نماینده سابق مجلس هشتم گفت:به یاد دارم که پس از انتخابات 88 یکی از بزرگان اصولگرا گفته بود به وزرای پیشنهادی احمدی نژاد به جز چند نفر محدود رای اعتماد نخواهیم داد و در این زمینه اگر تدبیر رهبر انقلاب نبود بنایی برای رای دادن نداشتند و به این ترتیب قصد کارشکنی داشتند.

اگرچه در طول8 سال گذشته و به واسطه تلاش‌ها و فعالیت‌های شبانه‌روزی دولت نهم و دهم شاهد احیای گفتمان انقلاب اسلامی، اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و حضور در بین مردم و آگاه شدن از دردها و آلام آن‌ها بودیم اما در این مدت، موج حملات سنگین و طاقت‌فرسا علیه رئیس جمهور و دولت، دستاوردهای مهم دولت خدمتگزار را دائم زیر سؤال می‌برد.
جواد ابطحی در گفتگو با شبکه ایران با اشاره به اینکه پیروان واقعی عدالت یا ترور شخصی می شوند یا ترور شخصیت، گفت: متاسفانه این اتفاق در مورد آقای احمدی نژاد رخ داد و به تعبیر خودشان نمی دانستم شعار عدالت طلبی به این اندازه هزینه داشته و پافشاری بر آرمان های انقلاب و ترویج عدالت خواهی برایش گران تمام خواهد شد و همه علیه وی موضع خواهند گرفت.
وی تصریح کرد: به یاد دارم که پس از انتخابات 88 یکی از بزرگان اصولگرا گفته بود به وزرای پیشنهادی احمدی نژاد به جز چند نفر محدود رای اعتماد نخواهیم داد و در این زمینه اگر تدبیر رهبر انقلاب نبود بنایی برای رای دادن نداشتند و به این ترتیب قصد کارشکنی داشتند.
به گفته ابطحی این گروه از اصولگرایان حتی در انتخابات اخیز نیز درصدد توجیه شکست خود و نقش احمدی نژاد در آن داشته و در واقع فرار به جلو می کنند.
این فعال سیاسی سیاه نمایی و تخریب اصولگرایان را به نفع جریان رقیبشان دانست و در عین حال تاکید کرد: علیرغم تمام کارشکنی و تخریب ها احمدی نژاد در تاریخ انقلاب ماندگار شد تا جائیکه مخالفان ایشان نیز به ساده زیستی و خستگی ناپذیربودنش اذعان دارند.

وی با اشاره به اینکه افرادیکه میل به اشرافیگری داشتند به شدت مخالف احمدی نژاد بودند ادامه داد: اشرافیگری برخی و ساده زیستی احمدی نژاد مردم را به مقایسه وا می داشت و گروه مخالف احمدی نژاد موافق اینگونه مقایسه ها نبود.