آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین و خبرگان رهبری در واکنش به اظهارات هاشمی رفسنجانی در جمع اصحاب فرهنگ و هنر گفت: بعید می دانم ایشان چنین حرفی زده باشد اما اگر هم گفته است حرف زشتی است و باید از خدا خواست خدا عاقبتش را به خیر کند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» ؛ به نقل از جوان، آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین و خبرگان رهبری در خصوص اظهارات هاشمی رفسنجانی اظهارداشت: خیلی حرف بعیدی از ایشان است، من که بعید می دانم البته من هنوز این خبر را ندیده و نشنیدم.

 

وی تصریح کرد: ایشان اگر گفته باشند خیلی بعید است از ایشان چون بعد از گذشتن سن قضا و خطایش، در آخر عمر مثلا چنین حرفی بزنند من بعید می دانم.

 

آیت‌الله ممدوحی افزود: انشاالله امیدواریم که خدا عاقبت همه ما را ختم به خیر کند.

 

عضو جامعه مدرسین و مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: اگر هاشمی چنین حرفی زده باشد، حرف زشتی است و باید از خدا خواست خدا عاقبتش را به خیر کند.

 

یادآور می‌شود، امروز رئیس مجمع تشخیص مصحلت نظام با بیان اینکه باید فرهنگ را درست تعریف کنیم، گفت: رهبری راضی نیستند که در سال فرهنگ دنبال این باشیم که کسانی که خوب می‌خوانند را از میدان به در کنیم یا خانم‌هایی که قیافه زیبایی دارند را نگذاریم ظاهر شوند.