«امیرعباس فخرآور» ضد انقلاب فراری و همکار نزدیک سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی که به «پسر متوهم سیا» معروف است و این روزها نیز به شدت از تحریم علیه ملت ایران حمایت می‌کند، در تازه ترین اظهارات فیسبوکی خود در واکنش به برپایی نماز جماعت در حین مناظره زنده در تلویزیون به تخریب صدا و سیما پرداخت.

امیرعباس فخرآور چند سال پیش به اتهام اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شد و با سوء‌استفاده از فرصت مرخصی زندان، با هماهنگی یکی از افرادی که در زمان اغتشاشات مرتبط با کوی دانشگاه، او را هدایت میکرد، به خارج از کشور فرار کرده، به دبی رفت و از آنجا به وسیله رابط خود به آمریکا گریخت. وی در بین همکاران ضدانقلاب خود به فساد اخلاقی و اغفال و سوء استفاده از دختران شهرت دارد.

وی که از پخش زنده اقامه نماز جماعت در تلویزیون جمهوری اسلامی‌به شدت عصبانی شده است، با اشاره به این اقدام ارزنده و ارزشی که برای نخستین بار در صدا و سیما جمهوری اسلامی‌ایران اتفاق افتاده است، با استفاده از کلماتی بی‌ادبانه که نشان دهنده شخصیت ضدانقلاب خارج‌نشین است نوشت: “بی‌شرمی‌و ریاکاری در رسانه ملی (امام) خامنه‌ای بدجوری حال به هم زن شده است. به برگزاری اذان و نماز جماعت در یک برنامه مناظره زنده اقتصادی در صداوسیمای جمهوری اسلامی‌توجه کنید. مناظره را قطع کردند و کارشناسان اقتصادی به همران یه گله از فیلم‌بردارها و حراستی‌ها و تماشاچی‌ها ریختن وسط استودیو که بی‌وضو نماز ریا و تزویر بخوانند. جالبه که کسی هم به پیش نماز توجهی نداشت و هر کی برای خودش دولا راست میشد …”

فخرآور وساغر کسرایی لابی کنفدراسیون با صهیونیست ها در بین مدعوین

این خواهرزاده «رضا میرپنج» که ارتباط نزدیکی با محافل صهیونیستی دارد، بار دیگر از خوی وحشیانه خود و هم‌قطارانِ ضدانقلابش سخن می‌گوید و می‌نویسد: “… همین کارها را می‌کنند که آدم بدجوری وسوسه می‌شود اعلام نبرد مسلحانه کند.”

لازم به ذکر است که «امیر عباس فخرآور» که از حامیان فتنه سال ۸۸ بود، خود را به طور رسمی‌یک صهیونیست و حامی‌ رژیم صهیونیستی معرفی کرده است.
توهین «امیرعباس فخرآور»

گفتنی است، در اقدامی‌ارزشی در برگزاری برنامه زنده مناظره که از شبکه اول سیما در حال پخش بود، هنگام نزدیک شدن به اوقات شرعی مغرب، محمدرضا پورزرگری قاری قرآن اقدام به گفتن اذان به صورت زنده کرد و پس از آن در استودیوی برگزاری برنامه نماز جماعت با حضور اعضای حاضر در برنامه مناظره به صورت زنده برگزار شد.

"Our President, analytical news site"