دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در اولین شب مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هفتم تیر نقطه عطفی در انقلاب اسلامی و در واقع خط سیر انقلاب است، اظهار داشت: هفتم تیر خطی الهی است و متکی بر فطرت انسانی است که از خط کسانی که دچار استکبار و تسلط بر مردم هستند جدا می‌شود.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در اولین شب مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هفتم تیر نقطه عطفی در انقلاب اسلامی و در واقع خط سیر انقلاب است، اظهار داشت: هفتم تیر خطی الهی است و متکی بر فطرت انسانی است که از خط کسانی که دچار استکبار و تسلط بر مردم هستند جدا می‌شود. جمعی از بهترین‌های ملت ایران شهید شدند این خط برای همیشه برای ملت ایران روشن و شفاف خواهد بود.

وی افزود: من بار دیگر شهادت شهدای هفتم تیر را تسلیت می‌گویم آنها رفتند و به نقطه مطلوب خود رسیدند ان‌شاءلله که راهشان ادامه خواهد داشت.

احمدی‌نژاد در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی براینکه آیا شما مجدداً قصد خدمت دارید یا خیر، پاسخ داد: احوال شما چطور است مدتی است که شما را ندیده‌ام.‌ دلم برای شما تنگ شده است.

وی در واکنش به اصرار مکرر خبرنگاران مجدداً پاسخ داد: خدمت همیشه ادامه دارد.

در این مراسم دکتر غلامحسین الهام و مهدی خورشیدی داماد دکتر احمدی نژاد، ایشان را همراهی می کردند.

 

 

 

 

منبع : میدان 72