در پي انتشار خبری در سايت تبلیغاتی خاتمي مبني بر دیدار وی با جمعی از خانواده‌هاي شهدا و دعوت آنان از وی برای کاندیداتوری که در آن خبر از خانواده شهید رنجبران نیز به عنوان یکی از حاضران و دعوت‌کنندگان از خاتمی یاد شده بود، فرزند این شهید، چنین خبری را تکذیب کرد.
محمد حسین رنجبران در گفتگو با رجانیوز، با تکذیب قطعی این خبر گفت: هرگز چنین چیزی اتفاق نیفتاده است و تاکنون نه من و نه خانواده‌ام، از آقای خاتمی حمایتی نکرده‌ایم.
وی تأکید کرد: خبرسازی‌ها شگرد این افراد است و قصد سوءاستفاده از خانواده شهدا را دارند.

فرزند شهید رنجبران با اشاره به اینکه در سال‌های قبل هم قصد چنین سوء استفاده‌هایی را داشته‌اند، ادامه داد: معمولاً در آستانه هر انتخابات، برخی تحرکات از سوی این افراد انجام می‌شود و حتی یکبار هم که حمایت خانواده ما را می خواستند، ما با هیچ‌گونه حمایتی موافقت نکردیم.

وی تصریح کرد: ولی این بار نه تماسی با ما گرفته شد و نه در آن مجلس کذایی حضور داشتیم که اینگونه از طرف خانواده بنده اعلام موضع می‌کنند، بنابراین چنین اخباری را به‌شدت تکذیب می کنم.

این فرزند شهید ضمن تأکید بر مخالفت خود با روش و منش خاتمی و اصلاح‌طلبان، افزود: برخی از همسران شهید هستند که معمولاً آنها برای این‌گونه حمایت‌ها امضا جمع می‌کنند که البته تعدادشان زیاد نیست ولی همین‌ها هم به دلیل اینکه موضع خانواده بنده را می‌دانند، چنین بحث‌هایی را با ما در میان نمی‌گذارند.

گفتنی است شهید رنجبران جزء اولین افراد تشکیل دهنده هسته لشکر 27 محمد رسول الله بود که پس از تشکیل تیپ شهدا، جانشین شهید وزوایی شد. وی در عملیات والفجر 4 سال 1362و در منطقه عملیاتی کردستان به شهادت رسید.