به بهانه روز جهانی قدس و اخبار و گمانه‌زنی‌هایی که در هفته‌های اخیر درباره زنده بودن این فرمانده انقلابی جاویدالاثر در رسانه‌ها مطرح شد،«پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» برای اولین بار بخش‌هایی از بیانات منتشر نشده رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده حاج احمد متوسلیان را که در سال ۱۳۷۵ بیان شده منتشر می کند.

روز قدس نماد مبارزه با صهیونیست‌ها است، برای ملتی که «عاشق این مبارزه است» این روز یادآور خاطرات تلخ و شیرین فراوانی است. از ابتکار امام راحل در نام‌گذاری این روز تا جهانی شدن موضوع تلاش برای آزادسازی قدس شریف و از تاسیس حزب الله لبنان تا آزادسازی جنوب این کشور از زیر چکمه خونین صهیونیست‌ها. اما در کنار همه این یادها، یاد یک سردار و فرمانده پاسدار از یاد ملت ایران رخت بر نخواهد بست. سرداری که در مسیر آرمان بلند مبارزه با اسرائیل جایی در میان خط مقدم مبارزه با صهیونیست‌ها و در اعماق تاریخ انقلاب اسلامی ناپدید شد.فرزندی از فرزندان انقلابی ملت ایران که حقیقتا عاشق مبارزه با صهیونیست ها بود. به بهانه روز جهانی قدس و اخبار و گمانه‌زنی‌هایی که در هفته‌های اخیر درباره زنده بودن این فرمانده انقلابی جاویدالاثر در رسانه‌ها مطرح شد،«پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» برای اولین بار بخش‌هایی از بیانات منتشر نشده رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده حاج احمد متوسلیان را که در سال ۱۳۷۵ بیان شده منتشر می کند.

«ما منتظریم که آقای حاج احمد متوسّلیان ان‌شاءالله بیاید؛ نگویید شهید، ما که خبر نداریم از شهادت ایشان. خداوند ان‌شاءالله که فرزند شما را - هرجا که هست، هرجور که هست - مشمول لطف و فضل خودش قرار بدهد. ما که آرزو میکنیم ان‌شاءالله خداوند این جوان مؤمن و صالح را برگرداند. بله، آقای حاج احمد متوسّلیان با همین آقای حاج همّت هم دوست و رفیق و همکار بودند؛ خداوند ان‌شاءالله همه‌شان را مشمول لطف خودش قرار بدهد».
بیانات در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای سپاه ‌ ۱۳۷۵/۹/۲۵

 

دريافت لينک مستقيم کلیپ با کيفيت بالا و حجم 67 مگابايت

دريافت لينک مستقيم کلیپ با کيفيت متوسط و حجم 17.8 مگابايت