انگلیسی 11 تریلیون دلار به ما خسارت زدند، 11 هزار میلیارد دلار که بخشی از آن به استان بوشهر وارد شده بود. آمریکا در 60 سال گذشته 14 هزار میلیارد دلار خسارت وارد کرده است. ما باید حقمان را از حلقوم آنها بیرون بکشیم. همه ملت های دنیا باید حقوقشان از این کشورها را محاسبه و از آنها طلب کنند. آنها با پول های سایر ممالک به اینجا رسیدند. دیگر دوره ورود آنها و جنگ رئیسعلی دلواری گذشته است. نادر مهدوی و یارانش در آب های بین المللی آنها را زمین گیر کردند. این در تاریخ جنگ های دنیا بی سابقه است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ دکتر حسن عباسی رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز در همایش بین المللی « بوشهر، 2 قرن مقاومت» که با حضور بی نظیر مردم استان بوشهر برگزار شد، سخنانی ایراد کرد. در ادامه متن صحبت های وی آمده است؛ انقلاب اسلامی 36 سال قبل رخ داد و قرار نیست در حال حاضر ما گورستان برای استعمارگران در خاک خود ایجاد کنیم، اینها مربوط به قبل از انقلاب است.

دانلود لینک مستقیم فیلم

ما بارها بر سر رژیم صهیونیستی کوبیدیم و قرار نیست با سربازان استعمار و استثمار روبرو شویم، باید یک نگاه تهاجمی تر داشته باشیم و از این زاویه آن را ببینیم. پروژه جنگ ستارگان در برابر شوروی قرار بود عظیم ترین سپر دفاعی را شکل بدهد و هیچ موشکی از آن عبور نکند، با فروپاشی شوروی این پروژه در فلسطین اشغالی و به اسم گنبد آهنین اجرا شد و قرار بود اسرائیل را حفظ کند، ولی هزاران راکت حماس از آن عبور کرده و بر سر اسرائیلی ها فرود آمدند. دوستان جوان ما بدانند راکت 33 میلیمتری فجر که در جنگ غزه مورد استفاده قرار گرفت، ذره ای از توان دفاعی ایران است.

امیرالمؤمنین در خطبه 27 نهج البلاغه می گوید، ذلیل و خوار خواهد شد کسی که در خانه خود با دشمنش بجنگد، ما هم در خانه خود با دشمن نمی جنگیم. قرار ما این است که شریک غم مردم دنیا باشیم، نتانیاهو می گوید ایران بر 4 پایتخت در منطقه سیطره دارد، دمشق، بیروت، صنعا و بغداد، اما اشتباه می کند، ایران بر تمام مراکز کشورهای دنیا سیطره دارد.

داعشی های دست پرورده انگلیسی ها و آمریکایی ها 21 مسیحی قبطی را در کشور لیبی می چینند و 4 دوربین فیلمبرداری در صحنه است، آیا گروه تروریستی به چنین آرایشی نیاز دارد، به گونه ای ویژه 21 مسیحی قبطی را سر می برند و جای دیگر ژاپنی و .. را سر می برند تا جهان را نسبت به اسلام بدبین کنند. 114 انگلیس در 300 سال گذشته 114 برابر خاک خود را تصرف کرده است. استرالیا، کانادا، نیوزیلند و آمریکا توسط آنها گرفته شد و به نوعی استان های انگلیس هستند.

یک دریادار به نام تاسمانی استرالیا را کشف کرد و تبدیل کرد به زندان جنایتکاران انگلیسی. جنایتکارترین انگلیسی ها به جان مردم استرالیا افتادند و عده ای زیادی از بومی های آنجا را کشتند. جایی به نام نیوزیلند را گرفتند و یک زندان برای گانگسترهای انگلیسی در آنجا ساختند. بخش اعظمی از ثروت مردم آفریقا را بردند و اروپا را با آن ساختند، رهبری فرمودند غربی ها را روی صندلی متهم حقوق بشر بنشانید و محاکمه کنید. ولی آنها می گویند چرا خانم ها به ورزشگاه نمی روند و ما را ناقض حقوق بشر می دانند. خسارتی که آمریکا و انگلیس به ما در 200 سال گذشته وارد کرده اند را بررسی کردیم.

