سخنرانی علی مطهری به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حاشیه های تلخ و زننده ای همراه بود. علی مطهری که غوغای «آزادی بیان» و مواضع متهورانه وی که این روزها فتنه‌گران را نیز متحیر کرده است، در مراسم سخنرانی اش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشجوی منتقد را تا مرز «خفه کردن» پیش بردند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ سایت خبرنامه دانشجویان ایران نوشت: سخنرانی علی مطهری به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حاشیه های تلخ و زننده ای همراه بود. علی مطهری که غوغای «آزادی بیان» و مواضع متهورانه وی که این روزها فتنه‌گران را نیز متحیر کرده است، در مراسم سخنرانی اش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشجوی منتقد را تا مرز «خفه کردن» پیش بردند. دانشجوی بنده خدا پس از اینکه حسابی کتک خورد و پس از اینکه از سالن بیرون پرت شد، بازگشت و کنار مطهری نشست و سوال خود را پرسید.دانشجویان حاضر در مراسم زمانی که مشاهده کردند برگزار کنندگان برنامه که انجمن اصلاح طلب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده علیرغم غوغاسالاری در بیان آرا همه گروهها، سوالات گزینشی در اختیار مطهری قرار می دادند تا پاسخ های دلخواه بشنوند. در این میان یکی از دانشجویان با صدای بلند نسبت به این رفتار زننده انجمن علوم پزشکی اصفهان انتقاد کرد.
 علی مطهری حدود یک ساعت بدون هیچ حاشیه ای پیرامون فلسفه جنبش دانشجویی و رسالت دانشجویان سخنرانی کرد؛ بعد از آن نوبت پاسخ به سوالات کتبی دانشجویان فرا رسید و مجری شروع به خواندن سوالات کرد که یکی از دانشجویان با لحنی منتقدانه فریاد زد: "سوالات گزینشی شده"! که هیاهوی دانشجویان مخالف و موافق او شروع شد.


دانلود لینک مستقیم فیلم جلوگیری از سوال دانشجویان توسط میزبان برنامه


مطهری: من اساساً خط قرمزی در نقد حکومت قائل نیستم
مجری به خواندن سوالات دانشجویان ادامه داد و با مطرح نمودن سوالی مبنی بر اینکه "خط قرمز شما در نقد حکومت کجاست؟" با پاسخ قابل توجه مطهری روبرو شد. علی مطهری گفت: من اساساً خط قرمزی در نقد حکومت قائل نیستم. در حوزه مسائل فکری هرکسی آزاد است تحقیق وتفحص کند و در مسائل سیاسی خط قرمزی نداریم. اگر کسی بگوید خط قرمز ما ولی فقیه است خلاف نظر خود مقام معظم رهبری حرف زده چرا که ایشان در چند جای مختلف گفته اند که من از انتقادات استقبال می کنم.
پس از پرسش چند سوال مکتوب گزینش شده در راستای تطهیر اصحاب فتنه توسط مجری برنامه تعدادی از دانشجویان شروع به سر دادن شعار مرگ بر فتنه گر دادند و همهمه‌ی زیادی میان دانشجویان به وجود آمد؛ یکی از دانشجویانی که با عدم پذیرش درخواست تریبون روبرو شده بود با زحمت خودش را نزدیک به سکوی مراسم رساند و با وجود جلوگیری از وی و کشیدن لباس و دست او گلوی وی توسط برگزار کننده اصلاح طلب برنامه گرفته شد و او را به بیرون از سالن پرت کردند.
این دانشجو به روی سن آمد ولی مجری به پرسش دیگر سوالات مکتوب پرداخت و در این حین او را از درب پشتی به بیرون هدایت کردند و چند لحظه بعد او به داخل برگشت که با ضرب و شتم برخی از برگزار کنندگان روبرو شد.


دانلود لینک مستقیم فیلم برخورد وحشیانه میزبان برنامه با دانشجویان

"Our President, analytical news site"