در این ویدئو، به طور خلاصه و اجمالی به روند شکل گیری نهادهای انقلابی همچون جهاد سازندگی، ماهیت و کارآمدی و نهایتا علل اضمحلال و مسخ این نهاد پرداخته شده و در نهایت به پاسخ این سرال می پردازد که "چرا عصر حاضر و با وجود فرمانهای متعدد مقام معظم رهبری در عرصه هایی جون اقتصاد مقاومتی، شاهد واکنش هایی از جنس انقلابیون اول انقلاب از سوی حزب اللهی ها نیستیم؟ آیا با این وضعیت انتظار شکل گیری نهادی چون جهاد سازندگی خیال پردازی نیست؟"

دريافت لينک مستقيم فیلم با کيفيت بالا و حجم 229 مگابايت
دريافت لينک مستقيم فیلم با کيفيت متوسط و حجم 44 مگابايت

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ در بیست و هشتمین شماره هفته نامه ویدئویی دو خط ببینید:
◀️دانشجویان و شکل گیری جهادسازندگی!
◀️ سه ضربه تا حذف جهاد سازندگی
◀️ غصه شهید آوینی و حذف نهادهای انقلابی
◀️ مردمی که الهام بخش مسئولین بودند
◀️ وقتی بسیجیان در میانه میدان نبودند!
✅ در این شماره از هفته نامه دوخط، به طور خلاصه و اجمالی به روند شکل گیری نهادهای انقلابی همچون جهاد سازندگی، ماهیت و کارآمدی و نهایتا علل اضمحلال و مسخ این نهاد پرداخته شده است.
❎راز شکل گیری نهاد انقلابی و کارآمدی که دایره فعالیتهای آن از بشاگرد تا سیستان و همه ی روستاها و مناطق محروم ایران، تا لبنان و غنا و تانزانیا بود، چیست؟
❎ در پاسخ به فرمان امام خمینی مبنی بر سازندگی که به عنوان قدم دوم انقلابیون عنوان شد، دولت لیبرال بازرگان و انقلابیون، هرکدام چه پاسخی دادند؟ این پاسخ ها چه تفاوتهایی داشتند؟
❎ نهادهای انقلابی همچون جهاد سازندگی چگونه تبدیل به بستر حضور نیروهای انقلاب و مردم در عرصه سازندگی و پیشرفت را فراهم کردند؟
❎ چه دستها و چه سیاستهایی منجر به اضمحلال و مسخ نهادهای انقلابی شد؟
❎ چرا در این عصر و با وجود فرمانهای متعدد مقام معظم رهبری در عرصه هایی جون اقتصاد مقاومتی، شاهد واکنش هایی از جنس انقلابیون اول انقلاب از سوی حزب اللهی ها نیستیم؟ آیا با این وضعیت انتظار شکل گیری نهادی چون جهاد سازندگی خیال پردازی نیست؟
 

لينک کوتاه مطلب: https://miniurl.ir/plcgV