرد: امروز جايگاه ملت ايران به جايي رسيده است كه كساني كه كشورمان را محور شرارت ناميده بودند، بدنبال رابطه و مذاكره با ايران هستند.

رئيس جمهور با بيان اينكه اگر مقابل متكبران تواضع شود اتفاقا آنها بيش از پيش به هجوم و يورش ترغيب خواهند شد، تصريح كرد: همگان ديدند كه وقتي براي اعتمادسازي حاضر شدند همه تاسيسات هسته‌اي كشورمان را پلمپ كنند و مدام مقابل زياده خواهي قدرتهاي زورگو تواضع و كرنش كردند، آنها چگونه ايران را جزو محور شرارت قرار دادند و براي حمله به كشورمان آرايش نظامي گرفتند.

احمدي نژاد افزود: اگر ملت ايران مي خواست از معادلات و ساز و كارهاي ظالمانه جهاني تبعيت كند قطعا انقلاب اسلامي به پيروزي نمي رسيد .

وي با اشاره به اتهامات و دروغ پراكني ها عليه عملكرد دولت تصريح كرد: امروز يك جنگ رواني با حجم سنگين تهمت و دروغ در جريان است تا حافظه تاريخي مردم را به حاشيه ببرند كه اين حجم سنگين از تهمت و هتاكي در تاريخ كشورمان بي سابقه است و از سوي ديگر نيز دشمنان به خاطر اينكه در موضوع هسته اي و ديگر عرصه هاي بين المللي از ملت ايران سيلي خورده اند به دنبال انتقام گيري هستند.

رئيس جمهور در خصوص عملكرد دولت نهم تصريح كرد: در مقايسه با عملكرد دولت ها در هر بخشي كه مقايسه شود، دولت نهم حداقل 1.5 برابر آنها فعاليت و دستاورد داشته است.

در ابتداي اين ديدار حجت الاسلام سيد رضا تقوي رئيس شوراي سياست گذاري ائمه جمعه كشور با قدر داني از تلاش هاي دولت نهم در ارتقاي فرهنگ و تعالي معنوي ايران اسلامي، گفت: دولت نهم دولتي اصو لگرا است كه بر محور عدالت ،استكبار ستيزي ،احياي گفتمان انقلاب و امام راحل و حفظ عزت ملت ايران در مجامع بين المللي حركت مي كند و بايد قدردان آن بود.