"متاسفانه امروزه یک پیامی از طرف ماهواره ها و سایتهای خاصی که چشم دیدن انقلاب را ندارند و متاسفانه از طرف روزنامه های فتنه‌گر و برخی اصلاح‌طلب و متاسفانه از طرف بعضی از مسئولین اجرایی کشور یک شعار واحدی را دارند القا می کنند به بستر جامعه و آن اینکه دارند جا می اندازند که آقا سی و خورده ای سال گفته اید مرگ بر آمریکا و … خوب که چی ؟ بس است دیگر ،بنشینید با آمریکا مشکلاتتان را حل کنید!!"

دانلود لینک مستقیم فیلم با کیفیت بالا حجم 172 مگابایت

دانلود لینک مستقیم فیلم با کیفیت بالا حجم 94 مگابایت

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ قسمت ابتدایی سخنرانی حجت السلام سید محمود نبویان در تاریخ 7 اسفند 93 -خرم آباد:

متاسفانه امروزه یک پیامی از طرف ماهواره ها و سایتهای خاصی که چشم دیدن انقلاب را ندارند و متاسفانه از طرف روزنامه های فتنه گر و برخی اصلاح طلب و متاسفانه از طرف بعضی از مسئولین اجرایی کشور یک شعار واحدی را دارند القا می کنند به بستر جامعه (خیلی به نظر من برای ما مهم است-برای مقام معظم رهبری این نکته خیلی دغدغه است) و آن اینکه دارند جا می اندازند که آقا سی و خورده ای سال گفته اید مرگ بر آمریکا و … خوب که چی ؟ بس است دیگر ،بنشینید با آمریکا مشکلاتتان را حل کنید،مردم در زندگیشان مشکل دارند،ما بیکار داریم در خانه ها،گرانی داریم،تورم بالاست،رکود بالاست-بابا بنشینید با آمریکا حل کنید تا این مشکلات اقتصادی مملکت حل بشود.

خلاصه اش این که حلال مشکلات کشور چه کسی میشود در این میان؟ رابطه با آمریکا .
من امروز تمام بحثم ناظر بر این است که یک پاسخی به این نکته ای که صد در صد کذب است،صد در صد دروغ است بدهم.رابطه با آمریکا نه تنها ضربه به این کشور می زند و زده است بلکه هیچ فایده ای برای این ملت ندارد،چرا؟( میل دارم خیلی برای مردم هم بگید ،چون این ماهواره ها و این سایت ها و این روزنامه ها و…{من اخبار خصوصی و عمومی دستم هست ،شما هم می بینید ،خیلی دغدغه است برای اونا که دلسوزن-بابا این همه شهید دادیم دوباره ما بگیم آقا …. خوب چرا ؟}من فقط اشارهای بکنم نمی خواهم روی این مطالب مانور بروم) : اولین سوال بنده این است که این نکته مبهم است: بنشینید با آمریکا حل کنید،بنشینیم یعنی چه کار کنیم ؟ مثلا توی یک اتاقی برویم با هم بنشینیم؟خوب مگه ننشستن دیگه ؟الان یکسال و خورده ای است که دارند مینشینند ،نشستن که هیچ،….قدمم می زنند اما هیچ تحریمی برداشته نشده.هیچ مشکل اقتصادی حل نشده ،نشستن یعنی چه ؟یعنی چه کار کنیم؟
دو تا جواب را اجمالی بیان می کنم و جواب سوم را می خواهم شرح بدهم.
اولین سوال این است که مگر ما دشمنیمان را با آمریکا شروع کرده ایم؟ما در انقلاب خودمان شاهی داشتیم که بیرونش کردیم،اولین کار آمریکا این بود که شاه را پناه داد-خوب ما که با آمریکا کاری نداشتیم-شما در نقشه نگاه بکنید،آمریکا متعلق به آن طرف کرده زمین است و ما متعلق به طرف دیگر.
نکته دوم -آمریکا بیست میلیارد دلار پول ما را گرفته و بلوکه کرده،آیا ما با او کاری داشتیم؟ما یک شاه داشتیم در اینجا-درست یا غلط خود ملت ایران می دانند که شاه را درست بیرون کردند یا غلط-پول ما{ایران} را چرا از اول انقلاب گرفته است و نمی دهد؟در گام سوم آمده تمام خریدهای نظامی شاه را گرفته و بلوکه کرده است،ما در زمان جنگ به تک تک اینها نیاز داشتیم.در گام بعد آمد انواع کودتاها را علیه ملت ساماندهی کرد،نمونه اش کودتای نوژه همدان.خوب سوال این است آمریکا چه مشکلی با ما دارد؟کسی که دشمنی را آغاز کرد ما نبودیم بلکه آمریکاست.
در گام بعد جنگ هشت ساله را علیه این ملت راه انداخت.شیمیایی را آلمان می داد،میراژ را فرانسه و…همه و همه کویت و عربستان و همه 37 کشوری که با آمریکا بودند،آخر هم هواپیمای مسافر بری ما را آمریکا زد،مگر ما با او کاری داشتیم؟اسکله های ما را زد،کشتی های ما را زد،اونایی که میگن با آمریکا بنشینید،یعنی با کی بنشینیم؟ما مشکلی نداریم با آمریکا،اوست که این همه بلا را مدام بر سر این ملت می آورد.
در گام بعد دید هیچ کاری از پیش نمی رود این همه جوان های نیک ما را در جنگ به شهادت رساندند،چرا؟چون آمریکا دوست دارد،آمریکا یعنی موجودی که ذاتا خباثت دارد.کودتا ها را طراحی کرده،گروه ها را تحریک کرده،در یک شب تحریک کرد و 72 نفر از مسئولین بلند پایه مملکتی را کشت،یک ماه و نیم بعد رئیس جمهور و نخست وزیر ما را کشت.
انواع فتنه ها ،فتنه 78 – فتنه 88 بالاتر از همه تحریم های سنگین-بانک های ما را تحریم کرده،کشتی های ما را تحریم کرده،هواپیمایی ما را تحریم کرده.چرا هواپیماهای ما سقوط می کنند؟پول چند برابر می دهیم اما آمریکا اجازه نمی دهد هواپیمای جدید و نو بخریم.از جان این ملت چه می خواهد ؟
ما در تولید دارو در بعضی جاها مشکل داریم،مریض ها در بیمارستان ها بال بال می زنند،اما آمریکا اجازه نمی ده داروهایی که خریدیم رو بیاریم و یا اصلا بخریم.آیا ما مشکل داریم با آمریکا ؟ این نکته اول
نکته دوم : راستی راستی آنهایی که با آمریکا رابطه داشتند و رابطه دارند زندگیشون خوب است؟اصلا پیروز شدنددر مشکلات؟یک نمونه بعد از انقلاب بگویم و یک نمونه قبل از انقلاب.نمی خواهم کشور های دیگر را بگویم ،در زمان جنگ پشت سر صدام بود؟همین کشور های آلمان،فرانسه،انگلیس و… بودند.اینها دشمنی کردند و جوان های ما را از ما گرفتند.من همین دو سه هفته پیش به آلمان سفر کردم،نماینده آلمانی خیلی هارت و پورت می کرد از آن طرف،گفتم ما یادمان نرفته همین شما سلاح شیمیایی می دادی به صدام.

