اطلاعات سایت ریاست جمهوری در دولت نهم و دهم که با آدرس president.ir قابل دسترسی بود، به سایت ahmadinejad.ir انتقال یافت.

تاکنون اطلاعات سایت ریاست جمهوری در دولت‌های نهم و دهم حاوی اخبار مربوط به ششمین ریس جمهوری اسلامی ایران و کابینه وی با آدرس www.president.ir قابل دسترسی بود.
با پایان دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، تمام اطلاعات و اخبار این سایت از روز شنبه (۱۲مرداد) به سایت www.ahmadinejad.ir انتقال یافت.
معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری سابق از چندی پیش بخشی از اطلاعات سایت president را به سایت احمدی‌نژاد انتقال داد و این فرایند در حال تکمیل است.
پژوهشگران و محققان و همچنین اصحاب رسانه برای دسترسی به آرشیو اخبار دولت‌های نهم و دهم می‌توانند به سایت جدید به آدرس ahmadinejad.ir مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا از عصر روز شنبه (۱۲مردادماه) با تنفیذ حکم هفتمین رییس جمهوری اسلامی ایران از سوی رهبر معظم انقلاب و آغاز به کار دولت یازدهم، اخبار و گزارش های تصویری برنامه های مختلف روحانی، در پایگاه اطلاع رسانی www.president.ir منتشر می شود.
احمدی‌نژاد در سوم تیر ۱۳۸۴ در دور دوم از نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان ششمین رییس جمهوری ایران انتخاب و در سال ۸۸ در دور نخست انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری در سمت خود ابقا شد.
حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب ۱۸ میلیون و ۶۱۳ هزار و ۳۲۹ رای به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد.