عسگر اولادی با تاکید بر اینکه کم کردن فاصله طبقاتی در دولت های نهم و دهم یک واقعیت است، گفت: اهتمام رئیس جمهور به محرومین به طور جدی شروع شده و هنوز هم جدی است.

حبیب الله عسگر اولادی که به مناسبت سالگرد تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سخن می گفت، افزود: فاصله دهک های پایین با بالا به صورت محسوس کم شده است و این دستاورد های دولت نهم و دهم است.
نماینده ولی فقیه در کمیته امداد تصریح کرد: یارانه پرداخت شده در اعماق کشور آرامشی را برای بی درآمد ها و کم درآمدها پدید آورده و ادامه دارد. البته در مقاطع زمانی راجع به پرداخت یارانه پیشنهادات خود را به دولت داده و تاکید کردیم که نباید عموم مردم را حقوق بگیر دولت کنیم و نباید بدون نظارت یارانه ها پرداخت شود که این امر رشد تورم را لجام گسیخته خواهد کرد.
عسگر اولادی در مورد همت دولت در کمک به محرومان اظهار داشت: اولویت اول در اجرای سهام عدالت افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی بود، همچنین در این سالها شاهد افزایش مستمری و کمک به معیشت زندگی افراد تحت پوشش کمیته امداد بودیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اجرای طرح های اشتغال زایی، اجرای طرح پزشک خانواده و تامین هزینه های بهداشتی و درمانی و کمک به تامین هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان و در بخش باز توانی تخصیص تسهیلات بانکی و اعتبارات مورد نظر را از جمله اقدامات یاد کرد.
وی در پایان افزود: در سفرهای استانی رئیس جمهور ، کمک جدی به تامین جهیزیه دختران و مسکن محرومان و فضا های آموزشی و فرهنگی برای محرومان تحت پوشش و کمک های دیگر شده که باید از بابت تقدیر کرد.