در ادامه‌ی حماسهی مردم شریف تهران در مصلای تهران که با حضور صدها هزار نفر برگزار شد، حاج محمود کریمی به قرائت سروده‌ای انتخاباتی پرداخت:

 

در زمانی که نه چندان دور بود

بار غم بر مردم رنجور بود

نور چشم فاطمه تنهاترین

نورچشمی‌ها همه بالاترین

بر زبان مردمانی بی‌خیال

رفت آل مصطفی زیر سؤال

عده‌ای بی‌عار کردند، آن زمان

قصد استیضاح از صاحب زمان

ما مریدان امام امتیم

ما همه دلدادگان خدمتیم

آن نگاه آشنا یادش بخیر

ذکر آن روح خدا یادش بخیر

عزت اسلام در کل جهان

سرفرازی همه ایرانیان

تا که آن حق مسلم داشتند

در جهان بذر محبت کاشتند

محو اسرائیل از روی زمین

احترام مردم و مستضعفین

علم، آرامش، رفاه و توسعه

رفع تبعیض و حقارت، توطئه

ملتی با شور و عشق و شادمان

ضد ظلم و امتیاز این و آن

عدل و انصاف و شکوفایی و شور

قطع از اموال مردم دست زور

در حمایت از امام و رهبری

حیدریم، حیدریم، حیدری

الغرض با غیرت احمدی‌نژاد

پرده از روی منافق اوفتاد

 

مادر شهید صیاد شیرازی در دعایی که با صدای لرزان خود اشک‌های حاضران را درآورد، گفت: خدایا تو را به حق آیه‌های قرآن قسم می‌دهم که انشاءالله احمدی‌نژاد پیروز شود برای پیروزی حکومت اسلامی.

 

کریمی سپس گفت: در جمع ما کارگردان محبوب، آقای ده‌نمکی کارگردان اخراجی‌های یک و دو حضور دارند، انشاءالله اخراجی‌های 3 را هم می‌سازند.

 

جمشیدی مجری برنامه گفت اجازه دهید می‌خواهم لیستی از خیانت‌های دکتر را بخوانم:

 

سهام عدالت برای مستضعفان، زمین رایگان مسکن مهر، دو برابر کردن حقوق بازنشستگانف کاهش نرخ سود بانک از 18 به 12 درصد، پرتاب اولین ماهواره ایران به فضاف ورود ایران به جمع 10 کشور هسته‌ای، صادرات محصولات کشاورزی با رشد 34 درصدف رشد سالانه بیش از 6 برابر صنعت و معدن، 4400 مورد، 20 هزار اختراغع ثبت شده،

 

وی ادامه داد: حسین رضازاده گفته عضو افتخاری ستاد احمدی‌نژاد می‌شوم تا بگویم این آدم قدرتش خیلی زیاده. رضازاده که بالا آمد حتی غیرآذری‌ها بگویند آذربایجان اویاخدی، احمدی‌نژاد دایاخدی

 

رضازاده در این برنامه گفت: عرض ادب و سلام خدمت مردم عزیز کشورم، گفتم دکتر، قوی‌ترین مرد عرصه سیاست است و در مقابل قوی‌ترین مرد عرصه سیاست، هیچ کس نه امریکا، نه اسرائیل، نه هیچ کس دیگر قادر به مقابله نیست.

 

انشاءالله به کمک خداوند و لطف مردم ایران، 22 خرداد با یک یا ابالفضل کار را تمام می‌کنیم.

 

فریاد قهرمان دوستت داریم در مصلای تهران برخاست.

 

فرزاد جمشیدی: ورزشکار دیگری در جمع ما حضور دارد که گلی که به امریکا زد، به اندازه یک مرگ بر امریکا ارزش دارد، همه با هم مرگ بر امریکا.

 

استیلی گفت: سلام می‌کنم خدمت همه. من قدرت آقای احمدی‌نژاد را در مناظره‌هایش دیدم، کاملاً مسلط بود، امیدواریم امشب هم قدرت‌نمایی کند. خیلی صحبت نمی‌کنم تشکر می‌کنم از اینکه شرکت کردید.

 

فرزاد جمشیدی ادامه داد: روحانیت معظم اینجا نشسته‌اند، حضرت آیت‌الله قرهی، مسئول حوزه علمیه امام مهدی(عج)، وزیر محترم کشاورزی جناب آقای اسکندری و وزیر راه آقای دکتر بهبهانی هم هستند. در مناظره گفته بودند این قدر بگویید احمدی‌نژاد دروغ‌گو است که اگر گفت ماست سفید است هم کسی باور نکند یک خبر اعلام کنم. ما گفتیم دکتر ستاد ندارد. ستاد دکتر در قلب تک تک مردم است. یک دختر دانش آموزی دفترچه پس اندازش را به دکتر داده.

