استاديوم آزادي، همين رنگ‌شده‌ها را ديد كه پرچم‌هاي «ياحسين و يازهرا و محمد» را زيرانداز نمودند و احمدي‌نژاد را به دليل بردن نام‌هاي پيامبر اكرم صلي‌الله عليه و آله وسلم، فاطمه زهرا سلام الله عليها و امام عصر عجل‌الله تعالي فرجه الشريف، در سخنراني‌هايش، «مرگ‌باران» نمودند.

در حضور فردي كه غاصب لباس روحانيت و عامل اعمال خلاف شرع است. همان كسي كه «اخلاق»، «ديانت»، و «معنويتش» شامل امريكا و اسرائيل مي‌شود. و از گفتن «مرگ بر امريكا» دلش كه مالامال از عشق به غرب و...

1. امروز صبح يك روحاني عالي‌مقام داراي كرسي درس خارج در قم، زنگ زد و با صدايي كه از شدت خشم و اندوه مي‌لرزيد گفت: روزنامه «كلمه» شهادت حضرت زهرا سلام الله عليها را «رحلت» نوشته و تسليت گفته است[؟!]

گفت: چرا «رحلت» و چرا «شهادت» نه! گفت: اگر امام بود از جماران يك بيانيه مي‌داد و وضع اين گروه را روشن مي‌كرد. و گفت: ...

گفتم: كساني كه دل به آراي «وهابيون و وابستگان آنها» خوش كرده‌اند معلوم است كه شهادت زهراي مرضيه سلام الله عليها را «رحلت» مي‌خوانند و گفتم: فاطمه سلام الله عليها، نزد اين سياسي‌كاران اسلام‌ستيز و مذهب‌برانداز چه معنايي دارد و چه جايگاهي؟! شيرين عبادي باشد، فرح پهلوي باشد يا... يك حرفي! اينها اسلامشان ابزاري است، ابزاري است براي كسب قدرت، و قدرتشان براي چپاول ثروت! همين.

2. گفتم: از اين روي ديروز رنگ سبز آنها را كه با آن مردم را، شعور مردم را، مقدسات مردم و ايمان مردم را، رنگ كرده‌اند، رنگ لجني خواندم كه عين واقعيت است. مردم اصفهان، پليدترين افراد را در استقبال از نامزد سازمان نامشروع مجاهدين و حزب وابسته مشاركت ديدند كه با اين رنگ سبز، مسجد را آلوده كرده‌اند و پس از آن تا نيمه‌هاي شب در خيابان‌ها پاي‌كوبي نمودند.

استاديوم آزادي، همين رنگ‌شده‌ها را ديد كه پرچم‌هاي «ياحسين و يازهرا و محمد» را زيرانداز نمودند و احمدي‌نژاد را به دليل بردن نام‌هاي پيامبر اكرم صلي‌الله عليه و آله وسلم، فاطمه زهرا سلام الله عليها و امام عصر عجل‌الله تعالي فرجه الشريف، در سخنراني‌هايش، «مرگ‌باران» نمودند. در حضور فردي كه غاصب لباس روحانيت و عامل اعمال خلاف شرع است. همان كسي كه «اخلاق»، «ديانت»، و «معنويتش» شامل امريكا و اسرائيل مي‌شود. و از گفتن «مرگ بر امريكا» دلش كه مالامال از عشق به غرب است، به درد مي‌آيد و آن را ممنوع مي‌كند!

3. رنگ لجني امروز علامتي شده كه تجمع‌كنندگان در پارك‌ها و پاي‌كوبي‌هاي مختلط به صاحب آن راي مي‌دهند. تكرار هاشمي 2005. و حضرت فاطمه سلام‌الله عليها، مظلومه شهيده، اين انتخابات را مانند سرنوشت آنان در 84 خواهد كرد.

ان‌شاء الله