شنبه یکم شهریور مراسم روز پزشک با حضور وزیر بهداشت، وزیر تعاون، رئیس سازمان نظام پزشکی چند تن از نمایندگان مجلس برگزار و از پزشکان نمونه تقدیر شد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ روز شنبه یکم شهریور مراسم روز پزشک با حضور وزیر بهداشت، وزیر تعاون، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور چند تن از نمایندگان مجلس برگزار و از پزشکان نمونه تقدیر شد.

در این مراسم که در تالار وزارت کشور برگزار شد وزیر بهداشت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ایراد سخنرانی پرداخته و پس از آن از پزشکان نمونه تجلیل به عمل آمد.

اما نکته قابل توجه در این بین حضور یکی از متهمین امنیتی در همایش بود. مهدی خزعلی از متهمین امنیتی و حامیان فتنه که چندی پیش از زندان آزاد شد بنا بر اطلاعات به دست آمده از سوی سازمان نظام پزشکی دعوت شده بود.

این در حالی است که بنا بر اظهارات برخی حضار در مراسم جای بسیاری از افراد ارزشی در حوزه سلامت در این مراسم خالی بوده است که معلوم نیست به چه دلیلی دعوت نشده بودند.

اما سوالی که در اینجا مطرح شده اینست که چرا این محکوم امنیتی که از هر وسیله‌ای برای ضربه زدن به نظام و تقابل با آن استفاده می‌کند، در این مراسم رسمی دعوت شده؟ چرا بجای دعوت از افراد ارزشی و خدوم در این برنامه از افراد مسئله دار استفاده شده است؟

مهدی خزعلی کارنامه روشنی دارد و بازگرداندن آن به صحنه‌های سیاسی اجتماعی و در مراسم رسمی دولتی بی شک اذهان عمومی مردم را به تشکیک خواهد انداخت و لازم است که مسئولان مربوطه در این زمینه دقت لازم را داشته باشند.

منبع