«خبرهاي ناگفته» را اينجا بخوانيد...

پلمپ دفتر فتنه گران در یکی از استانهای شمالی کشور
دفتر یکی از عناصر فتنه سبز که با پوشش امور مذهبی به اعمال غیر قانونی می پرداخته است باحکم دادگه ویژه روحانیت پلمب گردید این شخص چندی پیش از سوی یکی از مراجع آموزشی ممنوع التدریس نیز شده بود.
اکران تئاتر با مضمون تروریستی در اقلیم کردستان عراق
با عدم دقت کافی توسط مسئولین اقلیم کردستان عراق تئاتری در شهر زاخوی این اقلیم با موضوع ضد ایرانی و با محوریت زندگی نامه « فرزاد.ک» یکی از تروریستهای وابسته به گروهکهای تروریست که پس از چند رشته عملیات تروریستی دستگیر شده و به مجازات اعمال خود رسید به روی صحنه رفته است.
تکثیر شب نامه توسط دراویش گنابادی
در پی اتفاقات رخ داده در شهرستان کوار و فتنه انگیزی دراویش گنابادی این فرقه که خود را در یک تنگنای هویتی دچار دید با اتخاذ تدابیر جدیدی جهت بازیابی به فعالیت پرداخته است در همین خصوص و در پی دستگیری و مسدود شدن سایت این فرقه عناصر باقی مانده به انتشار ویژه نامه ای با محوریت فعالیت های این فرقه روی آورده اند تا کنون سه شماره از این ویژه نامه چاپ و توزیع شده است.
صدای فتنه جویان را هم درآمد!
در پی یکسویه نگری سایتهای منتسب به فتنه سبز و عدم توجه به علائق خوانندگان خود، بازدیدگنندگان این سایت ها به رویه یکسویه سایت کلمه اعتراض نمودند در مطلبی که در یکی از شبکه هاي اجتماعی منتشرشده مطالب قابل توجهی در خصوص این موضوع بیان شده است :
نامه را به این دلیل در «بالاترین» منتشر می‌کنم که مطمئنم سردبیران «کلمه» از مرور لینک‌های روزانه در «بالاترین» غافل نمی‌شوند. با یک پرسش رو به کاربران عادی «بالاترین» (عادی به معنای رها از هر گونه بست و پیوند حرفه‌ای با «کلمه») شروع می‌کنم: آیا واقعاً کسی میان شما کاربران عادی «بالاترین» هست که کوشیده باشد پای یکی از مطالب منتشره در «کلمه» کامنتی بگذارد و موفق شده باشد؟ یعنی کامنت خود را پایین مطلبی دیده باشد؟ خود من بارها کامنت نوشته‌ام و متأسفانه هرگز موفق نشده‌ام کامنت خود را پای مطلبی ببینم. کامنت‌ها را در نهایت ادب و احترام می‌نویسم، اما گویا «کلمه» کامنت‌های مرا نمی‌پسندد. آیا عیب از کامنت‌های من است، یا از «کلمه» که به نظر می‌رسد فقط به کامنت‌های «موافق» علاقه دارد. می‌گویید نه؟ لطفاً همین حالا به «کلمه» رجوع کنید و نظری بیاندازید به کامنت‌های منتشره در این سایت. آیا کامنتی پیدا می‌کنید که اندکی غیرمداحانه باشد؟ حقیقت این است که کامنت‌های منتشره در «کلمه» به طرز ترسناکی یک‌دست و دست‌چین شده به نظر می‌رسند. با مشاهدۀ این وضعیت آیا می‌توان به نتیجه‌ای غیر از این رسید که «کلمه» در ارتباط با انتشار کامنت‌ها تابع سرسخت یک خط قرمز آشکار و برجسته به نام «یا مداحی، یا هیچ» است؟ و آیا چنین سایتی با چنین سیاستی (سیاست گریز از نظرات غیرمداحانه) واقعاً می‌تواند معرف خوبی برای یک حرکت همه‌گیر و دمکراتیک به نام "جنبش سبز" باشد؟
تا ده سال دیگر در افغانستان هستیم!
رئيس سازمان جاسوسی سیا در اظهار نظری جدید اعلام نموده است با توجه به اینکه طالبان و القاعده در افغانستان در حال بروز و ظهور جدید هسشتند باید تا ده سال دیگر در این کشور حضور داشته باشیم و مانع رشد افراطی گری باشیم.
ارزش اقتصادی ضایعات محصولات کشاورزی!
بر اساس اطلاعات موجود ضایعات محصولات کشاورزی حدود ۱۷/۸ درصد برآورد شده است که ارزش اقتصادی آن حدود ۵ میلیارد دلار است که این میزان میتواند غذای ۲۰ میلیلون نفر را تامین کند این در حالی است که ۲۵ تا ۳۰ درصد از جمعیت کشور از نظر میزان انرژی، پروتئین و ویتامینها آسیب پذیرند و ۱۰ درصد دچار کمبودهای شدید تغذیه ای هستند.
