به گفته وی، احمدی نژاد پیش از این و در محافل رسمی و غیررسمی برای دستگاه‎‎های نظارتی به‎ویژه شورای نگهبان خط و نشان کشیده و نشان داده میرحسین موسوی درون وی هر آن مستعد فعّال شدن است!

دست آخر این که سردبیر هفته‌نامه سیاسی متعلق به علیرضا زاکانی به بهانه دستور رئیس‎جمهوری مبنی بر تجدیدنظر در رد صلاحیت‎‎های انجام گرفته در انتخابات سازمان نظام پزشکی و اصلاح روند تایید صلاحیت نامزدها در قالب یادداشتی با عنوان «احمدی‌نژاد در مسیر موسوی» مدعی شده: «انتخابات نظام پزشکی ماکت کوچکی از انتخابات آینده ریاست‎جمهوری است و احمدی‎نژاد در عمل نشان داد در مسیر رسیدن به اهدافش از هیچ اقدامی اجتناب نمی‎کند! او پیش از این و در محافل رسمی و غیررسمی برای دستگاه‎‎های نظارتی به‎ویژه شورای نگهبان خط و نشان کشیده است و نشان داده میرحسین موسوی درون احمدی‎نژاد هر آن مستعد فعال شدن است!»

به گزارش روزنامه ایران سردبیر این هفته‌نامه در بخش دیگری از توهین‌ها و تهمت‌هایش به رئیس‌جمهور کشور نوشته: «احمدی‎نژاد به‎شدت مستعد قانون‌گریزی و هنجارشکنی است. او حتی اگر لازم باشد تهدید به ابطال انتخابات می‎کند و شاید تهدید‎های دیگری تحت عنوان عدم برگزاری انتخابات نیز در آستین داشته باشد!»

در همین راستا سایت خبری متعلق به زاکانی نیز در یک مطلب توهین‌آمیز نگرانی درونی خود از ادامه یافتن خط عدالتخواهی در دوره‌های بعدی ریاست جمهوری را ابراز نمود. این سایت ضمن ارتباط دادن مسائلی چون انتخابات نظام پزشکی، اظهارات اخیر باهنر و جمله زنده‌باد بهار؛ سخنان رئیس‌جمهور در جمع استانداران را دستاویز تحلیل عجیبی قرار داده و تلویحاً برخی حامیان وی را متهم به ایجاد فتنه بعد از انتخابات 92 کرده است.

به نظر می‌رسد اتهام‌زنی و هتاکی علیه رئیس‌جمهور و القای این دروغ به افکار عمومی که وی به دنبال ایجاد تنش در جامعه است، در فاصله کمی پس از هشدارهای صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم تقویت برادری‌ها به ترجیع‌بند مواضع سیاسی و ژورنالیستی بخش عمده‌ای از مخالفان دولت تبدیل شده و ادعای ولایتمداری و عدم توجه به منویات معظم‌له سکه بازار مدعیان اصولگرایی می‌باشد!