سازمان پروژه اسرائیل با همه ادعایی که در سازمان‌دهی رسانه‌ای دارد آنقدر مخاطبان خود را ساده‌لوح فرض کرده است که از یک انیمیشن ایرانی که در آن یک بمب هسته‌ای منفجر می‌شود استفاده کرده تا نشان دهد که ایرانیان به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای هستند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ چندی پیش گزارشی مبسوط از عمل‌کرد سازمان پروژه اسرائیل در مشرق آماده و منتشر شد. از آنجا که این سازمان به فعالیت‌های رسانه‌ای ضد ایرانی و ضد اسلامی مشغول است و در تمام صفحات اجتماعی فعال است، اکنون سایتی برای جمع‌آوری امضا علیه برنامه هسته‌ای ایران به راه انداخته است که از مخاطبان خود دعوت می‌کند تا با اهدای کمک مالی و امضای سایت‌شان صدای خود را به گوش واشنگتن برسانند.

پروژه اسرائیل در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی مطلبی را نوشته است که خواندن آن برای فهمیدن روش تبلیغات منفی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران مفید است:
 

«برای فشار به ایران و واشنگتن کمک کنید

ایران بزرگ‌ترین کشور حامی تروریست در جهان است. اکنون می‌خواهد به بمب هسته‌ای دست یابد. ایران به دنبال توافق‌نامه‌ای است که هر وقت خواست بتواند به بمب دست یابد

24 نوامبر، سررسید بحرانی شدن اوضاع است.

توافقی که توانایی تولید سلاح اورانیومی یا پلوتونیومی را به ایران بدهد، او را سریعتر به بمب هسته‌ای خواهد رساند.

دنیا نباید اشتباه کند. نتیجه این اشتباه ایران هسته‌ای است که از ترور هسته‌ای در سیاست خارجی‌اش استفاده می‌کند همان‌طور که اکنون از ترورهای غیر هسته‌ای استفاده می‌کند.

ما به آسانی نمی‌توانیم ایران را در مسیر حرکت به سمت سلاح هسته‌ای رها کنیم. شما می‌توانید برای کمک به متوقف کردن ایران چند کار انجام دهید:

1. صفحه ما را در شبکه‌های اجتماعی‌تان منتشر کنید.

2. به ما کمک مالی کنید تا ما با ارتقای سایت‌مان جلوی رشد تهدید ایران را بگیریم.

3. ایمیل و امضای خود را در سایت مرقوم کنید تا جلوی ایران گرفته شود.

همین الان اقدام کنید و واشنگتن واضح و بلند خواهد شنید که : به ایران بمب ندهید.

هیچ راهی برای ساخت بمب به ایران ندهید، یا توافق نکنید.»

حال اما جالب‌تر آن است که این سازمان با همه ادعایی که در سازمان‌دهی رسانه‌ای دارد آنقدر مخاطبان خود را ساده‌لوح فرض کرده است که از یک انیمیشن ایرانی که در آن یک بمب هسته‌ای منفجر می‌شود استفاده کرده تا نشان دهد که ایرانیان به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای هستند؛ البته ناگفته نماند که از کامنت‌هایی که پای این مطلب رفته است، می‌توان فهمید که تقریبا هیچ کدام از مخاطبان این صفحه فارسی بلد نیستند وگرنه می‌فهمیدند که در این انیمیشن، گروه‌های دفاعی در حال خنثی کردن حملات هسته‌ای رژیم صهیونیستی هستند.

دانلود کلیپ اول با حجم 11.68 مگابایت

پروپاگاندای رسانه‌ای این عده به همین‌جا ختم نمی‌شود و در اقدامی دیگر جهت تحمیق مخاطب خود، ویدئویی از صحنه‌های مرگ بر آمریکا گفتن مردم در یک نماز جمعه در تهران را با زیرنویس فارسی منتشر کرده‌اند و این فریاد‌های مرگ بر آمریکا را دست‌مایه‌ای برای ترس از ایران قرار داده‌اند.

دانلود کلیپ دوم با حجم 10.5 مگابایت

نکته دیگری که حائز اهمیت است آن است که سازمان پروژه اسرائیل به عنوان یک سازمان عریض و طویل صهیونستی و با همه سرمایه و بودجه عظیم و لابی‌های قدرتمندی که در دنیا دارد باز هم به جیب مخاطب بخت‌برگشته خود چشم دوخته است تا شاید بتواند چند دلاری را هم از جیب آنان کاسب شود.