در شرایطی که رئیس جمهور کشورمان؛ حسن روحانی بعد از گذشت حدود 2 سال، مشکل آب خوردن و جیب مردم را نیز به رفع تحریم ها گره زده است، مرور شعارهای انتخاباتی وی نشان می دهد که وی برخلاف حرفهایی که این روزها می زند، در آن ایام سوء مدیریت را عامل اصلی مشکلات می دانست.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ همین چند مدت پیش بود که رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: «ما وقتی می‌گوییم باید تحریم‌های ظالمانه رفع شود بعضی‌ها چشمان‌شان زیاد نچرخد. تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا سرمایه بیاید و مشکل محیط زیست، اشتغال، صنعت و آب خوردن مردم حل شود، منابع آبی زیاد شده و بانک‌ها احیا شوند. آنها که ملت ما را تحریم کرده‌اند ظلم بزرگی مرتکب شده‌اند اما عده‌ای در داخل هم نمی‌دانستند تحریم چیست.»

این اظهارات در شرایطی است که روحانی در ایام مبارزات انتخاباتیِ سال 1392، در بیان عامل اصلی مشکلات اقتصادی موضوع دیگری را مطرح می‌کرد، وی در آن ایام در گفتگوی ویژه خبری شبکه‌2 سیما، می‌گوید:«‌‌می‌دانید که ریشه همه این مشکلات اقتصادی را که شما - مجری - بخشی از آن را برشمردید و در سایر حوزه ها هم وجود دارد، به بحث مدیریت و کارآمدی دولت مربوط می شود»

لينک کوتاه مطلب: https://miniurl.ir/UADEl