امام جمعه موقت تهران در جمع عزاداران حضرت زهرا(س): منتظر اقدام عملی رییس‌جمهور در تبعیت کامل از ولایت هستیم.

امام جمعه موقت تهران خطاب به احمدی‌نژاد گفت: آقای رئیس جمهور شما می‌گویید با ولایت‌مداری خود، بینی دشمنان را به خاک می‌مالید اما برای ما حرف کافی نیست ما منتظر عمل هستیم.

آیت‌الله کاظم صدیقی استاد حوزه و امام جمعه موقت تهران با حضور در جمع عزاداران حضرت فاطمه زهرا(س) که ظهر امروز در میدان منیره تهران برگزار شد، حضرت فاطمه (س) را مادر تمامی ولایتمداران و شیعیان دانست و با قرائت حدیثی از دختر پیامبر مکرم اسلام، گفت: حضرت فاطمه می‌فرمایند کسانی که سوره‌های الرحمان، حدیث و واقعه را قرائت کنند اهل فردوس خواهند بود.

وی که قبل از شروع سخنرانی با شعارهای "دست خدا بر سر ما خامنه‌ای رهبر ما "، "این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده " مورد استقبال عزاداران حضرت فاطمه زهرا(س) قرار گرفت، با بیان اینکه خداوند متعادل انسان را به عنوان نماینده خود خلق کرده است تا مشخص شود چه کسانی برای بزرگی خود و چه کسانی برای رضای خداوند کار می‌کنند، خطاب به عزاداران حضرت فاطمه زهرا(س) که در میدان منیره تهران جمع شده بودند، گفت: حضور شما 2 پیام دارد.

وی افزود: پیام اول شما این است که آمده‌اید در تشییع حضرت فاطمه زهرا(س) شرکت کنید و حضرت زهرا(س) را از غربت خارج کنید. چرا که آن حضرت غریبانه تشییع شدند.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: پیام دوم عزاداران حضرت زهرا(س) این است که امروز آمده‌اند تا بگویند اگر آن روز دست حضرت علی(ع) را بستند، امروز فرزند زهرا(س) را تنها نخواهند گذاشت.

صدیقی با بیان اینکه دشمنان حضرت زهرا (س) می‌خواستند سلطنت، جمهوری و حکومت منهای دین را به جای حکومت مشروع الهی بگذارند، خاطرنشان کرد: آنها نمی‌دانستند که امیرالمومنین(ع) مراقبت بوده و همه رفتارها و کردارها را کنترل می‌کرد.

وی به مسائل اخیر کشور اشاره کرد و افزود: اگر رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور را زیر نظر می‌گیرند به این دلیل است که حضرت آقا مصلحت دولت و ملت را می‌دانند و به عنوان مراقب، اوضاع را کنترل می‌کنند تا کسی منحرف نشود. اگر رهبر معظم انقلاب این رفتارها را کنترل نکند و مصلحت‌ها را نگوید خدایی ناکرده در حق ملت خیانت کرده است.

این استاد حوزه با اشاره به تکاپوی رسانه‌های بیگانه برای حمایت از جریان نفوذی و انحرافی و قرار دادن آنها در مقابل نیروهای حزب‌اللهی و ولایتی تصریح کرد: بی بی ‌سی رو سیاه و شناخته شده برای ملت، اعلام کرده است که امروز در میدان منیره برخی‌ها علیه ولایت عزاداری خواهند کرد در حالی که این عزاداران فداییان رهبر معظم انقلاب و رهروان ولایت هستند.

صدیقی که سخنانش برای چندمین بار پیاپی با مرگ بر ضد ولایت فقیه قطع می‌شد، در ادامه سخنان خود اتحاد مردم حول محور ولایت فقیه را یک ارزش توصیف کرد و گفت: نمی‌شود در جنگ 2 فرمانده وجود داشته باشد. جنگ یک فرمانده باید داشته باشد و همه سرباز‌ها باید از فرمانده تبعیت کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران 8 سال با دشمنان رویارویی نظامی داشتند و بعد از آن نیز در جنگ نرم با دشمنان مواجه بودند، گفت: دشمنان، بیداری ملت ایران را پایان کار خود می‌دانند. منتهی همه باید در این بیداری و جنگ مطیع فرمانده باشند؛ نمی‌شود فرمانده حکم کند سرباز بگوید باید فکر کنم تا ببینم چه چیز مصلحت است.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه حضرت آیت‌الله بهجت به رهبر معظم انقلاب فرموده بودند شما جامع الشرایط هستید و اگر به نظری رسیدید، در اعلان آن مضایقه نکنید، افزود: آیت‌الله بهجت به مقام معظم رهبری فرموده بودند من زیاد خدمت امام زمان(عج) رسیده‌ام و تضمین می‌کنم که شما نظرتان را بدون ترس اعلام کنید که اولیاء خدا از شما حمایت می‌کنند.

صدیقی با بیان اینکه مردم کوفه از مسلم ابن عقیل خوب استقبال کرده اما ایشان را بد بدرقه کردند، تصریح کرد: دولت ما، کابینه ما و هلال احمر ما اهل ولایت و مطیع حضرت آقا و خدمتگزار مردم هستند.

وی با بیان اینکه هیئت‌های حضرت زهرا (س) به محل تبلیغ رئیس جمهور تبدیل شده بود، تصریح کرد: رئیس جمهور را ما تبلیغ کردیم و ملت میان‌داری کردند. اما باید هوشیار باشیم که می‌خواهند رئیس جمهور را از ما بگیرند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اظهار نظر رئیس جمهور مبنی بر تبعیت از ولی‌فقیه، خطاب به احمدی نژاد گفت: آقای رئیس جمهور شما گفتید که می‌خواهید در تبعیت از ولی فقیه، پوزه دشمنان را به خاک بمالید اما برای ما حرف ملاک نیست و ما منتظر عمل هستیم. ما از شما می‌خواهیم که در عمل بینی دشمنان را به خاک بمالید شما سرباز امام هستید و اطاعات از نایب امام زمان(عج) برای شما واجب است.

صدیقی افزود: آقای رئیس جمهور! مردم به شما به خاطر تبعیت از ولی فقیه رای دادند هیئت‌های حضرت زهرا(س) به این خاطر شما را انتخاب کردند و باید شما در عمل این موضوع را نشان بدهید.

وی در پایان گفت: اطمینان دارم شاهد خواهیم بود که آقای رئیس جمهور کاری خواهند کرد که حامیان او نگویند ما در انتخاب خود اشتباه کرده‌ایم.