انگلیسی 11 تریلیون دلار به ما خسارت زدند، 11 هزار میلیارد دلار که بخشی از آن به استان بوشهر وارد شده بود. آمریکا در 60 سال گذشته 14 هزار میلیارد دلار خسارت وارد کرده است. ما باید حقمان را از حلقوم آنها بیرون بکشیم. همه ملت های دنیا باید حقوقشان از این کشورها را محاسبه و از آنها طلب کنند. آنها با پول های سایر ممالک به اینجا رسیدند. دیگر دوره ورود آنها و جنگ رئیسعلی دلواری گذشته است. نادر مهدوی و یارانش در آب های بین المللی آنها را زمین گیر کردند. این در تاریخ جنگ های دنیا بی سابقه است.

اگر یک روز در تنگستان و دشتستان و بوشهر جلوی انگلیسی ها ایستادیم، امروز جوانان! که در سرزمین های اسلامی جلوی داعش و سایر تروریست ها ایستادند، بدانید مرزهای اسلام مدام گسترش پیدا می کند. نبرد حق و باطل آشکارتر شده است. رهبری فرمود استمعار فرا نو کارش تسخیر قلب ها و ذهنهاست. دیگر مثل سرگرد و این افرادی که قبرهایشان اینجا موجود است وارد نمی شود. آنها در فضای مجازی و اینستاگرام و وایبر وارد ذهن شما می شود. امروز آمریکا آنچه را که آرزوی انبیا بود، آرزوی ائمه بود 37 سال تلاش برای اقامه عدل و دین. آمریکایی ها به دنبال گسترش ربا در جامعه اسلامی هستند.

شیر و نطقه پاکی که نادر مهدوی و رئیسعلی دلواری از آن به وجود آمده است از این معاصی مبرا بوده است، خشکسالی و سایر گرفتاری ها بابت معاصی است که گریبانگیر جامعه شده است. اینها را ما در یونیفورم سرباز آمریکایی و انگلیسی نمی بینیم، نبرد امروز از جنس مبارزه با استعمار فرانوست. ذهن و قلب ما را با حب و بغض تسخیر کرده اند. سرزمین قلب شما با جاذبه های آنها مثل فوتبالیست ها و هنرمندانشان پر کرده اند. چندین فیلم درباره انبیاء ساخته اند، چرا به انبیا حمله می کنند چرا به کشورها حمله می کنند، طرح استراتژیک آنها گرفتن تنگه هرمز نیست، هدف آنها قلب ها و ذهن های شماست. ایمان شما به ملائکه و انبیاء ایمان به قرآن و کتاب ایمان به آخرت و ایمان به خدا را نشانه گرفته اند. ما بررسی کردیم یک رشته در علوم انسانی پیدا نکردیم که تثلیثی نباشد.

خود آمریکایی ها می گویند قوای مقننه و مجریه و قضائیه مبتنی بر تثلیث هستند. فوق لیسانس و دکتر نمی داند که چطور ذهن آنها را خراب کرده اند. ذهن شما را با شک و یقین و قلب شما را که باید از حب خدا و معصومین مملو باشد را مدیریت حب و بغض می کنند. از طریق شبکه های ماهواره ای و شبکه های مجازی و موبایلی. قلبتان را باید واکسینه کنید. رئیسعلی دلواری و نادر مهدوی با خون خودشان حضور آنها را زدودند و دور ریختند. ولی عزیزان در حال حاضر گام های استعمارگران آنقدر خفیف و آرام است که شما متوجه نمی شوید. مانند راه رفتن مورچه بر سنگ تاریک در شب سیاه. همه بسیج شده اند تا ذهن و قلب تو را اشغال کنند. هر جا که هستید باید ذهن و قلب خود را از استعمارگران نو نجات بدهید. امروز بر مبنای تفکر انحرافی خودشان تمام ذهن ها و قلب ها را فتح می کنند.

