آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری امروز در جلسه استانی هیئت دولت گفت: من از آقای محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری و اعضای هیئت دولت عذر خواهی می کنم گویا از طرف برخی از دوستان (نمایندگان مجلس) سوء تفاهم هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده از طرف آنان صورت گرفته است

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز از رفتار برخی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر دوشنبه هیات دولت ابراز تاسف کرد.
 آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری امروز در جلسه استانی هیئت دولت گفت: من از آقای محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری و اعضای هیئت دولت عذر خواهی می کنم گویا از طرف برخی از دوستان (نمایندگان مجلس) سوء تفاهم هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده از طرف آنان صورت گرفته است.

برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه هیئت دولت در استان خوزستان به نشانه اعتراض در مورد روند بررسی مصوبات هیات دولت این جلسه را ترک کردند.

آیت الله موسوی جزایری اضافه کرد: یقین دارم شیوه آقای رحیمی محبت، برادری و اغماض است و این مسائل را به دل نمی گیرد.

امام جمعه اهواز اظهار کرد: این سفر دولت مملو از خیر و برکات فراوان برای مردم استان بوده است.

وی تاکید کرد رییس جمهوری سخت کوش، مقاوم و خستگی ناپذیر با کارها و خدمات شبانه روزی خود همه را به اعجاب واداشته است و هنگامی به مجاهدت و تلاش های وی می نگریم، در می یابیم که ضعف جسمی با قوت روح جبران می شود.

امام جمعه اهواز ادامه داد: ما برای دولت احترام قائل و قدردان خدمتگذاران نظام هستیم و تضعیف آنان را جایز نمی دانیم.