نظام جمهوری اسلامی ایران پس از استقرار و طی حیات 35 ساله خود علی رغم محدودیت‌ها،تحریم‌ها، فشارهای خارجی و سیاست مشغول ‌سازی ایران به درگیریهای داخلی و تجزیه طلبانه توسط غرب و به ویژه آمریكا، تحمیل جنگ هشت ساله با هدف واژگونی نظام نوپای اسلامی و تضعیف توانمندیهای آن از طریق استحاله و انزوای ایران و... توانست خدمات ارزشمندي بر جای گذارد. خدمات و دستاوردهایی كه نسبت به دوران قبل از انقلاب غیر قابل مقایسه و بي نظير است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ متأسفانه این دستاوردها و تحولات مثبت كه دارای ابعاد و گستره‌ی بسیار وسیعی است بواسطه تبلیغات خصمانه رسانه‌های بیگانه از یك سو و درگیریهای جناحی و رقابت‌های ناسالم در صحنه سیاسی از سوی دیگر در حاشیه قرار گرفته و این تلقی در ذهن برخي ایجاد شده كه گویا انقلاب اسلامی در طول حیات خود هیچ گونه دستاوردی نداشته است. از این رو سعی شده است دستاوردهای انقلاب اسلامی در 6 عنوان به صورت اختصار مورد بررسی قرار گیرد.
   1.دستاوردهاي سياسي انقلاب
   2-دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی
   3- دستاوردهای اقتصادی انقلاب اسلامی
   4- دستاوردهای نظامی انقلاب اسلامی
   5- دستاوردهاي علمي انقلاب
   6- دستاوردهای جهانی انقلاب اسلامی

 جهت دانلود فایل این مجموعه با حجم 1.22 مگابایت اینجا کلیک نمایید

همچنین مرکز اسناد انقلاب اسلامی ضمن ارائه فایل پی دی اف و پاورپوینت به جمع بندی دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب 66 صفحه و دو بخش (بخش اول: دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی، دستاوردهای جهانی انقلاب اسلامی؛دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سیاست و حکومت؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه دین؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه نظامی؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگی و اجتماعی؛ و بخش دوم دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیدگاه اعداد و ارقام؛ شاخص های آموزشی؛ شاخص های بهداشت و درمان؛ شاخصهای اقتصادی) پرداخته است که ذیلاً قابل دریافت می باشد:

دریافت فایل PDF دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب 66 صفحه و با حجم 2.48 مگابایت

دریافت فایل فشرده PowerPoint دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب 66 صفحه و با حجم 2.48 مگابایت

لينک کوتاه مطلب: https://miniurl.ir/bq0gw