مقام معظم رهبری در مقاطع مختلف نسبت به تبیین عمومی مأموریت تاریخی شیطان و ابزراهای اغواگرانه وی، به مردم و مسئولین تذکر داده و ضمن چگونگی اثرگذاری شیطان بر قلوب و اراده های متزلزل، دلایل همراهی و پیروی برخی انسان نماها را از خواسته های وی ترسیم می نمایند. این گفتار به بررسی اجمالی این موضوع در لابلای بیانات امام خامنه ای(مدّظلّه‌العالی) در سال های گذشته پرداخته تا ضمن تذکر خطر لغزش، دورنمایی را از توفیق یا عدم توفیق مردم و مسئولین را در تقابل به سیاست های شیطان به تصویر بکشد.

به گزارش «پايگاه تحليلي تبیینی رئيس جمهور ما»؛ مطالب این بولتن قبلاً طی دو قسمت در قالب "تبیین مأموریت و سلاح شیطان و شیطان بزرگ" و "تبیین وضعیت و مسئولیت مردم و مسئولین در قبال اغواگری شیاطین" و با استناد به کلام امام خامنه ای" تقدیم گردیده بود.

فصل اول این گفتار، 5 موضوع اساسی را در چارچوب "رفتارشناسی شیطان و پیروانش" در قالب 1- کار شیطان چیست؟ 2- شیطان برای اغواگری از چه ابزارهایی استفاده می کند؟ 3- تطابق رفتار مستکبرین عالم به ویژه آمریکا با رفتار شیطان 4- اغواگری و دروغگویی شیطان بزرگ(7 اغواگری آمریکا در عالم) و 5- ابزارهای شیطان بزرگ واکاوی نمود. این قسمت از سلسله مباحث یادشده، به تبیین وضعیت و مسئولیت مردم و مسئولین در قبال اغواگری شیاطین با استفاده از کلام امام خامنه ای می پردازد.

فصل دوم به دنبال "تبیین وضعیت جاری مردم و مسئولین در قبال اغواگری شیاطین"، "تبیین مسئولیت آتی مردم و مسئولین در قبال اغواگری شیاطین" و ارزیابی اینکه "نتیجه چه خواهد شد؟" می باشد.

فایل PDF این بولتن را ذیلاً می توانید دریافت نمایید.
 

براي دریافت بولتن، اينجا يا بر روي تصویر فوق کليک نماييد

لينک کوتاه مطلب: https://miniurl.ir/zU79p