جلسه محفلی لیدرها برای زدن آقای مدیر عامل
در پی اختلاف پیش آمده مابین لیدرهای یکی از باشگاههای ورزشی و مدیر عامل این باشگاه لیدرهای این تیم معروف در یک نشست محفلی در یکی از قهوه خانه ها به برنامه زیری برای زدن آقای مدیر عامل پرداختند با توجه به این موضوع باید منتظر رخدادهای عجیب در سکو های استادیوم ها باشیم.
باز هم سو مدیریت در مناطق آزاد
تنها جانور چهارپايي که در بزرگترين جزيره مرجاني جهان و قطب گردشگري ايران زندگي مي کند آهو است. تعداد ۳۳ راس از اين ‌گونه جانوري در سال ۱۳۶۳ و در دوراني كه جزيره خارك در جريان جنگ تحميلي از هر سو مورد هجوم قرار گرفته بود، ‌توسط كارشناسان محيط زيست به جزيره امن كيش منتقل شد سازمان محيط زيست ۱۰ سال بعد از انتقال، در سال ۱۳۷۳ ، اقدام به سرشماري شمار آهوان در اين منطقه کرد که شمار آنها به ۲۵۰ راس رسيده بود. بر اساس آخرين سرشماري تعداد آنها هم اکنون به حدود ۶۰۰ راس رسيده است
اما با سو مدیریت و عدم نظارت دقیق توسط مسئولین این سازمان و سازمان محیط زیست محل زندگي و چرای این جانور زیبا به محوطه تخلیه نخاله‌هاي ساختماني تبدیل شده است!
تعلیق قرار داد انحرافی ها
شنده شده یک قرار داد ۴ میلیارد تومانی که قرار بوده است مبالغ آن در انتخابات آتی صرف شود و به صورت صوری در یکی از مناطق آزاد در شرف عقد قرار داد و انجام پروژه بوده است توسط سازمان بازرسی کل کشور تعلیق شده است.
توريسم بهائي ، مددکار اقتصاد ورشکسته اسرائيل
تشکيلات مرکزي بهائيان در اسرائيل مي‏کوشيد با جلوه دادن بيش از پيش به اماکن متعلق به خود، علاوه بر بهائيان، افراد غير بهائي را نيز به مراکز خويش بکشاند تا از اين راه، زمينه ‏ي جلب آنها به بهائيت را فراهم آورد.
به گزارش نداي انقلاب رسانه‏ هاي صهيونيستي در فلسطين اشغالي و ساير نقاط جهان نيز با نمايش اين بناها سعي مي‏کردند جاذبه‏ ي توريستي براي اسرائيل فراهم سازند
را هبردهای جدید فرقه تروریستی پ ک ک و پژاک
برخورد دوگانه غرب در برابر تروريسم عامل اصلي ترويج تروريسم است . پ ك ك و پژاك از اين رويكرد غرب نهايت استفاده را مي كنند تا همچنان به ترور مردم كرد ادامه دهند .
در همین خصوص طی جلسه ای که منزل رحمان حاجي احمدي سركرده فاسد پژاك در شهر کلن آلمان برگزار گردید راهبردهای جدید این فرقه معین گردید :
راه اندازی شبکه های جدید تلویزیونی
حضور بیشتر و موثر در فضای مجازی
در امد زایی بیشتر حتی با ترانزیت و قاچاق مواد مخدر و باجگیری از مرز نشینان کرد « حق ترانزیت»
از جمله محورهای این نشست بوده است.
ماجرای هواپیمای بدون سرنشین و رو شدن دست منافقین
نزدیک به ده سال از غیب شدن مسعود رجوی رهبر فرقه منافقین حتی از دید اعضا و پرستندگان خودش می گذرد واز پناهگاه با مریدانش صحبت میکند ولی در عین حال به خودش القاب مختلفی میدهد ، از جمله ” مقاومت گسترده بین المللی ” و یا ” مقاومت سراسری وقدرتمند ” و آلترناتیو و ....که البته کسی این مسایل را جدی نگرفته و نهایتا توسط امریکایی ها به عنوان ” تروریست خوب ” شناخته شده اند. چندي پيش هواپیمایی بدون سرنشین که جهت جاسوسی وارد حریم هوایی ایران شد و نهایتا به تصرف نیروهایی نظامی ایران در می آید و این موضوع در تمامی رسانه هایی داخلی و خارجی بازتاب گسترده ای پیدا نمود. در همين راستا يك منبع آگاه به خبرنگار ما گفت: منبع اصلی عکسهای هوایی که فرقه مجاهدین ضمن افتخار به وطن فروشی هر از گاهی آنها را به نمایش میگذارند همين نوع هواپيماها بوده است.