این مستند در سال 2011 در ایالات متحده تولید گردیده و به اسرار تعادل انرژی و سوء استفاده دلالان و مافیای اقتصادی از شاهراه های ارتزاق مردم به کمک استثمار، تغییر ژنتیک مواد غذایی، فقر تحمیلی، تعریف سیاست های اقتصادی هدفمند برای کشورهای در حال توسعه به منظور بهره کشی هر چه بیشتر از ایشان و ... می پردازد.


نام فارسی مستند : بقا
ژانر : مستند ، علمی-تخیلی
لینک IMDB
فرمت : MKV
امتیاز : 6.8 از 10
کیفیت : BluRay 720p
حجم : 1.1 گیگابایت
مدت زمان : 2 ساعت و 12 دقیقه
جهت دانلود فیلم به لینک های آپارات و یوتیوب در انتهای متن مراجعه نمایید

به گزارش پایگاه تحلیلی تبیینی رئیس جمهور ما، مستند بقاء مستندی با درون‌مایه انرژی‌های کیهانی و ایجاد تعادل در جهان است. «بقاء» با نشان دادن یک الگوی کیهانی به نام تورس در واقع به دنبال راه حلی برای توازن در جهان هستی و دستیابی به یک انرژی فناناپذیر کیهانی در مقابل با انرژی‌های فسیلی و پایان‌پذیر است. این مستند پرده از راز انحصار نظام سرمایه‌داری و تسلط بر منابع مالی و پولی بانک مرکزی بر می‌دارد و چرایی جلوگیری این نظام امپریالسیتی از دستیابی به این الگوی انرژی کیهانی را به خوبی به تصویر می‌کشد. مستند Thrive ، در واقع دستور العمل تسلط بر جهان را افشا می‌کند ...
بقای انرژی در کره زمین، تولید انرژی توسط جانواران و لزوم انرژی برای بقای انسان و سوالاتی همچون انرژی رایگان چیست؟، چه کسانی مخالف انرژی رایگان هستند؟، آیا موجودات فضایی وجود دارند؟، چه کسانی دنیا را کنترل می کنند؟، نظام بانکداری چگونه مدیریت می شود؟، نظم نوین جهانی چیست و چه کسانی پشت آن هستند؟، چرا صهیونیست ها به دنبال سلطه طلبی هستند؟، رسانه ها در کنترل چه کسانی هستند؟، قربانیان جنگ ها چه کسانی هستند؟، شنود و نظارت توسط چه کسانی انجام می شود؟ و بسیاری سوالات و موضوعات دیگر که در مستند بقا بررسی می‌شود.

مطلب مرتبط : مستند اقدامات فعال - نقش پوتین و مافیای‌ اطلاعاتی روسیه در نظام سیاسی جهان

محورهای مستند:
۱. تورس یک الگوی انرژی فناناپذیر و پاک در جهان است که موجب تغییر شگرفی در زندگی بشر خواهد شد.
۲. شرکت‌های بزرگ انرژی برای حفظ انحصار و تسلط بر منابع در مقابله با شکستن انحصار انرژی مبارزه می‌کنند.
۳. سرمایه داران و بانک‌داران دو حیطه‌ی بسیار مهم انرژی و پول را در کنترل و انحصار خود قرار داده‌اند.
۴. نظام‌های آموزشی در آمریکا تحت کنترل کمپانی‌های بزرگ هستند به طوری‌که انسان‌ها را مطیع منابع قدرت و انحصارگر پرورش می‌دهند.
۵. افراد معدودی در جهان پنج حوزه غذا، بهداشت، انرژی، آموزش و پول را  با توجه به منافع خود کنترل می‌کنند.
۶. بانک‌‌های مرکزی کارتل‌های خصوصی هستند که با دولت‌ها ارتباطات نزدیکی دارند و هیچ اداره دولتی نمی‌تواند اقدامات بانک مرکزی را کنترل کند.
۷. بانک‌ مرکزی با در اختیار داشتن انحصار خلق پول در واقع نبض جهان را در اختیار دارد.
۸. بانک جهانی با وام دادن به کشورهای مختلف آنها را بدهکار می‌کنند و به ورشکستگی می‌کشاند و از این طریق کشورها را کنترل می‌کند.
۹. سلطه‌طلبی از ایده‌های اصلی صهیونیست‌ها در جهان است که به هر شکلی آن را دنبال می‌کنند.
ـ عوامل دوبله: رضا آفتابی، حسین خدادادبیگی، ناصر خویشتن دار، علیرضا دیباج و …
ـ دو زبانه (صوت دوبله و صوت زبان اصلی): فایل این فیلم بصورت دو زبانه بوده و هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در آن گنجانده شده است. بصورت پیشفرض صوت دوبله فارسی هنگام اجرای فیلم پخش میگردد. برای تغییر زبان در نرم افزار KMPlayer از کلید های ترکیبی Ctrl+X استفاده نمایید.