به گزارش استقامت به نقل از جهانیوز ، ستادهای تبلیغاتی اصلاح طلبان که خط و خطوط اصلی خود را از یکی از ساکنان منطقه باغ فیض تهران که به دلیل مشکلات جسمانی خانه نشین شده است دریافت می کند، با مکتوب کردن جزئیات استراتژی تبلیغی خود، تمام تلاش خود را برای پیروزی هر کسی به جز احمدی نژاد به کار بسته اند.

به گزارش جهان، در این دستور العمل سری که از ماهها قبل با به کار گرفتن یک تیم مجرب متشکل از جامعه شناسان، روانشناسان و اساتید جنگ روانی تشکیل شده بود، هدف و رویکرد این پروژه بر بسیج تمامی نیروها و برنامه ها بر رای نیاوردن احمدی نژاد و لو به قیمت پیروزی هر نامزد دیگر، متمرکز شده است.

 

گفتنی است این دستورالعمل در ابتدا برای ستادهای سید محمد خاتمی طراحی شده بود که با انصراف وی در اختیار ستاد میرحسین قرار گرفت و در نهایت این جزوه 17 صفحه ای توسط شخص میرحسین موسوی به مسئولین ستادها ابلاغ شد.

 

در قسمت هایی از این دستور العمل سری که مبلغان آن را "سفیر" نامیده، آمده است:

 

استفاده از یک "متر" پولی می تواند به گفتمان اقتصادی همه سفیران، یکپارچگی خاصی بدهد.

برای ملموس شدن بحث های اقتصادی می توانید تمام اعداد و ارقام را بر حسب یک "واحد مشترک" قابل درک شرح دهید. به عنوان مثال اگر میانگین حقوق ماهیانه یک کارمند پانصد هزار تومان ( سالیانه شش میلیون تومان ) باشد تمام اعداد وارقام را می توان بر حسب تعداد سال کاری یک کارمند بیان نمود بطور مثال اگر می خواهید از ثروت زیاد ... سخن بگوئید می توانید پس از بیان 160 میلیارد تومان ، عبارت یعنی 27 هزار سال عمر یک کارمند را اضافه کنید.

یا وقتی می خواهید در مورد درآمد نفتی چهار سال اخیر صحبت کنید می توانید آن را به صورت پنجاه میلیون سال عمر یک کارمند و یا حقوق 4 سال 12 میلیون کارمند را بیان کنید تا بزرگی اعداد برای مخاطب چشم گیرتر شود.

یا مثلا اینکه، عواقب شرکت نکردن در انتخابات و انتخاب مجدد آقای احمدی نژاد را برایش گوشزد کنید . تاکید بر احتمال منتفی یا حداقل کمرنگ شدن کل سیستم انتخابات و جمهوریت نظام از مهمترین ابزارها در این زمینه خواهد بود.

 

بایستی تمامی نیروها و برنامه ها متمرکز بر رای نیاوردن احمدی نژاد و لو به قیمت اینکه هر نامزد دیگری پیروز گردد بشود.

 

از این افراد بخواهید حداقل به 20 تا 30 نفر از دوستان و آشنایان و فامیل خود تلفن کنند و آنها را تشویق به رای دادن به مهندس موسوی کنند.

اشاره به اینکه تمام هزینه ای که در صورت رای دادن می دهند رفتن پای صندوقهای رای و مهر شناسنامه است که این هزینه در قبال حتی درصد کمی احتمال رئیس جمهور نشدن احمدی نژاد بسیار هزینه ناچیزی است.

 

عواقب شرکت نکردن در انتخابات و انتخاب مجدد احمدی نژاد را برایش گوشزد کنید.

 

در عین حال در برخی نکات (پیرامون) آقای کروبی تاکید کنید و آمادگی شنیدن انتقادات به مهندس موسوی و اصلاح طلبان حامی ایشان را داشته باشید تا همدلی شنوده را حاصل کنید.

به دور از تعصب از مهندس موسوی دفاع کنید. میزان رای کروبی را در انتخابات پیش یادآور شوید بر این مساله که بهتر است رای اصلاح طلبان تقسیم نشود و بر کاندیدایی که رای بیشتری دارند تمرکز یابد تاکید کنید.