مواجه بی واسطه با حقیقت حضور پررنگ مردم در حمایت از انقلاب اسلامی و مقایسه آن با دایره بسته و کم شمار فتنه گران آن هم در فضای مجازی ،حامیان جریان فتنه را به اعتراف وا داشته است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ حضور پر شور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی از جمله سالروز پیروز شکوهمند آن همواره توسط رسانه های بیگانه با سانسور و تحریف مواجه بوده ، در این بین برخی از فعالین سیاسی که در حوادث تلخ سال ۸۸ با اشتباهات فاحشی که در محسبات خود داشته اند، در حلقه بسته خود گرفتارند که این گونه مشاهدات عینی آنان را به اعتراف در این خصوص وا می دارد.

عسل اسماعیل‌زاده، فعال اصلاح طلب و از فعالان ستاد میرحسین موسوی یکی از حامیان فتنه ۸۸ از جمله همین افراد بوده است . وی که به جرائمی چون اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام در مراجع قضایی محکوم شده است اما پس از مشاهدات عینی خود از حضور پرشور مردم در پاسداشت حماست ۲۲ بهمن زبان به اعتراف گشوده است .

خانم اسماعیل زاده با انتشار از تصاویر حضورش در راهپیمایی ۲۲ بهمن در فیس بوک با اعتراف به اشتباه فاحش محاسباتی اش از میزان حمایت مردم از انقلاب اسلامی و تلاش عبث حامیان فتنه در دایره بسته هم محفلی های خود خطاب به ایشان می نویسد :”


باید اعتراف کنم که من تا دیروز فکر میکردم صحنه های راهپیمایی و مصاحبه هایی که از صدا و سیما پخش میشه ساختگی هستند.اما من دیروز با خیل عظیمی از این مردم مواجه شدم! دیروز تمام معادلات ذهنی من به هم ریخت...
متأسفانه خودمون رو محدود کردیم به همین لیست حداکثر پنج هزار نفری فیس بوک و دائم استاتوس های دوستان همفکر خودمون رو لایک میزنیم....
چرا باید خودمون رو فریب بدیم؟ من دیروز دوشادوش مردمی تا میدون آزادی پیاده روی کردم که به عشق ساندیس نیومده بودن!
به خودمون بیایم! حقیقت جامعه ما هیچ ربطی به فیس بوک نداره! اینجا یه عالمِ دیگه ست

اما این اعترافات صادقانه که بر اساس حقیقت حضور پرشور مردمی اظهار شده با حمایت برخی از همفکرانش مواجه شده که در زیر آن را می خوانید :