شما بهتر از ما باید بدانید که ارادت زبانی بدون عمل در درگاه الهی هیچ فایده ای ندارد و طبق آیه شریفه قرآن " يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا آمِنُوا..." ادعای ارادت خاتمی آنهم فقط لسانی هیچ ارزشی ندارد پس خاتمی اگر واقعا به رهبر معظم انقلاب ارادت دارد فرمایشات ایشان را نصب العین خود قرار بدهد و برای آغاز آن ضمن پذیرش خطا و گناه خود در فتنه 88 در مقابل ملت که مقام معظم رهبری بارها بر آن تاکید کرده اند راه بازگشت به دامان انقلاب را فراهم آورد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» ؛ حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با سایت اصلاح طلب و هتاک نامه نیوز! مطالبی را عنوان نموده است.

بنا بر این گزارش اظهارات ایشان به عنوان یک استاد اخلاق و شخصی که سابقه سیاسی فراوانی در کارنامه خویش دارد بسیار جای تامل و تاسف دارد که ابتدا به بخشی از آن اشاره می نماییم و سپس مواردی را مطرح می نماییم:

**کسانی که به دنبال انحراف اسلامیت و جمهوریت امام هستند در گام اول باید کار را از دست افراد اصیل و انقلابی بگیرند. تندروها با متهم کردن، آبرو بردن و منزوی کردن افراد و یاران امام(ره)، آنها را از میدان به در کردند. حتی موجبات انحراف اندیشه های امام را خود همین تندروها را ایجاد کردند.
**همین مجمع روحانیون که نامه با نام آنها هم نوشته شده بود بعضی از این آقایان افرادی بودند و هستند که مورد نظر امام(ره) بودند، افکار ایشان را می شناختند.
**در مجمع روحانیون افرادی هستند که حامی و مدافع و پشتیبان و نظام و دین و رهبری هستند. اگر بخواهیم بگوییم این آدم و این گروه با رهبری مشکل دارند توهین به مقام رهبری است.
**من در ملاقاتی که مدت ها پیش با آقای خاتمی داشتم مشاهده کردم ایشان آنقدر به رهبری ارادت داشتند و ارادت به ایشان ابراز کردند... ما همیشه نیاز به هشدار رهبری نظام داریم و امیدوارم در همین زمینه و برای تحریف کندگان و منحرفان هشداری داده شود.

به گزارش عصر امروز ابتدا از محضر ایشان بخاطر نوشتن این مطالب پوزش می خواهیم البته نه بخاطر اشتباه بودن مطالب خود بلکه به خاطر سن و سال و سیادت ایشان ولی اگر این مطالب بیان نمی شد در روز قیامت در مقابل انحرافی که با سخنان ایشان در تفکر و ایده امام(ره) ایجاد می شد در مقابل حضرت امام(ره) جوابی نداشتیم که بدهیم.

1- جناب آقای طباطبایی باید بدانند که انقلاب کردن هیچ حقی برای افراد تا ابد و دهر ایجاد نمی کند که هر خطا و گناهی که مرتکب شدند بخاطر آن، از مجازات مصون بمانند بلکه بر عکس کسانی که در انقلاب نقش داشتند اگر به انحراف کشیده شدند اگر در مقابلشان سکوت نماییم باعث انحراف اصل انقلاب می شود همانطور که امیرالمومنین و امام حسین علیهما السلام سکوت نکردند و در مقابل منحرفین ایستادگی کردند تا اسلام واقعی الان برای بنده شما باقی مانده است.

2- همانطور که شما از ما بهتر می دانید حضرت امام (ره) بارها فرمودند که نه نسبت نسبی و نه نسبت سببی با ایشان باعث نمی شود که افراد هرکاری خواستند انجام بدهند و نمونه آن برخورد با نزدیکترین افراد و شاگردان خویش چون منتظری بود که برای حفظ انقلاب وی را عزل کردند چه برسد به افراد رده های بعدی مثل خاتمی یا موسوی و... که در درگاه امام(ره) عددی نیستند.

3- جناب آقای طباطبایی نه عضو مجمع روحانیون بودن و نه یار امام(ره) بودن به تنهایی فضیلت است که شما چنین به آن برای خطا کاران فتنه 88 افتخار کرده اید و نه حتی سابقه زندان و رزمنده داشتن و طبق فرموده خود حضرت امام(ره) ملاک حال فعلی افراد است لذا آنچه الان ملاک و معیار است در خط ولایت بودن و تبعیت کامل از فرامین امام خامنه ای داشتن است که متاسفانه مجمع روحانیون و در راس آنان سید محمد خاتمی از این امتحان مردود بیرون آمدند و برای بازگشت به دامان انقلاب راهی جز توبه و پذیرش اشتباه و گناه خود در فتنه سال 88 ندارند.

4- شما بهتر از ما باید بدانید که ارادت زبانی بدون عمل در درگاه الهی هیچ فایده ای ندارد و طبق آیه شریفه قرآن " يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا آمِنُوا..." ادعای ارادت خاتمی آنهم فقط لسانی هیچ ارزشی ندارد پس خاتمی اگر واقعا به رهبر معظم انقلاب ارادت دارد فرمایشات ایشان را نصب العین خود قرار بدهد و برای آغاز آن ضمن پذیرش خطا و گناه خود در فتنه 88 در مقابل ملت، که مقام معظم رهبری بارها بر آن تاکید کرده اند ارادت خود را در عمل به اثبات برساند.

و به عنوان حسن ختام این بحث باید گفت که جناب آقای طباطبایی یار اصیل امام(ره) بودن مهم نیست بلکه یار اصیل امام(ره) ماندن مهم است و حضرت امام رضوان الله تعالی علیه آن را در پشتیبانی از ولایت فقیه که همان ولایت رسول الله(ص) می باشد تجویز نمودند.

منبع