امشب گِرد هم آمده ایم تا با ائمه، فاطمه زهرا و امام حسین و فرزند برومندشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای که برای تحقق حکومت جهانی مهدوی فراتر از مرزهای جهان اسلامی پیام اسلام را فریاد می زند، عهد ببندیم. آنچه سینمای هالیوود دارد برای زدن ائمه، انبیاء و ملائکه می سازد را نباید ببینیم. غربی ها اگر می توانستند مشکلات خود را برطرف کنند برطرف می کردند، مردم دارند در اروپا و آمریکا لیبرالیسم را کنار می زنند. خود سازمان های بین الملی نقشه ای را منتشر کردند کشورهایی که به رنگ قرمز درآمده اند رنگشان قرمز است آمریکا کانادا، مکزیک، اروپا، چین هند ژاپن کره جنوبی و استرالیا، اقتصاد آنها را حال پاشیدن است. به ما دروغ گرفته اند تلاش می کنند اینها به نسل جوان نرسد. در دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران اساتید ما نمی گویند که اقتصاد لیبرالی آمریکا در حال فروپاشی است، چرا چون دیگر نمی توانند به آمریکا لبخند بزنند، دیگر نمی توانند بگویند اشغال سفارت آمریکا اشتباه بود.

استعمار فرانو در سیستم مالی و حسابداری ما نفوذ کرده است و می خواهند با تسخیر پول ما را زمین بزنند. در نظام مالی آرام آرام ما را به مال شبهه ناک خوردن عادت می دهند. اینجا ما نادر مهدوی و رئیسعلی های جدید نیاز داریم که با فکر و اندیشه و قلم پاسخ اینها را بدهند. در پایان دولت اصلاحات جک استراو گفت حیف شد تیم مذاکره کننده عوض شد، تیم مذاکره کننده ما قول تعلیق 10 ساله داده بود، یعنی تا امسال، این خبر را در پاییز 84 روزنامه شرق منتشر کرد. یعنی جوان اگر چشمتان را روی هم بگذارید می شود 1403 ما دوباره هم انرژی هسته ای را تعلیق کرده ایم و آرام آرام همینطور جلو می روند.

درحال حاضر کشورهای آمریکایی و برخی اروپایی ها با راه انداختن کنسرسیومی به دنبال راه اندازی نیروگاه های جدید با جوش هسته ای هستند و چند وقت دیگر آن را افتتاح می کنند. بعد می گویند کشورهایی که جزو این کنسرسیوم نیستند نمی توانند از نیروگاه های قدیمی هسته ای خود استفاده کنند به همین دلیل فعلا کاری به بوشهر ندارند. اما اگر ما تعلیق 10 ساله را بپذیریم، از این فن آوری عقب افتاده و پس از پایان 10 سال که نیروگاههای جدید جوش هسته ای این کنسرسیوم راه افتاد، نیروگاه بوشهر را به بهانه ایجاد آلودگی تعطیل می کنند. ما هستیم تا امام مسلمین نگران نشود و امروز هم بر این عهد هستیم و اجازه نمی دهیم امام مسلمین نگران شود، جریان انگلیس مآب و طرفدار آمریکایی ها، برخی جاهای کلیدی را در کشور اشغال کرده اند. نباید عملیات تأخیری در جامعه ما استارت بخورد تهدید سخت بر نظام جمهوری اسلامی کارگر نیست بلکه تهدید نرم است که تأثیر می گذارد. این فرزندان رئیسعلی دلواری و شماها هستید که جلوی اینها خواهید ایستاد.(+)

"Our President, analytical news site"