چندی است که جریان انحرافی اصولگرایی با استفاده از ابزار گوناگون اقدام به تخریب و سیاه نمائی علیه دولت نموده است. در این میان می توان به اظهارات گذشته نماینده مردم اسلام آباد و کرند غرب در مجلس شورای اسلامی اشاره نمود.

بنا به گزارش واصله، این نماینده مجلس که از فعالان ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای اصلاح طلب در انتخابات دور دهم ریاست جمهوری بود، پس از انتخابات و پیش آمد های بعد از آن به صفوف اصولگرایان مجلس پیوست، در تجمع مردم اهل حق کرند غرب سخنرانی نمود.

حشمت الله فلاحت پیشه که در اجتماع مردم کرند غرب سخنرانی می کرد، در سخنانی اقدام به سیاه نمائی علیه مسئولین دولتی نمود.

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با نادیده گرفتن خدمات ارزنده ی دولت به مردم این منطقه در چند سال اخیر، دولت و شخص رئیس جمهور را مورد حمله قرار داد.

وی در اظهاراتی اتهاماتی بی اساس مبنی بر فریبکاری و رویکرد دوگانه را به دولت وارد ساخت.

فلاحت پیشه درپی کسب محبوبیت در میان مردم منطقه، در ابتدای سخنان خود به برانگیختن احساسات و عواطف مذهبی شرکت کنندگان در این مراسم پرداخت و با سخنانی اقدام به تشویش اذهان عمومی و منتسب کردن خدمات دولت به خود، نمود.
لازم به ذکر است علی رغم تلاش های برخی مسئولین دلسوز و متعهد استان مرزی کرمانشاه برای بالا بردن سطح امنیت در این استان، فعالیتهای تخریبی این نماینده مجلس و اینگونه اختلاف افکنی ها خلاف مصلحت عمومی می باشد.

دانلود بخشی از سخنان این نماینده