پس از جنگ تحمیلی و عدم موفقیت دشمن در دستیابی به اهداف جنگ سخت، بر اساس نتایج تحقیقات میدانی یک تیم زبده متشکل از پاتریک کلاوسون، فرانسیس فوکویاما، کنت تیمرمن، ساموئل هانتینگتون و... تجزیه و تحلیل و بررسی های صورت گرفته در بیش از 300 مرکز پژوهشی و تحقیقاتی آمریکایی که منجر به تدوین دکترین جدید آمریکا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران از طریق "جنگ نرم" شد؛ آمریکایی ها، پروژه 30 ساله ای را با عنوان "پروژه 2020 " تهیه و در قالب سه مقطع 10 ساله برای سال های 78 و 88 و 98 در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش رئیس جمهور ما، پس از جنگ تحمیلی و عدم موفقیت دشمن در دستیابی به اهداف جنگ سخت، بر اساس نتایج تحقیقات میدانی یک تیم زبده متشکل از پاتریک کلاوسون، فرانسیس فوکویاما، کنت تیمرمن، ساموئل هانتینگتون و... تجزیه و تحلیل و بررسی های صورت گرفته در بیش از 300 مرکز پژوهشی و تحقیقاتی آمریکایی که منجر به تدوین دکترین جدید آمریکا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران از طریق "جنگ نرم" شد؛ آمریکایی ها، پروژه 30 ساله ای را با عنوان "پروژه 2020 " تهیه و در قالب سه مقطع 10 ساله برای سال های 78 و 88 و 98 در دستور کار خود قرار دادند. علیرضا پور مسعود (کارشناس سیاسی) با طرح موضوع یادشده به بررسی ابعاد پروژه 2020 و فتنه 98 در ایران پرداخته که در ادامه فیلم و صوت کامل آن سخنرانی تقدیم می گردد.

بخشی از مطالب مطرح شده در قسمت اول از مجموعه 8 کلیپ مربوطه بدین شرح است:

«... سالهاست که دشمن در صدد ضربه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است "و ازهرگونه هربه ای برای پائین کشیدن پرچم انقلاب استفاده میکنند "یکی از خدعه و فریب های دشمن پروژه 2020 است "در این پروژه که سالهای قبل امام خامنه ای به ان اشاراتی داشتند "که دشمنان نشستند برای 10 الی 20 سال اینده ما برنامه ریزی میکنند "در قسمتی از پروژه 2020 فتنه ای در راه است که بزرگان ما به ان اشاراتی داشتند "شما در سال 88 عده ای کرواتی و دخترهای بی حجاب را دیدید که پرچم امام حسین ع و عکس امام را اتش میزدند و ملت متوجه شد اما در فتنه پیش رو دیگر قرار نیست از این اتفاقات رخ بدهد "در سال 89 اقا سفری 10 روزه به استان قم داشتند "و عده ایی گفتند که با این وضعیت قرار است ظهور امام زمان عج صورت بگیرد "چون امام خامنه ای سفرهای پنج یا شش روزه داشته اما سفر 10 روزه نداره"اقا 10 روز تمام در قم ماندند"تمام توجهات امد به سمت قم "در اخرین روز اقا فرمودند:همان گونه که تز انقلاب در قم اغاز شد میخواهند انتی تز ان را از قم شروع کنند ,و این در دستور کار دشمنان قرار گرفته است .

این مطالب با اطلاعات و اشراف کامل خدمت شما عرض می شود که "در اولین نشست دشمنان نشستند در هامبورگ و علت شکست ناپذیری انقلاب ملت ایران را بررسی کردند و دو علت مشخص شد 1- روحیه شهادت طلبی 2- امام حسین (ع)؛ اعتراف کردند که این جماعت(مسلمانان) ریشه امام حسینی دارند "و هر جریانی از اینها به امام حسین و نهضت عاشورا متصل است.

مجددا نشستی دوم را در اسرائیل برگزار کردند و برای آینده و ضدیت با انقلاب طرح ریزی کردند "نتیجه و خروجی جلسه دوم این بود که این ضدیت با استبار از کانال شیعه ها بیشتر صورت میگیرد و این شیعه ها دو بال دارند یک امام حسین (ع) و یکی مراجع و این حلقه های مذهبی و هیات ها واسطه ای هستند بین مردم و مراجع؛ جاهایی هستند که روحیه شهادت طلبی و عشق به امام حسین (ع) در آن پمپاژ می شود؛ لذا ما باید تصمیم بگیریم که هیات های مذهبی انها چگونه اداره بشود و مراجع آنها را ما مشخص کنیم ".

شما ببینید عمق فتنه از کجا بلند می شود و حالا یک نگاهی بکنیم به سال 89 ، سفر 10 روزه امام خامنه ای به قم که فرمودند: "همانگونه که تز انقلاب از قم آغاز شد، میخواهند انتی تز آن را نیز از قم آغاز کنند"

"طبق مصوبات غربی ها باید 70 مرجع تقلید را آنها مشخص کنند" ؛ توجه داشته باشید که آنها میخواهند دست روی نبض اصلی انقلاب بگذارنند. خدا رحمت کند امام عزیزمان را که همان اوایل انقلاب فرمودند: روحانى اگر درست شد همه چیز درست مى شود و اگر – خداى نخواسته – فاسد شد، فسد العالم. امروز دشمن دست روی مراجع و هیات های مذهبی گذاشته است "و باز آن سخن امام خامنه ای که فرمودند: "تشیعی که از لندن تبلیغ می شود، به درد نمیخورد" انها میخواهند اسلام را برای جوانان ما تعریف کنند؛نمونه اش فرقه شیرازی ها ...

درنشست سوم که در واشنگتن برگزار شد" در آن جلسه ساموئل هانتینگتون را مامور کردند که پروژه 2020 را ارائه دهد: بعد از خروجی جلسه اول و دوم پروژه ای را برای ما طراحی کردند به اسم موج سوم یا پروژه 2020 و اینگونه نوشتند و گفتند که نابودی ایران هیچ راهی ندارد جز اینکه همان بلائی که بر سر شوروی آوردیم، بر سر ملت ایران نیز بیاوریم. این پروژه 30 ساله است و دارند روی آن کار می کنند "من شما را رجوع میدهم به سخنرانی نماز جمعه سال 79 امام خامنه ای که در آن جا گفتند "خاتمی گرباچوف نیست و ایران هم شوروی نیست". مراقبت باید کرد این انقلاب را باید حفظ کرد و تمام نگاهمون و حواسمون به امام خامنه ای باشد "

این خلاصه ای بود از قسمتی از پروژه 2020. فتنه آینده، فتنه مذهبی خواهد بود؛ مراقب باشید، بصیرت نیاز است...»

دانلود و مشاهده قسمت اول از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال " 

دانلود و مشاهده قسمت دوم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

دانلود و مشاهده قسمت سوم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

دانلود و مشاهده قسمت چهارم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

دانلود و مشاهده قسمت پنجم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

دانلود و مشاهده قسمت ششم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

دانلود و مشاهده قسمت هفتم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

دانلود و مشاهده قسمت هشتم از " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال "

----------------

دانلود فایل صوتی کامل سخنرانی علیرضا پور مسعود (کارشناس سیاسی) با موضوع " پروژه 2020 - فتنه براندازی جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال " به مدت 130 دقیقه