هفته گذشته محمدباقر قالیباف شهردار تهران به دیدار محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق رفت.

قالیباف که به محل کار جدید محمود احمدی‌نژاد در ساختمان لادن رفته بود با استقبال گرم وی مواجه شد و در جلسه دو ساعته آنان مباحث مختلف سیاسی، عمرانی و اجتماعی مطرح شد.

احمدی نژاد در این دیدار با تقدیر از عملکرد ستودنی قالیباف در حوزه های عمرانی، فضای سبز، حمل و نقل شهری و به ویژه افتتاح بزرگراه امام علی(ع) گفت: بهره‌برداری از بزرگراه امام علی(ع) که شهرداران گذشته در آن توفیق چندانی نداشتند در دوران شما به بهره‌برداری رسید و اخیراً در بازدیدی که از این پروژه بزرگ داشتم آن را از موفقیت‌های بزرگ شما در تهران دیدم.

احمدی‌نژاد در این دیدار همچنین حجم کار شهردار تهران را نسبت به سال‌های گذشته بی‌نظیر خواند و افزود: رسیدن به سقف موفقیت‌های شما ظرف 10 سال آینده هم برای شهرداران کاری سخت و ناشدنی است.

قالیباف در این دیدار با اشاره به اینکه خود را مدیر جهادی و تکلیف‌گرا در همه صحنه‌ها اعم از کارهای شهری و عمرانی و سیاسی می‌داند، افزود: بنده در سال 88 بر اساس تکلیفی که داشتم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکردم و بر اساس تکلیفی که احساس کردم به شما رأی دادم.

قالیباف افزود: در فعالیت‌های سیاسی‌ام نیز همواره خود را مقید به رعایت اخلاق دانسته‌ام و هیچ‌گاه عهدشکنی نکرده و با رقبای سیاسی‌ام نیز سعی کرده‌ام بر اساس انصاف رفتار نمایم.

در این دیدار قالیباف با اشاره به خدمات احمدی‌نژاد در دوران شهرداری تهران و ریاست وی بر دولت نهم و دهم، آمادگی شهرداری تهران را برای بهره‌مندی از تجربیات وی اعلام کرد و افزود: مدیران شهرداری تهران این آمادگی را دارند تا مشکلات شهری مردمی که به شما مراجعه می‌کنند را پس از ارجاع جنابعالی به شهرداری، به صورت ویژه پیگیری نمایند.

منبع: مشرق