 

رئیس امریکایی، نمی‌خوایم، نمی‌خوایم

 

مسعود ده‌نمکی در این همایش گفت: خیلی دوست داشتم اخراجی‌ها 3 را قبل از انتخابات می‌ساختم اما همه بدانند اخارجی واقعای غارتگران بیت المال هستند. بعد از انتخابات مردم همه‌اشان را اخارج می‌کنند.

 

در ادامه برنامه حاج منصور ارضی ذاکر با اخلاص اهلبیت گفت: همایش بزرگ که قطره‌ای از دریاست، به راستی دشمن را کور کرده و امام زمان را خوشحال کرده ولی دو نکته مهم هست.

 

وی ادامه داد: ما حرفمان با دیگران گفته شده، امروز که اینجا جمع شدیم، فقط می‌خواهیم به آقای احمدی‌نژاد بگوییم راستش را بگوید که دزد کیست؟ من از اول انقلاب به سنم که نگاه می‌کنم، اعمال اینها را زیر نظر داشتم، تفکر اینها اسلام ناب محمدی نبوده و امروز که برملا شده فقط خوشحالم که انتقام امام و رهبری از اینها با سیلی مناظره یک جا گرفته شده.

 

ارضا خاطرنشان کرد: نکته دوم اینکه، حزب الله و همه اقشار مجلس و دیگران که نتوانستند بیایند، معتقدند انشاءالله این 4 سال که ایشان رئیس‌جمهور می‌شوند، خواهشم این است که در فکر یک نیروی حقیقی برای 4 سال بعد باشیم، حزب الله نباید خواب باشد.

 

جمشیدی مجری برنامه سپس گفت: خبرنگاران خارجی آمده‌اند، پرچم ها را بالا بگیرید، تا دنیا بداند، دکتر چه کسانی را دارد؟ از دکتر سؤال کردند، این همه سفر که می‌روی، برای قلبت ناراحتی ایجاد نمی‌کند، گفت ذره ذره قلب من فدای مردم ایران. چند روز بیشتر به خدمت دکتر و وزرای خدمتگزارش باقی نمانده، این چند روز فقط 4 سال و 4 ماهه

 

فریاد ابالفضل علمدار، احمدی را نگه دار، در مصلای تهران جاری شد.

 

همچنین فرج‌الله سلحشور کارگردان متعهد سینما و تلویزیون نیز گفت: سخن گفتن در محضر این همه انسان فرهیخته و عاشق ساده نیست. افتخار می‌کنم به عنوان هنرمند قرآنی به من اجازه داده شد. انتخاب تکلیف شرعی است اما ای انسان‌های خداشناس و مؤمنین، قلب‌های شما به کدام سمت هدایت می‌شود؟ مؤمنین طرفدار کدام کاندیدا هستند؟ فرهیختگان، علما، حوزه علمیه قم، امت حزب‌الله طرفدار کدام کاندیدا هستند؟ برای اینکه ببینید حق با کیست، ببینید طرفداران حق با چه کسی هستند؟

 

فریاد "موسوی دروغ‌گو" در مصلای تهران بلند شد.

 

سلحشور اظهار داشت: برای انتخاب کاندیدای اصلح ببینید، باطل، سرمایهسالارها، زالوها طرفدار چه کسی هستند؟

 

جمعیت یکصدا فریاد زدند: سلحشور دوستت داریم

 

این کارگردان متعهد ادامه داد: من به عنوان یک هنرمند قرآنی، از اول انقلاب همه شاهد بودند خدا به من توفیق داده غیر کار ارزشی، جبهه‌ای و قرآنی انجام ندادم و آمدم اعلام کنم من به مالک اشتر علی زمان رأی می‌دهم و بسیاری از هنرمندان سریال حضرت یوسف و هنرمندان متعهد از دکتر حمایت می‌کنند.

 

جمعیت فریاد زد: موسوی یادت باشه، دکتر سرورته

 

سلحشور در پایان گفت: 30 سال از جمهوری اسلامی گذشته ولی همیشه بین دولتمردان و مردم دیوار حایل بوده، دولت نهم، این دیوار را برداشت، با همه وزرا و مدیران کل به تمام روستاها و شهرهای ایران سفر می کند که فاصله بین مردم و دولت را بردارد، شما با حمایت از دکتر در حقیقت دارید به خط امریکا نه می‌گویید و به دولت علی‌وار آری می‌گویید.