داوود احمدی‌نژاد : به نظر من آقای جلیلی همان راه احمدی‌نژاد را می‌رود و همگی باید مراقب باشند و برای پیروزی آقای ولایتی تمام تلاش خود را به کار ببندند!

برادر رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با مهر گفته: بنده به نفع وحدت نیروهای انقلاب از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف دادم و این اقدام من به نفع کسی نبوده است.وی افزود: در متن انصرافم که خطاب به شورای نگهبان نوشته بودم، نام کسی را نبردم اما آن زمان فضا به گونه‌ای بود که اخبار کذبی مبنی بر انصراف بنده به نفع آقای جلیلی منتشر شد. داود احمدی‌نژاد گفت: به نظر من آقای جلیلی همان راه احمدی‌نژاد را می‌رود و همگی باید مراقب باشند و برای پیروزی آقای ولایتی تمام تلاش خود را به کار ببندند.
برادر دکتر احمدی‌نژاد چندی پیش با حضور در نشست انتخاباتی حامیان ولایتی در مسجد انصار شهرک محلاتی حمایت تلویحی خود از ولایتی را با ذکر ویژگی‌های شخصیتی‌اش اعلام کرده بود.وی از نزدیکی به ولایت و برخورداری از پختگی بیشتر نسبت به سایر کاندیداها به عنوان دلایل حمایتش از ولایتی یاد کرد.انتقاد داوود احمدی‌نژاد از سعید جلیلی به وضوح نشان دهنده این واقعیت است که مخالفت وی با رئیس‌جمهور برخلاف ادعایش به دلیل حضور مهندس مشایی و آنچه وی از آن به عنوان جریان انحرافی یاد می‌کرد نبوده است، بلکه ظاهراً وی به دنبال مقاصد دیگری است!