فیلم حماسه فتح لانه جاسوسی آمریکا قرار است توسط افرادی ساخته شود که اساسا اعتقادی به این حماسه نداشته و همواره خواستار حذف شعار علیه آمریکا هستند!

به گزارش «پایگاه خبری تحلیلی رئیس جمهور ما» به نقل از کیهان، درحالی که پس از ساخت فیلم ضدایرانی «آرگو» با هدف تحریف واقعیت‌های حماسه 13آبان سال 58 توسط هالیوود، همه در انتظار پاسخ سینمای ایران با ارائه فیلمی واقع گرایانه درباره این واقعه تاریخی بودند، اما گویا قرار است این پاسخ به گونه‌ای معکوس صادر شود!

انتشار خبر تصمیم یک تهیه کننده برای ساخت فیلمی درباره تسخیر سفارت (لانه جاسوسی آمریکا) توسط دانشجویان انقلابی –که از سوی امام خمینی(ره)«انقلاب دوم» عنوان یافت- این امید را ایجاد کرد که بالاخره سکوت سینمای ایران پس از سال‌ها درباره یکی از مهمترین حوادث تاریخ معاصر کشورمان شکسته می‌شود. اما رویکرد اعلام شده از سوی تهیه کننده و انتخاب مشاور پروژه، گویای آن است که باید منتظر «آرگوی دو» بود، چراکه از طرفی، تهیه کننده این فیلم تأکید کرده که در پی پاسخگویی به آمریکا نیست و از طرف دیگر، مشاور سیاسی این پروژه، یکی از سردمداران جریان شبه اصلاح طلب بوده و از طرفداران برقراری رابطه با آمریکا و حذف شعار علیه کاخ سفید است. بنابراین این بار باید منتظر تحریف تاریخ فتح لانه جاسوسی در سینمای ایران باشیم.