مصطفی تاج زاده،مجرم فتنه 88 بازی جدید نفاق را کلید زد. مصطفی تاج زاده از مجرمان فتنه ۸۸ در بازی ای آلوده به نفاق و بهره كشی های سیاسی نقش لیدری را برعهده گرفته و به دنبال آماده سازی بدنه فتنه برای در اختیار قرار دادن آن در سبد سید محمد خاتمی است.

به گزارش «پایگاه خبری تحلیلی رئیس جمهور ما» به نقل از «جوان آنلاین»،تاج زاده كه مدام در رسانه های جریان فتنه در قبال رویكرد اصلاح طلبان به نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رویكرد تحریم را پیشنهاد كرده بود،اخیرا در دیداری كه محمدسلامتی دبیركل سازمان منحله مجاهدین انقلاب با وی داشته نظر خود را تغییر داده است.
این گزارش حاكی است در دیدار این دو به استفاده از ظرفیت انتخابات برای ساماندهی مجدد نیروهای اصلاح طلب و ارتباطات آسوده استانی تاكید شده و سلامتی خواستار همراهی تاج زاده با سناریوی انتخاباتی اصلاح طلبان شده است.
تاج زاده گرچه در این دیدار به پیام موسوی به خاتمی مبنی بر تحریم انتخابات و مخالفت خاتمی با این پیام اشاره كرده ولیكن با توجه به استدلال سلامتی بر حضور اصلاح طلبان در انتخابات تاكید كرده است.
وی همچنین خطاب به سلامتی گفته است ما تا می توانیم باید مانع از فهمیدن اختلاف میان خاتمی و موسوی توسط بدنه سبزها شویم.اگر این اختلاف را بدنه بفهمد دیگر نمی توانیم جنبش را پای خاتمی بیاوریم.
گفتنی است با توجه به این دیدار و برای لاپوشانی این اختلافات و نیز فعال ساختن بدنه فتنه گران جهت كانالیزه كردن آن به سوی خاتمی ،سناریوی جدید و آلوده به نفاق فتنه گران به لیدری تاج زاده كلید خورد.
بر اساس این سناریو تاج زاده و برخی از فتنه گران نقش تحریك بدنه را ایفاء كرده و قرار است به آرامی بدنه را به سوی خاتمی شیفت نمایند.
در همین رابطه تاج زاده در مصاحبه ای كه به نقل از وی در سایت جرس متعلق به عطاء الله مهاجرانی منتشر شد این سناریوی نفاق را كلید زد. وی در این مصاحبه خواستار آغاز دو شنبه های اعتراضی توسط جریان فتنه شده است!
تاج زاده در این مطلب که در سایتهای ضدانقلاب منتشر شده است بدون اشاره به موافقت خود برای شرکت در انتخابات در موضعی منافقانه و در راستای سوء استفاده از بدنه نداشته جریان فتنه در صدد کشاندن جماعتی به خیابانها در راستای سوء استفاده های تشکیلاتی خود می باشد.
این در حالی است که تاج زاده همچون دیگر اصلاح طلبان خواستار حضور در انتخابات مجلس می باشد ولی با ترس از شکست سنگین در انتخابات و ریزش مجدد اندک هوادار باقی مانده بازی دو گانه ای را آغاز کرده اند که انتهای آن نیز سرافکندگی خواهد بود.