در سال های گذشته با وجود مشکلات و سختی های فراوان از جمله سنگ اندازی عوامل داخلی دشمنان قسم خورده نظام مهدویت، ارتباط ایران با کشورهای مختلف از جمله ونزوئلا تاثیر بسیاری در تبلیغ اصول اعتقادی اسلام ناب محمدی (ص) داشته است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ هفته گذشته کنفرانسی با حضور برخی از مقامات ونزوئلایی و فعالین حقوق بشر از کشورهای مختلف در کاراکاس پایتخت ونزوئلا برگزار شد.
الکساندر ویکتورویچ از فعالین حقوق بشر در روسیه که چندی پیش به ایران سفر کرده و با دکتر احمدی نژاد دیداری داشته با شرکت در این کنفرانس و با همراه داشتن شال مشکی عزاداری منقش به نام مبارک امام حسین علیه السلام در کنفرانس حضور یافته و درباره امام حسین علیه السلام و امام زمان (عج) به سخنرانی پرداخت.
حاضرین ونزوئلایی در واکنش به سخنان الکساندر در خصوص امام حسین علیه السلام، با ابراز ارادت نسبت به امام حسین علیه السلام و امام زمان (عج) گفتند:” ما به مهدی اعتقاد داریم”
این جوان عدالت طلب و آزادی خواه در مصاحبه ای به میدان ۷۲ گفت:” وزیر دفاع ونزوئلا در آن کنفرانس به بنده گفت سلام ما را به احمدی نژاد برسانید، چاوز به ما بارها درباره مهدی (عج) گفته بود و از این که شنیدیم احمدی نژاد گفته چاوز با مهدی (عج) و مسیح (ع) باز خواهد گشت قلب هایمان پس از رحلت چاوز آرام شد. سلام من را از طرف رییس جمهور ونزوئلا به او برسانید و از او بخاطر تمام سالهایی که با مظلومین و مستضعفین بود سپاس گذاریم.”
گفتنی است در سال های گذشته با وجود مشکلات و سختی های فراوان از جمله سنگ اندازی عوامل داخلی دشمنان قسم خورده نظام مهدویت، ارتباط ایران با کشورهای مختلف از جمله ونزوئلا تاثیر بسیاری در تبلیغ اصول اعتقادی اسلام ناب محمدی (ص) داشته است.

به طوری که امروز عدالتخواهان و آزادیخواهان جهان فارغ از درگیری های جهانی بر سر قدرت و منفعت شخصی به دنبال برقراری حکومت عدالت و ظهور منجی اسلام، حضرت صاحب الزمان (عج) می باشند و این مساله در نوع خود بسیار قابل توجه است که چطور و با چه روش تبلیغی ادیان دیگر اینگونه علاقمند به مهدی موعود (عج) شده اند و اینگونه در بلاد غیر اسلامی سخن از قیام و مظلومیت جدش حسین(ع) می گویند.
بدون شک الگوی ارتباط گیری دولت نهم و دهم با مستضعفان جهان در مقابل دوری از مستکبران و زورگویان، نقش بسزایی در این پیشرفت داشته است.

منبع