محسن رضایی کاندیدای دوره های ریاست جمهوری نهم و دهم و کاندیدای احتمالی! انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در سخنرانی جشن وحدت که در سالن شهدای 7 تیر تهران برگزار گردید در حالی سخن از برنامه هایش برای شیوه اداره مملکت، فقر و بیکاری جوانان، نقطه نهایی آرمانگرایی و نحوه پر کردن جیب جوانان در جامعه توحیدی گفت که حاضرین در سالن با بنرهایی از وی برای حضور در رقابت انتخاباتی آتی دعوت نموده بودند.

ویژه نامه "آبی فیروزه ای"، جزوه فدرالیسم اقتصادی، مثنوی صد من در مدح آقا محسن، پرچم و بنرهای انتخاباتی، سخنان جذاب همه و هم مربوط به جشن وحدت به مناسبت تولد پیامبر اعظم (ص) بدون اغراض و استفاده سیاسی است.

دکتر محسن رضایی کاندیدای دوره های ریاست جمهوری نهم و دهم و کاندیدای احتمالی! انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در سخنرانی جشن وحدت که در سالن شهدای 7 تیر تهران برگزار گردید در حالی سخن از برنامه هایش برای شیوه اداره مملکت، فقر و بیکاری جوانان، نقطه نهایی آرمانگرایی و نحوه پر کردن جیب جوانان در جامعه توحیدی گفت که حاضرین در سالن با بنرهایی از وی برای حضور در رقابت انتخاباتی آتی دعوت نموده بودند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در قسمتی از این جشن تبلیغاتی اظهار داشت: امروز فیش حقوقی یک معلم را که 20 سال در آموزش و پرورش خدمت کرده بود، دیدم، حقوق او حدود 700 هزار تومان بود، این رقم، به اندازه 300 هزار تومان سال گذشته است؛ این موارد در شأن جامعه اسلامی نیست؛ باید یک جامعه توحیدی درست کنیم و به معنای واقعی، محبت و مهر در آن وجود داشته باشد.

وی همچنین گفت: ان‌شاءالله در سال‌های آینده، جیب‌های جوانان پرعزت و پرپول خواهد شد؛ ما هم عزت می‌خواهیم و هم جیب‌های پر پول. ان‌شاءالله از سقوط ارزش پول ملی جلوگیری می‌کنیم و پول ایران را به بهترین پول عالم تبدیل خواهیم کرد؛ جامعه توحیدی یعنی جامعه‌ایی که هم دنیا و هم آخرت را آباد می‌کند.
محسن رضایی افزود: عزت، آبرو، جان و مال مردم، مهم است و باید در اولویت باشد، مردم ما هم اذیت شدند و هم صبر کردند و ان‌شاءالله تصمیم تاریخی خودشان را خواهند گرفت.

تشابه اتفاقی رنگ کاور، شال، پوشه و رنگ جزوه های توزیع شده در بین حاضرین با رنگ انتخاباتی دکتر محسن رضایی در انتخابات سال 88 از دیگر نکات این جشن بود که حکایت از هدف این برنامه داشت.

(محسن رضایی در تجمع انتخاباتی سال 88)

(محسن رضایی در جشن وحدت سال 91)

برگزاری این مراسم و ایجاد جو انتخاباتی در بین حامیان یک کاندیدای احتمالی! نزدیک به پنج ماه مانده به انتخابات علی رغم نهی بزرگان مبنی بر عدم فعالیت های زودهنگام انتخاباتی از نکات قابل توجه دیگر این مراسم است.

جالب تر آنجاست رسانه های حامی دکتر محسن رضایی که در روزهای گذشته حتی سخنرانی یک نماینده در مسجد ارگ را با عنوان میتینگ انتخاباتی تیتر می زنند در پوشش قرار دادن این برنامه بدون اشاره به کوچکترین قسمت از حاشیه های آن، تنها سخنان محسن رضایی را در جهت رفع مشکلات مردم روایت می کنند.

انگار که اخلاق حرفه ای فقط برای رقیب صدق می کند و وعده وعیدهای انتخاباتی جشن وحدت سالن هفت تیر هم در راستای اقتصاد مقاومتی تحت نظر دبیر مجمع تشخیص مصلحت می باشد.

لازم به ذکر است که محسن رضایی میرقائد در انتخابات ریاست جمهوری دهم با کسب 678 هزار و 240 رای تنها یک و 73 صدم درصد آرا مردم در انتخابات سال 88 را توانست کسب کند.