پس این ها چه می خواهند؟ چه می خواهند از جان ما؟این همه جوان های ما-الان شیمیایی های ما چه وضعی دارند؟این ها مسئولیتش با چه کسی است؟میگن با اینها بشینید،اینها کشور های فهمیده اند منطقی با این ها برخورد کنید…مگر ما غیر منطقی برخورد کرده ایم،ما زیر بمباران این ها بوده ایم هشت سال جنگ-پشت سر صدام چه کسانی بودند؟همین کشور های مذاکره کننده بودندهمه و همه بودند. پشت سر ما چه کسی بود ؟ هیچ کشوری نبود . فقط خدای متعال بود…حضرت عباسی صدامی که با آمریکا رابطه داشت پیروز شد؟یا ایران که رابطه نداشت و تحریم بود و پیروز شد؟چه کسی گفته است رابطه با آمریکا یعنی پیروزی؟کی گفته رابطه با آلمان و فرانسه و انگلیس یعنی پیروزی؟صدام و عراق که رابطه داشتند با فرانسه ،الان اوضاع عراق چگونه است؟یکی هم از قبل انقلاب بگویم،شاه که رابطه خوبی داشت با آمریکا،بله؟ژاندارم منطقه بود.آمریکا چقدر پشتوانه و پشتیبان شاه بود؟سی و پنج میلیون نفر بودیم{ایران}،شش میلیون و خورده ای بشکه نفت می فروخت شاه،الان نزدیک هشتاد میلیون نفریم و یک میلیون بشکه نفت می فروشیم،اون پولای نفت کجا رفت؟از شما می پرسم از کسانی که سنشان بالاتر است،وضع بهداشت ما چگونه بود؟پزشکان ما از کجا می آمدند؟از هند و پاکستان و…شاه با آمریکا بود و وضعیت پزشکی و بهداشتی این بود. ما بدون آمریکا در مقابل با آمریکا بودیم و هستیم،وضع بهداشت ما الان چگونه است؟برترین عمل های جراحی در کشورمان الان بدون آمریکا داریم.چه کسی گفته است که اگر با آمریکا بنشیند و مشکلش را با آمریکا حل کند ،زندگیمان بهتر می شود؟

**فایل صوتی سخنرانی را میتوانید در دو قسمت از اینجا و اینجا دانلود کنید.**

 

در همین زمینه بخوانید:

ـ بسیار مهم: تلاش برخی خواص برای تحمیلگری بر امام جامعه در موضوع هسته ای+ صوت

ـ سخنرانی صریح نبویان در تبیین توافقنامه ژنو و دیپلماسی هسته ای دولت یازدهم

ـ حجت الاسلام نبویان: خوش بین بودن به مذاکرات با دشمنان اسلام با نص صریح قرآن هم خوانی ندارد

ـ حجت السلام سید محمود نبویان: توافق جامع، پایان کار تحریم ها نیست/ عبارت معنی دار در توافق موقت

ـ مهم: ناگفته‌های حجت الاسلام نبویان از توافقنامه ژنو + تکمیلی+صوت کامل

ـ حجت السلام سید محمود نبویان: تشریح ۲۸ بند "توافقنامه ژنو"

ـ مهم: ناگفته‌های حجت الاسلام نبویان از توافقنامه ژنو

ـ مهم: حجت السلام سید محمود نبویان/کالبدشکافی توافقنامه هسته‌ای ژنو میان ایران و 1+5

ـ نبویان: برای لغو چند تحریم می‌خواهند جشن بگیرند/ ازحدود 40تحریم شاید 6تحریم لغو شود!

ـ پاسخ کوبنده ی حجت الاسلام سید محمود نبویان به دکتر ظریف

"Our President, analytical news site"